Garsoniera Alexandru Vlahuta nr 3 în oraș Sibiu - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

7
Casă / Vilă de vânzare în Medias, str Alexandru Vlahuta 2 COMISION 0

www.olx.ro

Casă Vilă de vânzare în Medias, str Alexandru Vlahuta 2 COMISION 0 Imobiliare Case de vanzare 139 000 € Medias Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Sibiu (judet), Strada Panait Cerna, la 139 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 600 m², are 130 m&sup2 suprafata utila si 140 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Remax One Medias principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, garaj. Storia 6887159

30.09|07:19

7
Vând/ schimb garsoniera in Sibiu cu garsoniera in București

Vând/ schimb garsoniera in Sibiu cu garsoniera in București

www.olx.ro

Vândschimb garsoniera in Sibiu cu garsoniera in București Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 000 € Selimbar Azi

17.08|20:03

2
schimb Garsoniera Sibiu cu Garsoniera Arad

schimb Garsoniera Sibiu cu Garsoniera Arad

www.publi24.ro

schimb Garsoniera Sibiu cu Garsoniera Arad 30 000 EUR proprietar schimb Garsoniera decomandata Sibiu zona Lazaret 26mp 38;nsorită Camer ... Arad Arad Telefon validat azi 1 154 €/m2 | 26 m2 Verifica oferta pentru apartamente cu o camera de vanzare la preturi avantajoase! ✓ Publica gratuit anuntul tau de vanzare apartament 1 camera si gaseste cumparator!

04.10|10:22

3
VAND Garsoniera 26 mp

VAND Garsoniera 26 mp

www.olx.ro

VAND Garsoniera 26 mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 32 500 lei Negociabil Sibiu Azi 32 500 lei: Vand garsoniera 26 mp in cartier Vasile Aaron, la parter, renovata,utilata si mobilata. Este compusa din camera, baie ,bucatarie,pivnita. Are urmatoarele imbunatatiri : izolatie termica ,geam term...

13.11|23:56

2
Vind garsoniera. .

Vind garsoniera. .

olx.ro

Vind garsoniera.. 12 056 €Sibiu - Azi la 18 m² Salvează ca favorit

26.06|17:20

7
Garsoniera, 32 mp utili

Garsoniera, 32 mp utili

olx.ro

Garsoniera, 32 mp utili 51 000 €Sibiu - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

23.08|13:06

2
Garsoniera | 12 MPU | Hipodrom 3

Garsoniera | 12 MPU | Hipodrom 3

olx.ro

Garsoniera | 12 MPU | Hipodrom 3 12 345 € Sibiu - Azi la 12 m² Salvează ca favorit

04.11|15:01

4
Vand sau Schimb garsoniera

Vand sau Schimb garsoniera

www.olx.ro

Vand sau Schimb garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 14 500 € Negociabil Sibiu Azi 14 500 €: Vand sau Schimb garsoniera G1 Etaj 2 cameră bucătărie baie In tiglari mobilat si utilizat Preț vânzare 14500€ negociabil Sau Schimb cu apartament Plus o diferența din partea mea Tot prin zo...

24.02|18:17

7
Cumpăr garsonieră confort 1.

Cumpăr garsonieră confort 1.

www.olx.ro

Cumpăr garsonieră confort 1. Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 30 000 € Sibiu Azi 30 000 €: Doresc sa cumpăr garsonieră în Sibiu.Ofer pretul pietei.Cer si ofer seriozitate!

29.01|14:53

2
Caut sa închiriez garsoniera

Caut sa închiriez garsoniera

www.olx.ro

Caut sa închiriez garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 2 000 € Negociabil Sibiu Azi 2 000 €: Caut sa închiriez garsoniera Preț pana în 200 de euro Astept ofertele voastre Astept mesaj în privat

13.03|22:57

2
Vand garsonieraOrasul de jos

Vand garsonieraOrasul de jos

www.olx.ro

Vand garsoniera Orasul de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 54 000 € Negociabil Sibiu Azi

12.06|21:10

2
Garsoniera zona Garii

Garsoniera zona Garii

www.olx.ro

Garsoniera zona Garii Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 20 500 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Strada Treboniu Laurian, la 20 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 18 m&sup2 suprafata utila si 22 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara SMART IMOB TEAM principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, apa curenta. Storia 5643583

21.06|18:22

7
Vând garsonieră str. Râului

Vând garsonieră str. Râului

www.olx.ro

Vând garsonieră str. Râului Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 43 000 € Negociabil Sibiu Azi

04.04|23:16

2
Vând Garsoniera Sibiu

Vând Garsoniera Sibiu

www.olx.ro

Vând Garsoniera Sibiu Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 29 500 € Negociabil Sibiu Azi

09.04|20:18

2
Garsoniera de vânzare de la proprietar

Garsoniera de vânzare de la proprietar

www.olx.ro

Garsoniera de vânzare de la proprietar Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 000 € Sibiu Azi

02.09|20:29

7
Vând garsoniera in Sibiu

Vând garsoniera in Sibiu

www.olx.ro

Vând garsoniera in Sibiu Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 19 900 € Sibiu Azi

12.07|08:09

7
Vand garsoniera plus pivnita

Vand garsoniera plus pivnita

www.olx.ro

Vand garsoniera plus pivnita Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 35 000 € Sibiu Azi

16.07|16:48

2
Vand garsoniera în orasul de jos

Vand garsoniera în orasul de jos

www.olx.ro

Vand garsoniera în orasul de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 32 000 € Sibiu Azi

18.05|20:44

2
Vand garsoniera 24mp

Vand garsoniera 24mp

www.olx.ro

Vand garsoniera 24mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 5 142 € Negociabil Sibiu Azi

06.11|16:28

7
Vand Garsoniera Siretului‼️

Vand Garsoniera Siretului‼️

www.olx.ro

Vand Garsoniera Siretului‼️ Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 8 672 € Sibiu Azi

11.08|17:39

2
Garsoniera zona Tiglari

Garsoniera zona Tiglari

olx.ro

Garsoniera zona Tiglari 21 500 €Sibiu - Azi la 13 m² Salvează ca favorit

28.08|12:16

7
Vand garsoniera 18 mp Turnisor

Vand garsoniera 18 mp Turnisor

olx.ro

Vand garsoniera 18 mp Turnisor 23 000 €Prețul e negociabil Sibiu - Azi la 18 m² Salvează ca favorit

10.05|07:50

7
Garsoniera I Decomandata IUltracentrala

Garsoniera I Decomandata IUltracentrala

olx.ro

Garsoniera I Decomandata I Ultracentrala 64 500 €Sibiu - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

17.06|08:19

7
Garsoniera 40 mp etaj 2 Strand

Garsoniera 40 mp etaj 2 Strand

olx.ro

Garsoniera 40 mp etaj 2 Strand 63 000 €Sibiu - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

25.06|14:17

7
Vând Garsoniera comfort

Vând Garsoniera comfort

olx.ro

Vând Garsoniera comfort 51 000 €Prețul e negociabil Sibiu - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

21.08|19:03

7
Garsoniera, zona Lazaret

Garsoniera, zona Lazaret

olx.ro

Garsoniera, zona Lazaret 33 000 €Sibiu - Azi la 22 m² Salvează ca favorit

23.08|12:49

2
Garsoniera Stefan cel Mare, 31 mp

Garsoniera Stefan cel Mare, 31 mp

olx.ro

Garsoniera Stefan cel Mare, 31 mp 45 500 €Sibiu - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

23.08|20:23

7
Garsoniera zona Centrala, 42 mp

Garsoniera zona Centrala, 42 mp

olx.ro

Garsoniera zona Centrala, 42 mp 57 000 €Sibiu - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

27.08|15:39

2
Garsoniera zona Semaforului

Garsoniera zona Semaforului

olx.ro

Garsoniera zona Semaforului 20 500 €Sibiu - Azi la 15 m² Salvează ca favorit

23.09|22:05

2
Garsoniera de vanzare in Sibiu, 26 de mp

Garsoniera de vanzare in Sibiu, 26 de mp

olx.ro

Garsoniera de vanzare in Sibiu,26 de mp 35 000 € Sibiu - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

30.09|17:21

2
Garsoniera renovata Compa

Garsoniera renovata Compa

olx.ro

Garsoniera renovata Compa 31 500 € Sibiu - Azi la 18 m² Salvează ca favorit

09.10|10:32

7
Garsoniera in cartierul Arhitectilor

Garsoniera in cartierul Arhitectilor

olx.ro

Garsoniera in cartierul Arhitectilor 56 000 € Sibiu - Azi la 27 m² Salvează ca favorit

08.11|19:03

2
Garsonieră I Etajul 1 IZona Tiglari

Garsonieră I Etajul 1 IZona Tiglari

olx.ro

Garsonieră I Etajul 1 I Zona Tiglari 20 000 €Sibiu - Azi la 15 m² Salvează ca favorit

05.08|15:36

8
Vând garsonierape otelarilor sau inchiriez

Vând garsonierape otelarilor sau inchiriez

www.olx.ro

Vând garsoniera pe otelarilor sau inchiriez Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 17 500 € Sibiu Azi

23.10|11:16

7
p. f. cumpar Garsoniera la Casa in Sibiu

p. f. cumpar Garsoniera la Casa in Sibiu

www.publi24.ro

p.f.cumpar Garsoniera la Casa in Sibiu 25 000 EUR persoana fizica cumpăr Garsoniera la Casa in Sibiu aștept oferta ofer prețul ceru ... Sibiu Sibiu Telefon validat azi 25 m2 persoana fizica cumpăr Garsoniera la Casa in Sibiu aștept oferta ofer prețul cerut tel

23.01|06:07

2
Garsoniera in zona Henri Coanda

Garsoniera in zona Henri Coanda

www.olx.ro

Garsoniera in zona Henri Coanda Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 21 900 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Lazaret, la 21 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 16.00 m&sup2 suprafata utila si 18,50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Oglan Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, canalizare, apa curenta. Storia 6473367

24.05|15:01

3
Garsoniera Sibiu zona gării

Garsoniera Sibiu zona gării

www.olx.ro

Garsoniera Sibiu zona gării Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 20 900 € Sibiu Azi

13.05|02:02

8
Garsoniera Tiglari cu baie propie

Garsoniera Tiglari cu baie propie

www.olx.ro

Garsoniera Tiglari cu baie propie Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 12 900 € Sibiu Azi

27.03|16:43

7
Vând Garsoniera Ștefan Cel Mare

Vând Garsoniera Ștefan Cel Mare

www.olx.ro

Vând Garsoniera Ștefan Cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 35 000 € Sibiu Azi

25.05|22:06

7
Garsoniera zona Stefan cel Mare

Garsoniera zona Stefan cel Mare

www.olx.ro

Garsoniera zona Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 27 500 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Sibiu, la 27 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 6 are 27 m&sup2 suprafata utila si 33 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Edilcon Sibiu principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, lift, canalizare. Storia 5524969

28.04|17:39

3
Garsoniera zona Compa la parter

Garsoniera zona Compa la parter

www.olx.ro

Garsoniera zona Compa la parter Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 21 500 € Sibiu Azi

11.06|17:47

2
Vand Garsoniera 25mp utili

Vand Garsoniera 25mp utili

www.olx.ro

Vand Garsoniera 25mp utili Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 33 000 € Negociabil Sibiu Azi

24.02|21:56

7
Garsoniera de lux 35mp Avangarden Siibiu

Garsoniera de lux 35mp Avangarden Siibiu

olx.ro

Garsoniera de lux 35mp Avangarden Siibiu 61 900 €Sibiu - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

24.08|14:05

7
Garsoniera la etajul 3, strada Semaforului, nr. 16, bl. 3, ap. 355

olx.ro

Garsoniera la etajul 3, strada Semaforului, nr. 16, bl. 3, ap. 355 28 000 €Sibiu - Azi la 16 m² Salvează ca favorit

09.08|18:00

3
Nou || Garsoniera Drumul Taberei || Sibiu

Nou || Garsoniera Drumul Taberei || Sibiu

www.publi24.ro

Nou || Garsoniera Drumul Taberei || Sibiu 48 400 EUR "Evel Smart Home Investment va propune spre inchiriere o garsoniera situata in zon ... Drumul Taberei Sector 6 Bucuresti azi 1 513 €/m2 | 32 m2  |  1 camere "Evel Smart Home Investment va propune spre inchiriere o garsoniera situata in zona Drumul Taberei pe strada Sibiu. Garsonieral are o suprafata utila de aproximativ 32 mp, se afla la etajul 3 al unui imobil format din 8 nivele . Blocul a fost construit in anul 1979 si se vinde mobilata si utilata exceptand televizorul. Acces facil la mijloacele de transport in comun, statia de metrou Favorit se afla la 5 minute de mers pe jos, statia de STB 69/126 se afla la 3 minute de mers pe jos. In apropiere sunt multiple spatii comerciale , scoli, gradinite, parcuri.Zona verde, curata iar garsoniera are vedere pe spate (liniste), iar intrarea in bloc cu acces din bulevard. In bloc si in jurul lui sunt camere de supraveghere ale asociatiei de proprietari. Daca oferta noastră prezinta interes, nu ezitați sa ne contactați și în cel mai scurt timp, unul din consultanții noștri va poate prezenta toate detaliile." Publi24_1654808295

09.06|23:46

3
Vand garsoniera zona compa

Vand garsoniera zona compa

www.olx.ro

Vand garsoniera zona compa Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 24 000 € Negociabil Sibiu Azi

25.04|20:15

2
Vand Garsoniera in Vasile Aaron

Vand Garsoniera in Vasile Aaron

www.publi24.ro

Vand Garsoniera in Vasile Aaron 41 500 EUR Garsoniera este situata pe strada Soimului in cartierul Vasile Aaron. Garsonier ... Vasile Aaron Sibiu Sibiu azi 1 596 €/m2 | 26 m2 Garsoniera este situata pe strada Soimului in cartierul Vasile Aaron. Garsoniera situata la etajul 1 intr-un bloc de garsoniere, dotata cu centrala termica, gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, izolatie termosistem, bloc mansardat. Este compusa din hol, baie, camera, bucatarie si balcon inchis cu termopan. Garsoniera se vinde cum se vede in poze! Este foarte aproape de scoli, gradinite, statie de autobuz, centru, Mall etc. Pret 41.500 de euro, negociabil! S-ar putea sa nu pot raspunde tot timpul la telefon. In cazul in care nu raspund, va rog sa trimiteti SMS/mesaj WhatssApp. Garsoniera este valabila pentru vanzare atat timp cat anuntul este activ pe site. Ofer si cer seriozitate Publi24_1654449042

05.06|20:09

2
Proprietar, vând garsoniera în Ștrand

Proprietar, vând garsoniera în Ștrand

www.olx.ro

Proprietar, vând garsoniera în Ștrand Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 47 000 € Sibiu Azi

03.05|01:04

2
Garsoniera zona Centrul Istoric

Garsoniera zona Centrul Istoric

www.olx.ro

Garsoniera zona Centrul Istoric Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 55 500 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Sibiu, la 55 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 39 m&sup2 suprafata utila si 46 m² suprafata construita. Storia 6760013

10.07|10:21

7
Vând garsoniera in Terezian Sibiu

Vând garsoniera in Terezian Sibiu

www.olx.ro

Vând garsoniera in Terezian Sibiu Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 41 000 € Sibiu Azi