Abkant manual, 1260mm lungime, tabla 1. 5mm Proma ROP-151260 - căutare materiale de constructii, instrumente la cerere
  • >> Următoarea
7
Abkant manual, 1260mm lungime, tabla 1. 5mm Proma ROP-15/1260
www.olx.ro
2
Abkant manual lungime 2. 3 m
Abkant manual lungime 2. 3 m
olx.ro
Abkant manual lungime 2.3 m 2 000 leiUtilizat Pascani - Azi la Sterge din Salvate
Abkant manual segmentat de indoit tabla 1 x 610 mm hbm
www.olx.ro
7
Vand abkant de indoit tabla manual
olx.ro
2
Abkant manual segmentat de indoit tabla 1 x 305 mm hbm
Abkant manual segmentat de indoit tabla 1 x 305 mm hbm 1 040 leiNou Cluj-Napoca - Azi la Salvează ca favorit
Abkant manual cu placa segmentata pentru indoit tabla 1. 0mm
Cuțit de tăiat tabla manual abkant 2 000 leiNouCorod - Azi la 22: 33Salvează ca favorit
Cuțit de tăiat tabla manual abkant 2 000 leiNouCorod - 07 aprilie 2023Salvează ca favorit
Vand Abkant manual
Vand Abkant manual
Abkant manual fonta
Abkant manual fonta
Abkant manual fonta 2 000 leiUtilizat Jibou - Azi la Salvează ca favorit
Abkant manual FSBM 1020-25E
Abkant manual FSBM 1020-25E
Abkant manual FSBM 1020-25E 4 974 leiUtilizat Cluj-Napoca - Azi la Salvează ca favorit
Abkant manual atelier service 600mm
Abkant manual cu prindere superioara segmentata 1 x 305 mm
Abkant manual cu falca superioara segmentata AKM 1220
Abkant manual cu prindere superioara segmentata 2. 5 x 1020 mm
Abkant manual cu prindere superioara segmentata 1. 5 x 1220 mm GB0007
Masian de indoit tabla, 105 cm ( ABKANT)
Masina de indoit tabla, 105 cm ( ABKANT)
Masina de indoit tabla ( abkant)
Presa de îndoit tabla ( Abkant)
Presa de îndoit tabla ( Abkant) 25 000 leiUtilizat Piatra Neamt - Azi la Salvează ca favorit
Abkant3 metri masina de infoit tabla
Vind abkant indoit tabla de 1 metru
Vand abkant pentru indoit tabla 1. 5mm
Vand abkant pentru indoit tabla 1.5mm 2 800 leiPrețul e negociabil Utilizat Ilfov, Baneasa - Azi la Salvează ca favorit
Abkant, masina de roluit tabla 380v
Vand utilaj de indoit tabla abkant 8m
Vand utilaj de indoit tabla abkant 8m 189 098 leiUtilizat Paulesti - Azi la Salvează ca favorit
Abkant. Masina de indoit tabla completa - 2140mm/ 0. 8mm
Abkant. Masina de indoit tabla completa - 2140mm0.8mm 4 800 leiNou Oradea - Azi la Salvează ca favorit
Abkant Presă de îndoit tabla cu cuțit circular 1/2, 2/3 metri latime
9
Debitare laser jet apa plasma tabla expandata gaurita ghilotina abkant
4
Troliu manual 2 tone, lungime 1, 5 m
Subler manual clasic, precizie 0. 05 mm, lungime 150 mm, argintiu
Troliu manual cu cablu1200 kg, lungime 10 mCaracterist
Troliu manual, 3500lbs(1588kg), lungime cablu 10m, KD1313
Troliu manual, vinci, 816 Kg, lungime calbu 10m, grosime cablu 4. 8 mm,
Troliu manual, vinci, 816 Kg, lungime calbu 10m, grosime cablu 4.8 mm, 180 leiNou Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la Salvează ca favorit
Troliu manual vinci, capacitate 1588 kg 3500 lbs, lungime cablu 10
Vâ nd tablou 2 metri Lungime, 1 metru lățime pictat manual in ulei k semnat
www.publi24.ro
9
scula foraj proma
scula foraj proma
Masina polisat proma-x
Masina polisat proma-x
Presa manuala 3 tone APR -3 Proma
MASINA DE GAURIT CU COLOANA PROMA BV-25B/ 400
www.publi24.ro
masina de valtuit RMK 250 PROMA CEHIA
Masina de gaurit cu coloana PROMA PTB-16B/230
Bormasina cu coloana Proma E1516B
PROMA - Masina de frezat metale de banc 34 mm FP-25
PROMA - Masina de frezat metale de banc 34 mm FP-25 3 000 leiPrețul e negociabil Utilizat Satu Mare - Azi la Salvează ca favorit