Telefon Cisco CP-7942 CP-7821 - căutare electronice, echipamente informatice, accesorii la cerere

  • >> Următoarea

0
telefon VOIP UC phone Cisco CP 7821 CP 7965G CP 7942G POE CP 7985G

telefon VOIP UC phone Cisco CP 7821 CP 7965G CP 7942G POE CP 7985G

www.olx.ro

telefon VOIP UC phone Cisco CP 7821 CP 7965G CP 7942G POE CP 7985G Telefoane Telefoane fixe si faxuri 150 lei Bucuresti, Sectorul 4 Azi 150 lei: telefoane Cisco urmatoarele modele: Cisco Tandberg CP-7985G cu camera pentru video conferinta - (1 bucata, pret vanzare 800 lei, pret nou 1500 euro) Cisco CP-7821 (2 bucati, pret vanzare 150lei/...

08.05|23:54

0
Telefon Cisco IP 7911G noutelefon Cisco 7940 utilizat

Telefon Cisco IP 7911G noutelefon Cisco 7940 utilizat

www.olx.ro

Telefon Cisco IP 7911G nou+ telefon Cisco 7940 utilizat Telefoane Telefoane fixe si faxuri 150 lei Brasov Azi 150 lei: Telefon Cisco IP 7911 G nou. Am doua bucăți noi, neutilizate, in cutie. Prețul este pe bucata. Telefonul Cisco 7940 a fost utilizat, stare bună, prețul este de 150 Ron. Costul curierului revine cump...

01.05|08:28

0
Cisco switch 8-12 port, Cisco Access point,Cisco SFP

Cisco switch 8-12 port, Cisco Access point,Cisco SFP

www.olx.ro

Cisco switch 8-12 port , Cisco Access point, Cisco SFP Laptop – Calculator Routere - Modemuri 80 lei Negociabil Ploiestiori Azi

22.07|06:06

0
Cisco Catalyst 2960S-24PS-L Switch PoEsi BONUS: SFP Cisco GLC-T 1000BASE-T RJ45

Cisco Catalyst 2960S-24PS-L Switch PoEsi BONUS: SFP Cisco GLC-T 1000BASE-T RJ45

www.publi24.ro

Cisco Catalyst 2960S-24PS-L Switch PoE+ si BONUS: SFP Cisco GLC-T 1000BASE-T RJ45 1 000 RON 24 Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports370W PoE capacityFour 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)US ... Ploiesti Prahova azi 24 Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports370W PoE capacityFour 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)USB interfaces for management and file transfersLAN Base or LAN Lite Cisco IOS Software feature setSmartOperations tools that simplify deployment and reduce the cost of network administration CISCO WS-C2960S-24PS-L SKU: WS-C2960S-24PS-L General Description: WS-C2960S-24PS-L Manufacturer Part Number: WS-C2960S-24PS-L Brand Name: Cisco Product Line: Catalyst Product Series: C2960S

31.03|15:31

0
Router Acess point Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series

Router Acess point Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series

www.olx.ro

Router Acess point Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series Laptop – Calculator Routere - Modemuri 450 lei Drobeta-Turnu Severin Azi 450 lei: Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series Are alimentator cablu de rețea Poza la eticheta pt detalii model

27.04|03:12

1
Cisco Router ISR4331, ISR4431, Cisco switches, UPS APC 500VA si 650VA

Cisco Router ISR4331, ISR4431, Cisco switches, UPS APC 500VA si 650VA

www.olx.ro

Cisco Router ISR4331, ISR4431, Cisco switches, UPS APC 500VA si 650VA Laptop – Calculator Routere - Modemuri 125 lei Negociabil Ploiesti Azi 125 lei: Urmatoarea lista de Switch-uri Cisco si HP second-hand: Switch Cisco WS-C2950-24 Switch Cisco WS-C2950SX-24 Switch Cisco WS-C2960-24LC-8 (POE) Switch Cisco WS-CE500-24TT Switch Cisco WS-CE500-24P...

15.02|04:36

0
Router Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle

Router Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle

www.publi24.ro

Router Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle 7 140 RON De vanzare Cisco Router C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle, PVDM3-32, UC an ... Clinceni Ilfov azi

06.03|08:33

0
Vand/Schimb Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

Vand/Schimb Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

www.olx.ro

Vand/Schimb Cisco 2911 + Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA Laptop – Calculator Routere - Modemuri 900 lei Negociabil Timisoara Azi 900 lei: Vand Cisco 2911 ce se alimenteaza prin sursa Cisco C3K-PWR-750WAC, Bun pentru cursul CNCA, Functional. Se poate vedea in TM ce are in el. Predare persoanal zona Iullius Mall TM

16.04|17:15

1
Preţ1. 700 EURRouter Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. BundleModemuri-routere | utilizatClinceni, Bucuresti-IlfovAcum 23 mi

Preţ1. 700 EURRouter Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. BundleModemuri-routere | utilizatClinceni, Bucuresti-IlfovAcum 23 mi

lajumate.ro

De vanzare Cisco Router C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle, PVDM3-32, UC and SEC dotat cu SMARTNET 8X5XNBD Cisco 2921 Voice Sec. in stare exceptionala – practic nou – scos din functiune numai dupa o luna – nu are nici tipla de protectie indepartata.

24.01|08:22

0
Preţ1. 500 EURRouter Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. BundleComponente-accesoriiClinceni, Bucuresti-IlfovAcum 9 minute

Preţ1. 500 EURRouter Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. BundleComponente-accesoriiClinceni, Bucuresti-IlfovAcum 9 minute

lajumate.ro

De vanzare Cisco Router C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle, PVDM3-32, UC and SEC dotat cu SMARTNET 8X5XNBD Cisco 2921 Voice Sec. in stare exceptionala – practic nou – scos din functiune numai dupa o luna – nu are nici tipla de protectie indepartata. Mai multe detalii aici:

29.04|14:10

0
Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

www.olx.ro

Cisco 2911 + Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA Laptop – Calculator Routere - Modemuri 1 000 lei Negociabil Timisoara Azi 1 000 lei: Vand Cisco 2911 ce se alimenteaza prin sursa Cisco C3K-PWR-750WAC, Bun pentru cursul CNCA, Functional. Se poate vedea in TM ce are in el. Predare persoanal zona Iullius Mall TM

02.02|16:16

0
Număr de telefon verificatPreţ100 LEITelefon IP Cisco SPA 301Accesorii

Număr de telefon verificatPreţ100 LEITelefon IP Cisco SPA 301Accesorii

lajumate.ro

Telefonul este nou in ambalajul original Telefonul IP Cisco SPA301 beneficiaza de functii avansate precum blocarea apelurilor: anonima si selectiva, redirectionare apel: neconditionat, fara raspuns, la ocupat, jurnalele de apeluri (60 de intrari fiecare): efectuate, raspunsuri si apeluri pierdute intrari si cifre formate cu completare automata a numarului. Telephony Features • One voice line • Music on hold* • Call waiting • Outbound caller ID blocking** • Call transfer: attended and blind** ( SIP Only ) • Three-way call conferencing with local mixing • Multiparty conferencing via external conference bridge • Automatic redial of last calling and last called numbers • Call pickup: selective and group* • Call swap • Call back on busy** • Call blocking: anonymous and selective** • Call forwarding: unconditional, no answer, and on busy** • Hot line and warm line automatic calling • Digits dialed with number auto-completion • Anonymous caller blocking** • Support for Uniform Resource Identifier (URI) (IP) dialing (vanity numbers) • Multiple ring tones with selectable ring tone per line • Call duration and start time stored in call logs in web GUI • Distinctive ringing based on calling and called number • 10 user-downloadable ring tones • Speed dialing, eight entries • Configurable dial/numbering plan support • Intercom* • Group paging • Network Address Translation (NAT) Traversal, including Serial Tunnel (STUN) support • DNS SRV and multiple A records for proxy lookup and proxy redundancy • Syslog, debug, report generation, and event logging • Support for highly secure encrypted voice communications • Built-in web server for administration and configuration, with multiple security levels • Automated remote provisioning, multiple methods; up to 256 bit encryption (HTTP, HTTPS, Trivial File Transfer Protocol [TFTP]) • Option to require administrator password to reset unit to factory defaults **Feature requires support by call server. **Feature activated via feature code Hardware Features • Voicemail message waiting indicator light • Voicemail message retrieval button • Volume control • Redial Button • Flash Button • Standard 12-button dialing pad • High-quality handset • One Ethernet WAN port 10/100BASE-T RJ-45 • 5 VDC universal (100-240V) switching power adaptor included Regulatory Compliance • FCC (Part 15, Class B) ,UL, CE Mark, A-Tick Security Features • Password-protected system, preset to factory defaults • Password-protected access to administrator and user-level features • HTTPS with factory-installed client certificate • HTTP digest: encrypted authentication via MD5 (RFC 1321) • Up to 256-bit Advanced Encryption Standard (AES) encryption Documentation • Quick-start installation and configuration guide • User guide • Administration guide • Provisioning guide (for service providers only) Package Contents • Cisco SPA 301 IP phone, handset • Handset cord • RJ-45 Ethernet cable • Power adapter • Quick installation guide • CD

19.04|12:11

0
Telefon IP Cisco SPA 301

Telefon IP Cisco SPA 301

www.publi24.ro

Telefon IP Cisco SPA 301 80 RON 100 RON Telefonul este nou in ambalajul original Telefonul IP Cisco SPA301 beneficiaza d ... Sector 5 Bucuresti Telefon validat azi Telefonul este nou in ambalajul original Telefonul IP Cisco SPA301 beneficiaza de functii avansate precum blocarea apelurilor: anonima si selectiva, redirectionare apel: neconditionat, fara raspuns, la ocupat, jurnalele de apeluri (60 de intrari fiecare): efectuate, raspunsuri si apeluri pierdute intrari si cifre formate cu completare automata a numarului. Telephony Features One voice line Music on hold* Call waiting Outbound caller ID blocking** Call transfer: attended and blind** ( SIP Only ) Three-way call conferencing with local mixing Multiparty conferencing via external conference bridge Automatic redial of last calling and last called numbers Call pickup: selective and group* Call swap Call back on busy** Call blocking: anonymous and selective** Call forwarding: unconditional, no answer, and on busy** Hot line and warm line automatic calling Digits dialed with number auto-completion Anonymous caller blocking** Support for Uniform Resource Identifier (URI) (IP) dialing (vanity numbers) Multiple ring tones with selectable ring tone per line Call duration and start time stored in call logs in web GUI Distinctive ringing based on calling and called number 10 user-downloadable ring tones Speed dialing, eight entries Configurable dial/numbering plan support Intercom* Group paging Network Address Translation (NAT) Traversal, including Serial Tunnel (STUN) support DNS SRV and multiple A records for proxy lookup and proxy redundancy Syslog, debug, report generation, and event logging Support for highly secure encrypted voice communications Built-in web server for administration and configuration, with multiple security levels Automated remote provisioning, multiple methods; up to 256 bit encryption (HTTP, HTTPS, Trivial File Transfer Protocol [TFTP]) Option to require administrator password to reset unit to factory defaults **Feature requires support by call server. **Feature activated via feature code Hardware Features Voicemail message waiting indicator light Voicemail message retrieval button Volume control Redial Button Flash Button Standard 12-button dialing pad High-quality handset One Ethernet WAN port 10/100BASE-T RJ-45 5 VDC universal (100-240V) switching power adaptor included Regulatory Compliance FCC (Part 15, Class B) ,UL, CE Mark, A-Tick Security Features Password-protected system, preset to factory defaults Password-protected access to administrator and user-level features HTTPS with factory-installed client certificate HTTP digest: encrypted authentication via MD5 (RFC 1321) Up to 256-bit Advanced Encryption Standard (AES) encryption Documentation Quick-start installation and configuration guide User guide Administration guide Provisioning guide (for service providers only) Package Contents Cisco SPA 301 IP phone, handset Handset cord RJ-45 Ethernet cable Power adapter Quick installation guide CD Publi24_1644063445

19.04|12:25

0
Telefon Cisco IP7940

Telefon Cisco IP7940

www.olx.ro

Telefon Cisco IP7940 Accesorii telefoane & tablete Alte accesorii telefoane 100 lei Bucuresti, Sectorul 3 Azi

19.04|07:47

0
Vand telefon Panasonic si Cisco

Vand telefon Panasonic si Cisco

www.olx.ro

Vand telefon Panasonic si Cisco Telefoane Telefoane fixe si faxuri 150 lei Sibiu Azi

26.06|22:49

0
Cisco telefon ip cp7841 cp 7841 nou

Cisco telefon ip cp7841 cp 7841 nou

www.olx.ro

Cisco telefon ip cp7841 cp 7841 nou Telefoane Telefoane fixe si faxuri 195 lei Hunedoara Azi

10.10|00:56

0
Telefon CISCO IP 7941 GVOIP

Telefon CISCO IP 7941 GVOIP

www.olx.ro

Telefon CISCO IP 7941 G VOIP Telefoane Alte marci telefoane 120 lei Bucuresti, Sectorul 4 Azi

18.04|13:56

0
Telefon cisco plus 4 castele2 dvd pentru calculator5 ram 1 g

Telefon cisco plus 4 castele2 dvd pentru calculator5 ram 1 g

www.olx.ro

Telefon cisco plus 4 castele + 2 dvd pentru calculator + 5 ram 1 g Accesorii telefoane & tablete Alte accesorii telefoane 200 lei Ilfov, Chitila Azi

07.01|21:38

0
Telefon Cisco Ip Phone 7940 Series in stare excelenta

Telefon Cisco Ip Phone 7940 Series in stare excelenta

www.olx.ro

Telefon Cisco Ip Phone 7940 Series in stare excelenta Telefoane Telefoane fixe si faxuri 190 lei Clinceni Azi

18.07|07:38

0
Lot 10 buc. telefon birou fix IP Aastra Cisco Draytek Avaya Panasonic

Lot 10 buc. telefon birou fix IP Aastra Cisco Draytek Avaya Panasonic

www.olx.ro

Lot 10 buc. telefon birou fix IP Aastra Cisco Draytek Avaya Panasonic Telefoane Telefoane fixe si faxuri 45 lei Negociabil Timisoara Azi

11.01|23:52

0
Telefon Cisco SPA 502G 504G 525G mai multe disponibile

Telefon Cisco SPA 502G 504G 525G mai multe disponibile

www.olx.ro

Telefon Cisco SPA 502G 504G 525G mai multe disponibile Telefoane Telefoane fixe si faxuri 60 lei Bucuresti, Sectorul 2 Azi

11.04|16:46

0
Număr de telefon verificatPreţ150 LEICisco RE1000 Wireless-N ExtenderMod

Număr de telefon verificatPreţ150 LEICisco RE1000 Wireless-N ExtenderMod

lajumate.ro

Router wireless:Da Port USB: Nu LAN Numar de porturi LAN 1 port LAN LAN 10/100 Mbit/s WiFi Viteza Wi-Fi300 Mbit/s Frecventa wireless 2,4 GHz Numar de antene2 Protocol wireless: 802.11b ; 802.11g ; 802.11n Securitate Criptare WEP: 64 bit ; 128 bit Optiuni de securitate WPA WPA2 PSK WPS QoS

24.06|08:07

0
Număr de telefon verificatPreţ870 LEIRouter WiFi CISCO RV220WModemuri-ro

Număr de telefon verificatPreţ870 LEIRouter WiFi CISCO RV220WModemuri-ro

lajumate.ro

WiFi Router 802.11a/b/g/n up to 270Mbps, Dual-Band, 2 x antenna, 1x WAN, 4x GLAN WiFi transmission speed 270 Mb/s LAN 4 × WAN 1× Advanced functions Dual-Band (2.4 + 5 GHz), Detachable antenna, Gigabit LAN Standards 802.11a (5GHz), 802.11b (2.4GHz), 802.11g (2.4GHz), 802.1

02.06|11:35

0
Număr de telefon verificatPreţ20 LEICisco rollover console cable, blue db9 to rj45 72-3383

Număr de telefon verificatPreţ20 LEICisco rollover console cable, blue db9 to rj45 72-3383

lajumate.ro

Cablu nou. Conectori :RS232 mama, RJ45 tata. Model 72-3383-01 REV.A2 Lungime 1,8 m. Pret 20 lei buc. Predare doar personal, nu trimit cu ramburs. TELEFON : 0721386229 sau lasati mesaj aici folosind mesageria Lajumate.ro

13.11|00:46

0
Număr de telefon verificatPreţ100 LEICisco Systems Aironet Power injector type AIR-PWRINJ3

Număr de telefon verificatPreţ100 LEICisco Systems Aironet Power injector type AIR-PWRINJ3

lajumate.ro

Detalii complete in pozele anuntului sau se pot gasi pe net. Sant noi, nu au fost folosite. Am 2 bucati ce includ alimentatoarele origilale - PRET 100 LEI BUC 3 bucati fara alimentator inclus la pretul de 50 LEI BUC. Telefon 0720922944 Cost transport 23 - 25 lei prin Fan Courier in aria de acoperire.

29.12|21:54

0
Switch cu management cisco, cisco switch

Switch cu management cisco, cisco switch

www.olx.ro

Switch cu management cisco, cisco switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 900 lei Brasov Azi 900 lei: Switch sf300-24, 24 porturi 10/100, 2 porturi 1000, management web user interface, snmtp, http/https, ssh, memorie buffer 4mb.

10.04|22:08

0
Cisco SFP- 10G- SR

Cisco SFP- 10G- SR

www.olx.ro

Cisco SFP- 10G- SR Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 80 lei Bucuresti, Sectorul 6 Azi 80 lei: Modul Cisco 10G dual fiber Pretul este pentru o bucată. Pentru mai multe cumpărate se poate negocia. Astept mesaj pentru mai multe detalii

29.04|15:36

0
Cisco sfp GLC-SX-MMD

Cisco sfp GLC-SX-MMD

www.olx.ro

Cisco sfp GLC-SX-MMD Laptop – Calculator Routere - Modemuri 1 500 lei Negociabil Ploiesti Azi

21.11|13:55

0
adaptor CISCO adp-8kb

adaptor CISCO adp-8kb

www.olx.ro

adaptor CISCO adp-8kb Laptop – Calculator » Componente si accesorii 50 lei Cluj-Napoca Azi 50 lei: adaptor CISCO ADP-8KB utilizat dar ca nou negru 5v 1,5A 100% FUNCTIONAL trimit oriunde in tara

20.03|20:09

0
Cisco SB SF302-08P

Cisco SB SF302-08P

www.olx.ro

Cisco SB SF302-08P Laptop – Calculator Componente si accesorii 390 lei Negociabil Avrig Azi 390 lei: CISCO SB SF302-08P + urechi prindere rack 8 porturi 10/100 PoE + 2 porturi 10/100/1000 (partajate cu 2 porturi SFP) + port de aministrare RS232 pretabile pentru alimentarea camerelor si AP co...

04.01|07:45

0
Cisco antena 4G LTE

Cisco antena 4G LTE

www.olx.ro

Cisco antena 4G LTE Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 20 lei Voluntari Azi 20 lei: Vand antena Cisco 4G LTE 698-2690 MHz. Tip dipol, cu articulatie. Mufa tip TNC. Sigilata, in punga originala. DESCRIPTION Cisco 4G LTE and 3G Omnidirectional Dipole Antenna, 2 dBi, TNC-Male...

04.04|17:58

0
Cisco Ip phone 303

Cisco Ip phone 303

www.olx.ro

Cisco Ip phone 303 Accesorii Telefoane - Tablete Alte accesorii pentru telefoane si tablete 45 lei Bucuresti, Sectorul 2 Azi 45 lei: Telefon IP Cisco SPA 303; Nu este deteriorat, nu există nicio problemă și funcționează

01.12|13:46

0
Cablu Cisco SFP 3 m

Cablu Cisco SFP 3 m

www.olx.ro

Cablu Cisco SFP 3 m Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 150 lei Bucuresti, Sectorul 1 Azi 150 lei: Cablu Cisco cu sfp-uri de 10 Gb cu lungime de 3 m Detaliile in poze

20.04|01:01

0
Cisco FET-10G 10-2566-02

Cisco FET-10G 10-2566-02

www.olx.ro

Cisco FET-10G 10-2566-02 Laptop – Calculator Componente si accesorii 250 lei Bucuresti, Sectorul 3 Azi 250 lei: Cisco 10G Fabric Extender Transceiver, LC duplex connector The Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver support link lengths up to 100m on laser-optimized OM3 or OM4 multimode fiber. It is supporte...

18.07|01:02

0
VPN Router Cisco 861-K9

VPN Router Cisco 861-K9

www.olx.ro

VPN Router Cisco 861-K9 Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 400 lei Negociabil 400 lei: Router Cisco VPN 861-K9 in perfecta stare de functionare. Se vinde cu alimentator + cablu consola. Ptr mai multe detalii tehnice vizitati: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/route...

29.05|14:49

0
SFP Cisco glc-te= 1000base-t

SFP Cisco glc-te= 1000base-t

www.olx.ro

SFP Cisco glc-te= 1000base-t Laptop – Calculator Routere - Modemuri 250 lei Bucuresti, Sectorul 6 Azi 250 lei: Vand 2 module SFP Cisco GLC-TE= ( 1000BASE-T SFP ) Technical Specifications: Maximum Data Transfer Rate: 1000 Mbps Type: Copper Connection Type: RJ45 Maximum Transfer Distance: 100 m Po...

30.09|10:32

0
router cisco 881 k9

router cisco 881 k9

www.olx.ro

router cisco 881 k9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 200 lei Negociabil Medgidia Azi 200 lei: router cisco k9 , nu are alimentatorul

11.08|10:32

0
Cisco Systems SB 101

Cisco Systems SB 101

www.olx.ro

Cisco Systems SB 101 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 170 lei Cluj-Napoca Azi 170 lei: Vând router Cisco SB 101 folosit. Echipamentul este în stare foarte bune. Motivul vânzării este curățenie.

17.02|20:07

0
Router Cisco 861-K9

Router Cisco 861-K9

www.olx.ro

Router Cisco 861-K9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 250 lei Negociabil Bucuresti, Sectorul 3 Azi 250 lei: Vand router Cisco 861-K9 in stare perfecta de funcționare.

28.08|16:19

0
Cisco sfp transeiver

Cisco sfp transeiver

www.olx.ro

Cisco sfp transeiver Laptop – Calculator Routere - Modemuri 500 lei Negociabil Berceni Azi

04.06|09:34

0
Cisco router cu VPN RV 042

Cisco router cu VPN RV 042

www.olx.ro

Cisco router cu VPN RV 042 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 90 lei Constanta Azi 90 lei: Router Cisco cu VPN RV042, in stare de functionare, cu adaptorul original, ramas de la un upgrade. are 4 porturi, cei din domeniu stiu ce este, ideal pentru small business.

28.11|23:20

0
Cisco ASA 5505 K9

Cisco ASA 5505 K9

www.olx.ro

Cisco ASA 5505 K9 Tablete - eReadere Alte marci tablete 350 lei Negociabil Bucuresti, Sectorul 6 Azi

25.05|11:46

0
AP Cisco WAP121, 802. 11n, PoE

AP Cisco WAP121, 802. 11n, PoE

www.olx.ro

AP Cisco WAP121, 802.11n, PoE Laptop – Calculator Routere - Modemuri 300 lei Timisoara Azi

02.07|23:24

0
SFP Cisco 10GB si 1GB

SFP Cisco 10GB si 1GB

www.publi24.ro

SFP Cisco 10GB si 1GB 100 RON Se vand urmatoarele SFP-uri: Cisco MA-SFP-10GB-SR 600-22060-C - 4 buc Cisco MA-SFP-1GB-S ... Iasi Iasi Telefon validat azi

14.09|12:04

0
Router Cisco 881-K9

Router Cisco 881-K9

www.olx.ro

Router Cisco 881-K9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 100 lei Braila Azi

21.07|19:30

0
Cisco AIR-CAP1702I-E-K9

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9

www.olx.ro

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 600 lei Negociabil Sibiu Azi

23.07|14:19

0
Router CISCO 805 nou

Router CISCO 805 nou

www.olx.ro

Router CISCO 805 nou Laptop – Calculator Routere - Modemuri 200 lei Caracal Azi

22.10|22:39

0
CISCO WS-C2950T-24 Switch

CISCO WS-C2950T-24 Switch

www.olx.ro

CISCO WS-C2950T-24 Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 360 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 360 lei: CISCO WS-C2950T-24 Switch SKU: WS-C2950T-24 General Description: WS-C2950T-24 Manufacturer Part Number: WS-C2950T-24 Brand Name: Cisco Product Line: WS-C2950T-24 ...

26.05|10:56

0
Cisco - CISCO2911/K9 Router

Cisco - CISCO2911/K9 Router

www.olx.ro

Cisco - CISCO2911/K9 Router Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 890 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 890 lei: Cisco - CISCO2911/K9 Router Cisco 2911 Integrated Services Router Integrated Services Router offers embedded hardware encryption acceleration, voice- and video-capable digital signal processor (DS...

26.05|10:56

0
CISCO WS-C2950C-24 Switch

CISCO WS-C2950C-24 Switch

www.olx.ro

CISCO WS-C2950C-24 Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 385 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 385 lei: CISCO WS-C2950C-24 Switch SKU: WS-C2950C-24 General Description: WS-C2950C-24 Manufacturer Part Number: WS-C2950C-24 Brand Name: Cisco Product Line: WS-C2950C-24 Pro...

26.05|10:56
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată