GratuitOriflameParfumuriDeva, HunedoaraAcum 22 minuteDistribuie anunțulSalvează a - căutare îmbrăcăminte, pantofi, accesorii la cerere

• >> Următoarea

2
GratuitOriflameParfumuriDeva, HunedoaraAcum 22 minuteDistribuie anunțulSalvează a

lajumate.ro

Buna! Hai sa descoperim impreuna produsele Oriflame, cu discount la orice comanda. Te astept cu drag in echipa mea

23.01|01:27

2
Preţ40 LEIParfumuri Avon de dama si barbatiParfumuriVulcan, HunedoaraAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Avem produse avon incepand de la produse cosmetice, sampoane , parfumuri ,geluri de dush,creme de fata ,de corp,produse pentr-u ingrijirea parului tratamente de par de ten produsele sunt noi avem sa va oferim si cadou la o comanda de 50 de lei primiti un cadou din partea noastra!

02.11|20:12

7
Preţ120 LEIParfum O de LancomeParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand Parfum O de Lancome, plin in proportie de 40%, sticluta de 75 ml, 2,5 fl. Transport inclus in pret.

25.05|18:25

2
Preţ150 LEIParfum Givenchy PlayParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 25 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand Parfum Givenchy Play, splash, 100 ml, 3,3 fl.Transport inclus in pret cu posta romana.

30.08|01:46

2
Preţ70 LEIParfum Bleu Hit Yves RocherParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 28 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand parfum dama Bleu Hit, 50 ml, in cutie, miros persistent, transport inclus in pret.

10.01|02:25

2
Preţ150 LEIParfum Clea Yves RocherParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 34 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand parfum Clea Yves Rocher, vaporisateur spray, fragancia de tocador, 75 ml,2.5 fl, in cutie, adus din Franta, transport inclus in pret.

10.01|02:25

2
Preţ60 LEIParfum Eclat Weekend OriflameParfumuriMarghita, BihorAcum 10 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand Parfum Eclat Weekend Oriflame, 50 ml. Transport inclus in pret cu posta romana, predare personala in Marghita.

08.11|16:22

7
Preţ190 LEIPachet Oriflame GiordaniParfumuriBolintin Vale, GiurgiuAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Pachete Oriflame fiercare pachet are pretul lui Ofertele pentru clienti directi pentru mai multe detalii contactatima

29.08|23:15

7
Preţ40 LEIOriflame - VIP OnlyParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Apa de Parfum VIP Only - Oriflame - 50 ml. Predare personala in Constanta sau trimit in tara prin curier sau posta. La 3 parfumuri achizitionate, la fel sau diferite, ofer transport gratuit.

30.10|20:39

2
Preţ40 LEIOriflame - DivineParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 33 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Apa de toaleta - Divine - Oriflame - 50 ml. Predare personala in Constanta sau trimit in tara prin posta sau curier.

26.12|02:12

2
Preţ40 LEILeader - OriflameParfumuriConstanta, ConstantaAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Apa de toaleta pentru el - Leader - 100 ml. Predare personala in Constanta sau trimit in tara prin posta sau curier rapid, plata ramburs- 12 lei.

13.04|15:47

2
Preţ100 LEIPachet parfum davidoffParfumuriPetrosani, HunedoaraAcum 9 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

- VÂND un pachet de parfum împreună cu gel de dus marca " DAVIDOFF " COOL WATHER, adus din Germania, apa de toilet 40 ML și gel de dus 50 ml. relații la telefon 0723196329.

12.01|23:03

7
Preţ40 LEIOriflame - Love PotionParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 10 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Apa de parfum Love Potion - Oriflame - 50 ml. Parfumurile sunt sigilate. Predare personala in Constanta sau trimit in tara prin curier sau posta. La 3 parfumuri achizitionate, la fel sau diferite, ofer transport gratuit.

30.10|20:39

2
Preţ35 LEIFriends World - OriflameParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Apa de toaleta pentru ea si pentru el. Friends World for him - 75 ml Friends World for her - 50 ml. Predare personala in Constanta sau trimit in tara prin posta sau curier rapid, plata ramburs - 12 lei.

19.08|16:38

7
Preţ120 LEIPalton damăFemeiDeva, HunedoaraAcum 4 minuteDistribuie anunțulSalvează

lajumate.ro

Bershka, marime XS, purtat de 2 ori Mai multe poze la cerere

17.04|16:36

7
Preţ40 LEIParfumuriParfumuriOradea, BihorAcum 25 minuteDistribuie anunțulSalvează

lajumate.ro

Vand parfumuri copie milion si joop

27.03|23:50

2
Preţ200 EURBijuterii de colectieFemeiDeva, HunedoaraAcum 5 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vând bijuterii de colecție din argint și jasper, ediții limitate. Bijuteriile au confecționate de bijutierul casei regale a Marii Britanii.Au și certificat de autenticitate. set cercei 400 de lei, lanț și pandantiv 600 de lei. setul complet 900 de lei.

07.10|12:42

0
Preţ50 LEISandale cu tocFemeiDeva, HunedoaraAcum 2 minuteDistribuie anunțulSalvea

lajumate.ro

03.08|12:13

7
Preţ350 EURPoseta originala MulberryFemeiDeva, HunedoaraAcum 2 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Poseta originala marca Mulberry din piele in stare excelenta (aproape noua). Un execelent cadou pentru cunoscatori. Prefer predare personala.

22.07|08:41

2
Preţ30 LEIRochii dantela, LFemei | mărimea 42-44 sau LDeva, HunedoaraAcum 14 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vând rochii dantela, mărimea L. Au căptușeală. Preț 30 lei rochie + transport.

23.01|18:35

2
Preţ80 LEIȘalopetă damăFemeiDeva, HunedoaraAcum 4 minuteDistribuie anunțulSalveaz

lajumate.ro

Șalopetă damă mărimea S M in stare foarte bună doar proba

14.04|16:45

7
Preţ100 LEIPantaloni scurti damăFemeiDeva, HunedoaraAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Zara. Noi cu eticheta Marime: S Nepurtati

17.04|17:42

2
Preţ290 LEISet Cloissone vintage anii ' 70FemeiDeva, HunedoaraAcum 9 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vând set Cloissone vintage anii 70, superb : pandantiv peste + brățară Cloissone: lungime 20 cm, lățime 2.5 cm, închidere cu arc. Preț 290 lei. Transport inclus în preț, plata ramburs.

14.09|20:42

0
Preţ700 LEIRochie de ocazieFemei | negociabilDeva, HunedoaraAcum 42 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Rochie de ocazie, marimea XS, aplicatii cu pene la umeri

07.04|09:36

2
Preţ35 LEIOriflame - parfumuriParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 23 secundeDistribuie anunțul

lajumate.ro

Ape de parfum - Dare to shine - Sunkiss Garden - Love Potion So Tempting

07.04|12:51

7
Preţ110 LEIPalton Zara, lana, M, barbatescBărbați | nouDeva, HunedoaraAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

DESCRIERE Vând palton Zara, de bărbați. Material : 80 % lana, 20 % poliamida. Mărimea 38 M. Închidere cu fermoar ascuns + 4 nasturi ascunși. Are gluga închisă cu fermoar. 2 buzunare exterioare deschise, 2 buzunare interioare . Fiecare mânecă are lățimea ajustabila cu 1 nasture. Impecabil. Culoare negru monocrom. ( cumpărat de la retailer cu 449 lei ).

20.11|13:17

0
Preţ70 LEIPantofi piele, Medicus, 40Femei | utilizatDeva, HunedoaraAcum 29 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Descriere: Pantofi din piele naturala, Medicus Mărimea 40 : 25.5 cm lungime interior. Închidere cu 2 barete reglabile cu scai.

26.03|14:31

2
Preţ80 LEIParfum Allonga Paris numarul 21ParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum un minutDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand Parfum Allonga Paris numarul 21. Transport inclus in pret .

25.05|18:25

7
Preţ100 LEIParfumuriParfumuriTimisoara, TimisAcum 11 minuteDistribuie anunțulSalv

lajumate.ro

Vand parfumuri sigilate ,100 lei/buc.

23.11|16:43

2
Preţ25 LEIParfumuri tester 45 mlParfumuriTimisoara, TimisAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Pretul unui tester este de 25 de lei Daca doriti alte tipuri de parfumuri nu ezitați sa ma contactati

21.09|08:53

7
Preţ150 LEIParfumuriParfumuri | nou | negociabilPitesti, ArgesAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand parfum Dior Sauvage-eau de parfum, Dior Fahrenheit-eau de toilette si Victoria s Secret Bombshell-eau de parfum Fiecare este la pret de 150 ron. Sunt noi si nefolosite

03.09|17:00

2
Preţ150 LEIParfumuri 1: 1 cu originalulParfumuriPloiesti, PrahovaAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Parfum 1/1 original - esență apă de parfum Persistă f mult 150 lei buc Sau 130 lei buc la 3 parfumuri cumpărate En-gros 105 lei buc la minim 10 buc cumpărate! Curier : 20 lei

17.10|22:01

0
Preţ40 EURParfumuri super oferta 3 1ParfumuriOnesti, BacauAcum 10 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

30.03|17:08

3
Preţ100 LEIParfum Atkinsons English LavenderParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 21 minuteDistribuie anu

lajumate.ro

Vand Parfum Atkinsons English Lavender, 100 ml.Transport inclus in pret cu posta romana.

31.03|00:42

4
Preţ130 LEIParfum Pur desir de rose Yves RocherParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 37 minuteDistribuie

lajumate.ro

Vand parfum Pur desir de rose Yves Rocher, spray vaporisateur, 60 ml, in cutie, transport inclus in pret.

10.01|02:25

7
Preţ250 LEIParfum Yves Rocher splash VeniceParfumuriHunedoara, HunedoaraAcum 31 minuteDistribuie anun

lajumate.ro

Vand parfum Venice splash, Yves Rocher, 100 ml, 3.3 fl, in cutie, transport inclus in pret.

10.01|02:25

0
Preţ30 LEIColiere masive, noiColiere | femei | nouDeva, HunedoaraAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Descriere: Coliere noi, cu eticheta, masive. Prețuri începând de la 30 lei, în funcție de model.

10.04|09:04

0
Preţ25 LEICaciuli cu blanăCăciuli-pălării | femei | nouDeva, HunedoaraAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

01.12|20:05

0
GratuitParfumuri arăbeștiParfumuriRamnicu Valcea, ValceaAcum 25 secundeDistribuie anunțul

lajumate.ro

Parfumuri arăbești dama, bărbat sau unisex, originale , 100ml. Pt mai multe detalii mesaj in privat !

26.01|21:32

2
Preţ150 LEIParfumuri damaParfumuriBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 14 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

parfumuri dama Trussardi donna 100 ml sigilat adus din Anglia trimit si in tara cu plata ramburs

05.04|13:56

7
Preţ100 LEIParfumuriParfumuriCluj-Napoca, ClujAcum 8 minuteDistribuie anunțulSalv

lajumate.ro

Vând 3 parfumuri : 2 noi și 1 probat. Prețul este pentru toate 3. Trimit prin poștă sau curier doar cu plata înainte într-un cont. Transportul este suportat de cumpărător. Pentru cei interesați lăsați un mesaj și vă contactez în cel mai scurt. Multumesc mult

31.05|15:08

2
Preţ80 LEIParfumuriParfumuriBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 15 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Un cadou superb de sarbatori sunt parfumurile de dama Pentru doamne care stiu sa recunoasca un parfum adevarat,vand parfumuri originale,aduse din Germania.Nu am decat unul din fiecare,trebuie sa recunosc, m am avantat sa mi iau mai multe si am constatat ca acasa mai aveam inca trei. Obsessed este 200 Ron

02.07|06:36

2
Preţ12 LEIParfumuri bărbațiParfumuri | nouSibiu, SibiuAcum 5 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Parfumuri bărbați de calitate la 20 ml

24.06|20:33

7
Preţ35 LEIOriflame - Men' s CollectionParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 7 minuteDistribuie

lajumate.ro

Oriflame - Apa de toaleta din gama Mens Collection - 75 ml. DARK WOOD COOL LAVANDER CITRUS TONIC INTENSE OUD Predare personala in Constanta sau trimit in tara prin curier. La cumpararea a 3 parfumuri ofer transport gratuit.

28.01|13:01

2
Preţ39 LEIBlugiUnisex | mărimea 38-40 sau M | nouHunedoara, HunedoaraAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

pantaloni de blugi marimi si nuante diferite

05.07|12:42

2
Preţ80 LEICeas PlayboyFemeiHunedoara, HunedoaraAcum 5 minuteDistribuie anunțulSal

lajumate.ro

Vand Ceas Playboy. Arata si functioneaza impecabil.Transport inclus in pret cu posta romana, plata ramburs.

25.08|01:38

7
Preţ39 LEIBlugiUnisex | mărimea 42-44 sau L | nouHunedoara, HunedoaraAcum 20 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Oferta de reduceri blugi produs nou diferite nuante marimi eur.32-34-36-38

26.10|14:52

2
Preţ200 LEICeas EspritFemeiHunedoara, HunedoaraAcum 6 minuteDistribuie anunțulSal

lajumate.ro

Vand ceas Esprit, arata bine , functioneaza impecabil.Transport inclus in pret

19.04|17:10

2
Preţ100 LEIFuste MomfitFemeiHunedoara, HunedoaraAcum 3 minuteDistribuie anunțulSa

lajumate.ro

Fuste Momfit Elastic la talie Fără elasten Albastru: 34,36,36,,40,42 34,36 ,36,38,40,42 Negru: 34,36,36,38,42

19.06|11:05

2
Preţ10 LEIParfum Oriflame mini - VIP OnlyParfumuri | nouConstanta, ConstantaAcum 4 minuteDistribuie a