Telefon Cisco CP-7942 CP-7821 - căutare electronice, echipamente informatice, accesorii la cerere

  • >> Următoarea

0
telefon VOIP UC phone Cisco CP 7821 CP 7965G CP 7942G POE CP 7985G

telefon VOIP UC phone Cisco CP 7821 CP 7965G CP 7942G POE CP 7985G

www.olx.ro

telefon VOIP UC phone Cisco CP 7821 CP 7965G CP 7942G POE CP 7985G Telefoane Telefoane fixe si faxuri 150 lei Bucuresti, Sectorul 4 Azi 150 lei: telefoane Cisco urmatoarele modele: Cisco Tandberg CP-7985G cu camera pentru video conferinta - (1 bucata, pret vanzare 800 lei, pret nou 1500 euro) Cisco CP-7821 (2 bucati, pret vanzare 150lei/...

08.05|23:54

0
Telefon Cisco IP 7911G noutelefon Cisco 7940 utilizat

Telefon Cisco IP 7911G noutelefon Cisco 7940 utilizat

www.olx.ro

Telefon Cisco IP 7911G nou+ telefon Cisco 7940 utilizat Telefoane Telefoane fixe si faxuri 150 lei Brasov Azi 150 lei: Telefon Cisco IP 7911 G nou. Am doua bucăți noi, neutilizate, in cutie. Prețul este pe bucata. Telefonul Cisco 7940 a fost utilizat, stare bună, prețul este de 150 Ron. Costul curierului revine cump...

01.05|08:28

0
Cisco Catalyst 2960S-24PS-L Switch PoEsi BONUS: SFP Cisco GLC-T 1000BASE-T RJ45

Cisco Catalyst 2960S-24PS-L Switch PoEsi BONUS: SFP Cisco GLC-T 1000BASE-T RJ45

www.publi24.ro

Cisco Catalyst 2960S-24PS-L Switch PoE+ si BONUS: SFP Cisco GLC-T 1000BASE-T RJ45 1 000 RON 24 Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports370W PoE capacityFour 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)US ... Ploiesti Prahova azi 24 Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports370W PoE capacityFour 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)USB interfaces for management and file transfersLAN Base or LAN Lite Cisco IOS Software feature setSmartOperations tools that simplify deployment and reduce the cost of network administration CISCO WS-C2960S-24PS-L SKU: WS-C2960S-24PS-L General Description: WS-C2960S-24PS-L Manufacturer Part Number: WS-C2960S-24PS-L Brand Name: Cisco Product Line: Catalyst Product Series: C2960S

31.03|15:31

0
Router Acess point Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series

Router Acess point Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series

www.olx.ro

Router Acess point Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series Laptop – Calculator Routere - Modemuri 450 lei Drobeta-Turnu Severin Azi 450 lei: Cisco air-cap2702l-e-k9 cisco aironet 2700 series Are alimentator cablu de rețea Poza la eticheta pt detalii model

27.04|03:12

0
Cisco Router ISR4331, ISR4431, Cisco switches, UPS APC 500VA si 650VA

Cisco Router ISR4331, ISR4431, Cisco switches, UPS APC 500VA si 650VA

www.olx.ro

Cisco Router ISR4331, ISR4431, Cisco switches, UPS APC 500VA si 650VA Laptop – Calculator Routere - Modemuri 125 lei Negociabil Ploiesti Azi 125 lei: Urmatoarea lista de Switch-uri Cisco si HP second-hand: Switch Cisco WS-C2950-24 Switch Cisco WS-C2950SX-24 Switch Cisco WS-C2960-24LC-8 (POE) Switch Cisco WS-CE500-24TT Switch Cisco WS-CE500-24P...

15.02|04:36

0
Router Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle

Router Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle

www.publi24.ro

Router Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle 7 140 RON De vanzare Cisco Router C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle, PVDM3-32, UC an ... Clinceni Ilfov azi

06.03|08:33

0
Vand/Schimb Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

Vand/Schimb Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

www.olx.ro

Vand/Schimb Cisco 2911 + Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA Laptop – Calculator Routere - Modemuri 900 lei Negociabil Timisoara Azi 900 lei: Vand Cisco 2911 ce se alimenteaza prin sursa Cisco C3K-PWR-750WAC, Bun pentru cursul CNCA, Functional. Se poate vedea in TM ce are in el. Predare persoanal zona Iullius Mall TM

16.04|17:15

0
Preţ1. 700 EURRouter Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. BundleModemuri-routere | utilizatClinceni, Bucuresti-IlfovAcum 23 mi

Preţ1. 700 EURRouter Cisco C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. BundleModemuri-routere | utilizatClinceni, Bucuresti-IlfovAcum 23 mi

lajumate.ro

De vanzare Cisco Router C2921-VSEC/K Cisco 2921 UC Sec. Bundle, PVDM3-32, UC and SEC dotat cu SMARTNET 8X5XNBD Cisco 2921 Voice Sec. in stare exceptionala – practic nou – scos din functiune numai dupa o luna – nu are nici tipla de protectie indepartata.

24.01|08:22

0
Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

Cisco 2911Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA

www.olx.ro

Cisco 2911 + Cisco C3K-PWR-750WAC, CNCA Laptop – Calculator Routere - Modemuri 1 000 lei Negociabil Timisoara Azi 1 000 lei: Vand Cisco 2911 ce se alimenteaza prin sursa Cisco C3K-PWR-750WAC, Bun pentru cursul CNCA, Functional. Se poate vedea in TM ce are in el. Predare persoanal zona Iullius Mall TM

02.02|16:16

0
Număr de telefon verificatPreţ870 LEIRouter WiFi CISCO RV220WModemuri-ro

Număr de telefon verificatPreţ870 LEIRouter WiFi CISCO RV220WModemuri-ro

lajumate.ro

WiFi Router 802.11a/b/g/n up to 270Mbps, Dual-Band, 2 x antenna, 1x WAN, 4x GLAN WiFi transmission speed 270 Mb/s LAN 4 × WAN 1× Advanced functions Dual-Band (2.4 + 5 GHz), Detachable antenna, Gigabit LAN Standards 802.11a (5GHz), 802.11b (2.4GHz), 802.11g (2.4GHz), 802.1

02.06|11:35

0
Număr de telefon verificatPreţ20 LEICisco rollover console cable, blue db9 to rj45 72-3383

Număr de telefon verificatPreţ20 LEICisco rollover console cable, blue db9 to rj45 72-3383

lajumate.ro

Cablu nou. Conectori :RS232 mama, RJ45 tata. Model 72-3383-01 REV.A2 Lungime 1,8 m. Pret 20 lei buc. Predare doar personal, nu trimit cu ramburs. TELEFON : 0721386229 sau lasati mesaj aici folosind mesageria Lajumate.ro

13.11|00:46

0
Switch cu management cisco, cisco switch

Switch cu management cisco, cisco switch

www.olx.ro

Switch cu management cisco, cisco switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 900 lei Brasov Azi 900 lei: Switch sf300-24, 24 porturi 10/100, 2 porturi 1000, management web user interface, snmtp, http/https, ssh, memorie buffer 4mb.

10.04|22:08

0
Cisco SFP- 10G- SR

Cisco SFP- 10G- SR

www.olx.ro

Cisco SFP- 10G- SR Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 80 lei Bucuresti, Sectorul 6 Azi 80 lei: Modul Cisco 10G dual fiber Pretul este pentru o bucată. Pentru mai multe cumpărate se poate negocia. Astept mesaj pentru mai multe detalii

29.04|15:36

0
Cisco SFP- 10G- SR

Cisco SFP- 10G- SR

www.olx.ro

Cisco SFP- 10G- SR Routere - Modemuri Bucuresti 80 lei Salveaza ca favorit 80 lei: Modul Cisco 10G dual fiber Pretul este pentru o bucată. Pentru mai multe cumpărate se poate negocia. Astept mesaj pentru mai multe detalii

29.04|15:37

0
adaptor CISCO adp-8kb

adaptor CISCO adp-8kb

www.olx.ro

adaptor CISCO adp-8kb Laptop – Calculator » Componente si accesorii 50 lei Cluj-Napoca Azi 50 lei: adaptor CISCO ADP-8KB utilizat dar ca nou negru 5v 1,5A 100% FUNCTIONAL trimit oriunde in tara

20.03|20:09

0
Cisco SB SF302-08P

Cisco SB SF302-08P

www.olx.ro

Cisco SB SF302-08P Laptop – Calculator Componente si accesorii 390 lei Negociabil Avrig Azi 390 lei: CISCO SB SF302-08P + urechi prindere rack 8 porturi 10/100 PoE + 2 porturi 10/100/1000 (partajate cu 2 porturi SFP) + port de aministrare RS232 pretabile pentru alimentarea camerelor si AP co...

04.01|07:45

0
Cisco antena 4G LTE

Cisco antena 4G LTE

www.olx.ro

Cisco antena 4G LTE Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 20 lei Voluntari Azi 20 lei: Vand antena Cisco 4G LTE 698-2690 MHz. Tip dipol, cu articulatie. Mufa tip TNC. Sigilata, in punga originala. DESCRIPTION Cisco 4G LTE and 3G Omnidirectional Dipole Antenna, 2 dBi, TNC-Male...

04.04|17:58

0
Cisco Ip phone 303

Cisco Ip phone 303

www.olx.ro

Cisco Ip phone 303 Accesorii Telefoane - Tablete Alte accesorii pentru telefoane si tablete 45 lei Bucuresti, Sectorul 2 Azi 45 lei: Telefon IP Cisco SPA 303; Nu este deteriorat, nu există nicio problemă și funcționează

01.12|13:46

0
Cablu Cisco SFP 3 m

Cablu Cisco SFP 3 m

www.olx.ro

Cablu Cisco SFP 3 m Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 150 lei Bucuresti, Sectorul 1 Azi 150 lei: Cablu Cisco cu sfp-uri de 10 Gb cu lungime de 3 m Detaliile in poze

20.04|01:01

0
Cisco FET-10G 10-2566-02

Cisco FET-10G 10-2566-02

www.olx.ro

Cisco FET-10G 10-2566-02 Laptop – Calculator Componente si accesorii 250 lei Bucuresti, Sectorul 3 Azi 250 lei: Cisco 10G Fabric Extender Transceiver, LC duplex connector The Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver support link lengths up to 100m on laser-optimized OM3 or OM4 multimode fiber. It is supporte...

18.07|01:02

0
VPN Router Cisco 861-K9

VPN Router Cisco 861-K9

www.olx.ro

VPN Router Cisco 861-K9 Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 400 lei Negociabil 400 lei: Router Cisco VPN 861-K9 in perfecta stare de functionare. Se vinde cu alimentator + cablu consola. Ptr mai multe detalii tehnice vizitati: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/route...

29.05|14:49

0
SFP Cisco glc-te= 1000base-t

SFP Cisco glc-te= 1000base-t

www.olx.ro

SFP Cisco glc-te= 1000base-t Laptop – Calculator Routere - Modemuri 250 lei Bucuresti, Sectorul 6 Azi 250 lei: Vand 2 module SFP Cisco GLC-TE= ( 1000BASE-T SFP ) Technical Specifications: Maximum Data Transfer Rate: 1000 Mbps Type: Copper Connection Type: RJ45 Maximum Transfer Distance: 100 m Po...

30.09|10:32

0
router cisco 881 k9

router cisco 881 k9

www.olx.ro

router cisco 881 k9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 200 lei Negociabil Medgidia Azi 200 lei: router cisco k9 , nu are alimentatorul

11.08|10:32

0
Cisco Systems SB 101

Cisco Systems SB 101

www.olx.ro

Cisco Systems SB 101 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 170 lei Cluj-Napoca Azi 170 lei: Vând router Cisco SB 101 folosit. Echipamentul este în stare foarte bune. Motivul vânzării este curățenie.

17.02|20:07

0
Router Cisco 861-K9

Router Cisco 861-K9

www.olx.ro

Router Cisco 861-K9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 250 lei Negociabil Bucuresti, Sectorul 3 Azi 250 lei: Vand router Cisco 861-K9 in stare perfecta de funcționare.

28.08|16:19

0
Router Cisco 861-K9

Router Cisco 861-K9

www.olx.ro

Router Cisco 861-K9 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 200 lei Negociabil Bucuresti, Sectorul 6 Azi 200 lei: vand Router Cisco 861-K9 stare impecabila de functionare nu schimb doar bucuresti accept orice test

28.01|11:59

0
Cisco sfp transeiver

Cisco sfp transeiver

www.olx.ro

Cisco sfp transeiver Laptop – Calculator Routere - Modemuri 500 lei Negociabil Berceni Azi

04.06|09:34

0
Cisco router cu VPN RV 042

Cisco router cu VPN RV 042

www.olx.ro

Cisco router cu VPN RV 042 Laptop – Calculator Routere - Modemuri 90 lei Constanta Azi 90 lei: Router Cisco cu VPN RV042, in stare de functionare, cu adaptorul original, ramas de la un upgrade. are 4 porturi, cei din domeniu stiu ce este, ideal pentru small business.

28.11|23:20

0
Cisco ASA 5505 K9

Cisco ASA 5505 K9

www.olx.ro

Cisco ASA 5505 K9 Tablete - eReadere Alte marci tablete 350 lei Negociabil Bucuresti, Sectorul 6 Azi

25.05|11:46

0
CISCO WS-C2950T-24 Switch

CISCO WS-C2950T-24 Switch

www.olx.ro

CISCO WS-C2950T-24 Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 360 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 360 lei: CISCO WS-C2950T-24 Switch SKU: WS-C2950T-24 General Description: WS-C2950T-24 Manufacturer Part Number: WS-C2950T-24 Brand Name: Cisco Product Line: WS-C2950T-24 ...

26.05|10:56

0
Cisco - CISCO2911/K9 Router

Cisco - CISCO2911/K9 Router

www.olx.ro

Cisco - CISCO2911/K9 Router Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 890 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 890 lei: Cisco - CISCO2911/K9 Router Cisco 2911 Integrated Services Router Integrated Services Router offers embedded hardware encryption acceleration, voice- and video-capable digital signal processor (DS...

26.05|10:56

0
CISCO WS-C2950C-24 Switch

CISCO WS-C2950C-24 Switch

www.olx.ro

CISCO WS-C2950C-24 Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 385 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 385 lei: CISCO WS-C2950C-24 Switch SKU: WS-C2950C-24 General Description: WS-C2950C-24 Manufacturer Part Number: WS-C2950C-24 Brand Name: Cisco Product Line: WS-C2950C-24 Pro...

26.05|10:56

0
Cisco - CISCO887VA-K9 Router

Cisco - CISCO887VA-K9 Router

www.olx.ro

Cisco - CISCO887VA-K9 Router Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 580 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 580 lei: Cisco - CISCO887VA-K9 Router CISCO 887VA-K9 Integrated Services Router Over POTS Multi-Mode VDSL/ADSL Router. CISCO Systems 887VA-K9: Technical Specifications Connectivity: Wired Weight: 2.72 ...

26.05|10:56

0
COMPONENTE Cisco tv color

COMPONENTE Cisco tv color

www.olx.ro

COMPONENTE Cisco tv color Laptop – Calculator » Componente si accesorii 150 lei Negociabil 150 lei: COMPONENTE tv color;sistem cisco telecomanda cablu usb si alimentație variabil

04.03|17:54

0
Cisco CISCO2911-V/K9 Router

Cisco CISCO2911-V/K9 Router

www.olx.ro

Cisco CISCO2911-V/K9 Router Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 1 280 lei Bucuresti, Sectorul 5 3 mar 1 280 lei: CISCO2911-V/K9 Router SKU: CISCO2911-V/K9 General Description: Cisco 2911 Voice Bundle, PVDM3-16, Manufacturer Part Number: CISCO2911-V/K9 Brand Name: Cisco Product Line: Ro...

05.03|14:20

0
Router Cisco WAP561

Router Cisco WAP561

www.olx.ro

Router Cisco WAP561 Routere - Modemuri Miercurea Ciuc 355 lei Salveaza ca favorit 355 lei: Router Cisco model WAP561 în cutie, nou nouţ. Routerul vine la pachet cu un cablu de date, CD şi ghid de instalare rapidă. Transportul va fi suportat de către cumpărător.

09.03|18:58

0
CISCO WIC-1T Network Module

CISCO WIC-1T Network Module

www.olx.ro

CISCO WIC-1T Network Module Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 285 lei Bucuresti, Sectorul 5 Azi 285 lei: CISCO WIC-1T Network Module SKU: WIC-1T General Description: WIC-1T Manufacturer Part Number: WIC-1T Brand Name: Cisco Product Line: WIC-1T Product Series: WIC-1T Pr...

16.03|11:03

0
Cisco WS-C3750X-24T-S - Switch

Cisco WS-C3750X-24T-S - Switch

www.olx.ro

Cisco WS-C3750X-24T-S - Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 1 225 lei Bucuresti, Sectorul 5 Ieri 1 225 lei: CISCO WS-C3750X-24T-S - SWITCH SKU: WS-C3750X-24T-S General Description: WS-C3750X-24T-S Manufacturer Part Number: WS-C3750X-24T-S Brand Name: Cisco Product Line: Catalyst Pr...

24.03|20:50

0
Router Cisco C891F

Router Cisco C891F

www.olx.ro

Router Cisco C891F Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 1 150 lei 1 150 lei: Standarde: IPv4, IPv6 Alimentare: 100 to 240 Dimensiuni: 46.2 x 322.8 x 248.4 mm Greutate: 2.5 Kg Functii: xDSL, QoS, Metro Ethernet Interfata: CLI Memorie interna: 512 MB Memorie flash: 256 MB

24.03|22:48

0
Router Cisco 861-K9, 4 Porturi

Router Cisco 861-K9, 4 Porturi

www.olx.ro

Router Cisco 861-K9, 4 Porturi Laptop – Calculator Routere - Modemuri 200 lei Oradea 9 mar 200 lei: Vând router Cisco 861-K9 in stare perfecta de funcționare. Pret fix 200 lei. https://www.compari.ro/routere-c3144/cisco/861-k9-p39842118 Caracteristici tehnice Router Cisco 861 4 porturi ...

11.03|07:47

0
Cisco WS-C3560X-24T-S - Switch

Cisco WS-C3560X-24T-S - Switch

www.olx.ro

Cisco WS-C3560X-24T-S - Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 1 065 lei 1 065 lei: CISCO WS-C3560X-24T-S - SWITCH SKU: WS-C3560X-24T-S General Description: WS-C3560X-24T-S Manufacturer Part Number: WS-C3560X-24T-S Brand Name: Cisco Product Line: Catalyst ...

27.03|10:23

0
cablu serial CISCO

cablu serial CISCO

www.olx.ro

cablu serial CISCO Laptop – Calculator Componente si accesorii 20 lei Avrig Azi 20 lei: cablu serial CISCO DB 9RJ45 DB 25RJ45

04.01|07:45

0
Router/Switch Cisco

Router/Switch Cisco

www.publi24.ro

Router/Switch Cisco 650 RON 750 RON Vand urmatoarele echipamente de retea: - Router Cisco 3945 - 1300 RON - Switch Cisc ... Bragadiru Ilfov Telefon validat azi Vand urmatoarele echipamente de retea: - Router Cisco 3945 - 1300 RON - Switch Cisco 2960 48 p. - 650 RON (2 buc. in stoc) - Router Cisco 891 - 300 RON - Router Cisco 890 - 300 RON - Router Cisco 881 - 300 RON - Router Cisco 1800 - 250 RON - Router Cisco 871 - 200 RON Sunt in stare buna, fiind folosite 1-2 ani in conditii perfecte de birou. Pretul este negociabil daca se doreste tot lotul

29.03|10:43

0
Cisco WS-C3560X-48T-S - Switch

Cisco WS-C3560X-48T-S - Switch

www.olx.ro

Cisco WS-C3560X-48T-S - Switch Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 995 lei 995 lei: CISCO WS-C3560X-48T-S - SWITCH SKU: WS-C3560X-48T-S General Description: WS-C3560X-48T-S Manufacturer Part Number: WS-C3560X-48T-S Brand Name: Cisco Product Line: WS-C3560X-48T-S Pr...

30.03|01:53

0
Router Wireless CISCO

Router Wireless CISCO

www.olx.ro

Router Wireless CISCO Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 350 lei Bucuresti, Sectorul 3 Azi 350 lei: Vand - Cisco router AIR-CAP3502E-E-K9 Aironet 3502i Dual-Band Wireless-N Access Point 300Mbps Am la el si incarcator 48v

09.04|06:39

0
Router wifi Cisco

Router wifi Cisco

www.olx.ro

Router wifi Cisco Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 40 lei Podei Azi 40 lei: Router wifi Cisco in perfecta stare de functionare

11.04|16:54

0
Router Cisco EPC3208 de la UPC

Router Cisco EPC3208 de la UPC

www.olx.ro

Router Cisco EPC3208 de la UPC Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 40 lei Negociabil 40 lei: Vând router Cisco de la UPC in stare de funcționare și foarte bine întreținut. NU SUNATI INTRE ORELE 6 AM - 13PM

17.04|23:22

0
Routere Wireless Cisco-sh

Routere Wireless Cisco-sh

www.olx.ro

Routere Wireless Cisco-sh Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 40 lei 40 lei: Routere Wireless Cisco-sh Plata se face in cont,transport 5ron RAMBURS NU MAI TRIMIT!

19.04|02:56

0
Routere Wireless Cisco-sh

Routere Wireless Cisco-sh

www.olx.ro

Routere Wireless Cisco-sh Routere - Modemuri Bucuresti 40 lei Salveaza ca favorit 40 lei: Routere Wireless Cisco-sh Plata se face in cont,transport 5ron RAMBURS NU MAI TRIMIT!

19.04|02:56

0
Router Cisco WRV210

Router Cisco WRV210

www.olx.ro

Router Cisco WRV210 Laptop – Calculator » Routere - Modemuri 80 lei Bucuresti, Sectorul 4 Azi 80 lei: Router Cisco nu prea a fost folosit.Mai mult a stat în debara ca, am luat altul.

20.04|20:53
  • >> Următoarea