Masinacaneluri zidarie 3100W-ALBR31 - căutare materiale de constructii, instrumente la cerere
  • >> Următoarea
7
Masinacaneluri zidarie 3100W-ALBR31
www.olx.ro
7
Masina pentru caneluri zidarie 3100W, ALBR31
www.olx.ro
2
Masina pentru caneluri zidarie 3100W, ALBR31 538 leiNouRadauti - Azi la 10: 33Salvează ca favorit
olx.ro
Masina taiat caneluri in zidarie 3100W 10-40mm KraftProfesional KP1537 550 leiNouRadauti - Azi la 11: 27Salvează ca favorit
olx.ro
3
Masina taiat caneluri in zidarie de inchiriat
www.publi24.ro
2
Masina pentru caneluri zidarie 1700W -BS5175
6
Masina taiat caneluri in zidarie 1800W MSW-SCM-L Profesional Germania
Masina Taiat Caneluri In Zidarie Ferm Wsm1008 1600W
Masina taiat caneluri in zidarie 1700W 125 mm FERM WSM1008
Masina reglabila frezat/taiat caneluri zidarie si beton
Masina caneluri pentru rigips si zidarie moale DZ-C219
Masina taiat caneluri in zidarie 1600W 150 mm FERM WSM1008
3
Masina taiat caneluri in zidarie 1600W 150 mm FERM WSM1008 - PROMOTIE
Masina taiat caneluri in zidarie 1700W 125 mm FERM WSM1009, 0-28mm
Masina de taiat caneluri pentru rigips si zidarie moale DetoolzDZ-C219
8
Masina aparat taiat caneluri zidarie 2300W canelat debitor freza
Masina Taiat Caneluri In Zidarie Ferm Wsm1008 1600W 699 leiNouBrasov - Azi la 16: 48Salvează ca favorit
Masina taiat caneluri zidarie 2700W racire apa debitor disc (ALBR37) 999, 99 leiNouTulghes - Azi la 11: 50Salvează ca favorit
Makita circular de frezat caneluri in zidarie SG1251j
Fierastrau circular pentru caneluri zidarie 3000W, PM-BE-3000
Adaptor pentru polizor taiere caneluri in zidarie 5-32mm KD1978
Masina de tocat Mystery 3100W cu 3 site si dispozitiv de facut carnati
Mașina de caneluri
Mașina de caneluri
4
Masina frezat caneluri
Masina frezat caneluri
Baier bdn 463 masina pt caneluri
Mașina de frezatcaneluri
Mașina de frezatcaneluri
9
Masina de făcut caneluri
Masina de făcut caneluri
Masina pentru caneluri
Masina pentru caneluri
Mașinafrezat caneluri
Mașinafrezat caneluri
Masina de frezat caneluri WCE 30
Mașină de tăiat caneluri
Mașină de tăiat caneluri
Mașină tăiat caneluri
Mașină tăiat caneluri
www.publi24.ro
Mașina de frezat caneluri 400 leiPrețul e negociabil Nou Ion Neculce - Azi la Salvează ca favorit
Masina de frezat Caneluri GNF 35 CA de inchiriat
Masina de frezat Caneluri GNF 35 CA de inchiriat Cluj-Napoca
www.publi24.ro 101 Cluj-Napoca
Maşina de frezat rezistentă, cu sistem Constant Electronic Sistemul de etanşare împotriva prafului patentat de Bosch garantează cea mai îndelungată durată de utilizare Sistem Constant Electronic pentru turaţie constantă sub sarcină Manevrabilitate optimă datorită designului ergonomic al mânerului şi posibilităţilor de prindere flexibile Turaţie la mersul în gol* 9.300 rot/min Putere nominală* 1.400 W Adâncime reglabilă a canelurilor 0 – 35 mm Lăţime de tăiere 3 – 39 mm Diametru disc 150 mm Putere utilă 820 W Greutate 4,7 kg Dimensiuni sculă (lungime) 316 mm Dimensiuni sculă (înălţime) 346 mm Conditiile contractuale complete si preturile actualizate pot fi consultate la biroul de inchiriere din incinta Leroy Merlin Cluj-Napoca nr.186 sau ne puteti contacta la numarul de telefon: - 0747288726 Program: L-D: 08:00 - 18:00
Masina de frezat caneluri 1700 w
41
Masina canelat caneluri parkside
Mașina de roluit caneluri filiera
8
Milwaukee masina de facut caneluri
De inchiriat masina de frezat caneluri GNF 35
BOSCH GNF 65 A Masina de frezat caneluri