Vand casuta la gri cu1403 mp Sanmihai - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2
Vand casuta la gri cu1403 mp Sanmihai

Vand casuta la gri cu1403 mp Sanmihai

olx.ro

Vand casuta la gri cu 1403 mp Sanmihai 87 000 €Prețul e negociabil Sanmihaiu German - Reactualizat la 09 iulie 20251 403 m² Salvează ca favorit

11.07|02:11

7
Vila Exceptionala Sanmihai

Vila Exceptionala Sanmihai

www.olx.ro

Vila Exceptionala Sanmihai Imobiliare Case de vanzare 112 000 € Sanmihaiu Roman Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Timis (judet), Sanmihaiu Roman, la 112 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 474 m², are 118 m&sup2 suprafata utila si 130 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Primum Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6271307

20.09|15:40

2
Număr de telefon verificatPreţ35 EURTeren intravilant intre utvin si sanmihai

lajumate.ro

Vand teren intravilan la doar 35 eur/mp .Pretul este usor negociabil.Terenul are un front stradal de30m si suprafata totala este de 600 patrati, Se poate construi duplex , triplex sau casa individuala.Langa terenuri exista constructii. Terenul dispune de gaz,apa,canalizare,la curca 10 metri de teren, aviz curent scos. Momentan sunt disponibile 4 terenuri identice.Pretul este negociabil in functie de modalitatea de plata. Terenul se afla intre Utvin si Sânmihaiul Roman .Nu accept variante, Nu deranjati inutil . Va asteptam la vizionari ! Sunt proprietar

29.11|00:57

3
Vand casuta de vacanta

Vand casuta de vacanta

www.olx.ro

Vand casuta de vacanta Imobiliare Case de vanzare 2 600 € Brasov Azi

28.06|06:28

8
Vand teren cu casuta!

Vand teren cu casuta!

www.olx.ro

Vand teren cu casuta! Imobiliare Terenuri 14 000 € Brasov Azi

25.06|23:55

2
Terencasuta vand/schimb

Terencasuta vand/schimb Manastioara

www.olx.ro 20000 Manastioara

Vand casuta 2 camere cu teren 2500mp foarte ingrijit in sat Manastiara com Uliesti Dambovita,casuta este racordata la curent si este ideala pentru reparatii sau construirea uneia noi,mai vand si doua terenuri in apropiere si anume la autostrada A1 Bucuresti-Pitesti km 60,unul are suprafata de 7500 mp iar celalalt 5000,ambele cu deschidere la autostrada avand pretul de 3 euro mp,atat terenurile cat si casuta se afla la maxim 45 minute de Bucuresti sau 20 minute de Gaesti sau 30 minute de Pitesti,sau schimb cu apartament sau garsoniera in Valcea sau Govora,rog seriozitate.multumesc

08.01|10:36

5
Vand casuta si teren la munte

Vand casuta si teren la munte

www.olx.ro

Vand casuta si teren la munte Imobiliare Case de vanzare 15 000 € Carlibaba Azi 15 000 €: Vand casa si teren in comuna Carlibaba,judetul Suceava ! Casa are dormitor,baie si bucatarie..pentru mai multe detalii va astept in privat !!

01.11|19:02

3
Vand teren cu casuta Provita de Sus

Vand teren cu casuta Provita de Sus

www.olx.ro

Vand teren cu casuta Provita de Sus Imobiliare Terenuri 49 350 € Negociabil Ploiesti Azi

18.11|16:59

2
Vand pensiune cu casuta de vacanta

Vand pensiune cu casuta de vacanta

www.olx.ro

Vand pensiune cu casuta de vacanta Imobiliare Case de vanzare 150 000 € Cluj-Napoca Azi

26.05|10:51

7
Vand teren cu casuta la rosu, 704 mp

Vand teren cu casuta la rosu, 704 mp

olx.ro

Vand teren cu casuta la rosu, 704 mp 79 000 €Prețul e negociabil Sanmihaiu German - Azi la 703 m² Salvează ca favorit

24.08|10:40

2
Vand casa si casuta in Babeni

Vand casa si casuta in Babeni

olx.ro

Vand casa si casuta in Babeni 45 000 €Babeni - Azi la 4 200 m² Salvează ca favorit

06.04|23:42

7
Vand teren intravilan cu casuta

Vand teren intravilan cu casuta

olx.ro

Vand teren intravilan cu casuta 10 €Timisoara - Azi la 2 800 m² Salvează ca favorit

09.09|12:22

7
Vand teren Casuta de vacanta

Vand teren Casuta de vacanta

publi24.ro

Vand teren+Casuta de vacanta P.F. vand teren si casa de vacanta , constructie noua situata in Statiunea Muntele Baisorii, jud. Cluj, 1 camera, bucatarie, terasa, total constructie 35.mp ,utilata, mobilata, teren 674 mp intabulat , drum acces, apa izvor . Pret 33000 euro Cluj-Napoca, Cluj azi 33 000 EUR Telefon validat P.F. vand teren si casa de vacanta , constructie noua situata in Statiunea Muntele Baisorii, jud. Cluj, 1 camera, bucatarie, terasa, total constructie 35.mp ,utilata, mobilata, teren 674 mp intabulat , drum acces, apa izvor . Pret 33000 euro Publi24_1728541534

17.04|15:12

2
Vand casuta din lemn rusticacu 303 mp

Vand casuta din lemn rusticacu 303 mp

publi24.ro

Vand casuta din lemn rustica cu 303 mp Vand casuta din lemn rustica ,culoarea stejarului pe dinafara, si in interior izolata si tencuita, foarte calduroasa ,geamuri termopan ,tavanita si izilata , acoperis nou, horn facut.Are terasa , loc ptr. baie facut si instalatia de curent este facuta , trebuie legat la stalp care i la 8 m .In spatele ... 313 EUR/m2 | 48 m2 Bucea, Cluj azi 15 000 EUR Telefon validat Vand casuta din lemn rustica ,culoarea stejarului pe dinafara, si in interior izolata si tencuita, foarte calduroasa ,geamuri termopan ,tavanita si izilata , acoperis nou, horn facut.Are terasa , loc ptr. baie facut si instalatia de curent este facuta , trebuie legat la stalp care i la 8 m .In spatele ei are 121 mp si fundatie din piatra unde se mai poate construi si in fata mai are 94.mp.Total teren 303mp.Se poate merge cu masina mica pana in fata casei.Prin fata casei trece o vale cu apa curata de munte ,deoarece mai sus nu mai sunt case sa murdareasca apa.Pentru detalii sunati la . Publi24_1699014344

24.05|02:04

8
vand casuta, cabanuta, casa de vacanta

vand casuta, cabanuta, casa de vacanta

www.publi24.ro

vand casuta , cabanuta , casa de vacanta 1 639 EUR Casa este compusa din 3 incaperi , 2 la parter si un la etaj in mansarda . Are latim ... Sibiu Sibiu Telefon validat azi 30 m2

12.04|23:25

2
Vand terencasuta in Snagov-Izvorani

Vand terencasuta in Snagov-Izvorani

www.olx.ro

Vand teren + casuta in Snagov-Izvorani Imobiliare Terenuri 85 000 € Negociabil Snagov Ieri

09.12|00:34

7
Vand casuta din lemn, fara teren.

Vand casuta din lemn, fara teren.

www.olx.ro

Vand casuta din lemn, fara teren. Imobiliare Case de vanzare 7 500 € Sighetu Marmatiei Azi

13.03|23:10

2
Vand container tip casuta -Liesti, Galati

Vand container tip casuta -Liesti, Galati

www.publi24.ro

Vand container tip casuta -Liesti,Galati 10 121 EUR Vand container tip casă în cadrul satului Liesti(Șerbănești), amplasat pe teren intravila ... Galati Galati azi 20 €/m2 | 511 m2 Vand container tip casă în cadrul satului Liesti(Șerbănești), amplasat pe teren intravilan, are toate utilitățile trase: curent electric, apa curenta, canalizare, este la o distanță de aprox 250 m de DN. Deschiderea terenului este de 10,10 m, suprafața totală fiind de 511 mp, din care 400 mp vie pe rod, terenul este în mijlocul satului este drum asfaltat .Tel. Publi24_1660385422

13.08|12:58

2
Vând teren intravilant 3000 mp, cu căsuța.

Vând teren intravilant 3000 mp, cu căsuța.

olx.ro

Vând teren intravilant 3000 mp, cu căsuța. 21 000 €Lunca - Azi la 3 000 m² Sterge din Salvate

13.07|15:14

2
Vând teren 15, 5 ari pe care se află o căsuță

Vând teren 15, 5 ari pe care se află o căsuță

olx.ro

Vând teren 15,5 ari pe care se află o căsuță 65 000 €Prețul e negociabil Satu Mare - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

12.06|14:26

7
Vand terencasuta intravilan Husi

Vand terencasuta intravilan Husi

olx.ro

Vand teren+ casuta intravilan Husi 26 000 €Husi - Azi la 650 m² Salvează ca favorit

16.08|17:19

2
vand teren pe care se afla o casuta de vacanta

vand teren pe care se afla o casuta de vacanta

www.olx.ro

vand teren pe care se afla o casuta de vacanta Imobiliare Terenuri 1 € Negociabil Sirineasa Azi 1 €: Vand casuta de vacanta amplasata pe un teren de 1320 m2 pe str. Buda in orasul Rm. Valcea. Pe teren este si o livada de pomi fructiferi, este trasa apa curenta si canalizare. dispune si de fantana pro...

25.11|19:37

15
Vând căsuța din povești Hațeg-Santamaria Orlea

Vând căsuța din povești Hațeg-Santamaria Orlea

www.olx.ro

Vând căsuța din povești Hațeg-Santamaria Orlea Imobiliare Case de vanzare 59 000 € Santamaria-Orlea Azi

08.11|15:31

2
Vand Teren 520 mp cu Casuta, Pitesti - Gavana, Zona DNA!

Vand Teren 520 mp cu Casuta, Pitesti - Gavana, Zona DNA!

www.olx.ro

Vand Teren 520 mp cu Casuta, Pitesti - Gavana, Zona DNA! Imobiliare Terenuri 77 400 € Negociabil Pitesti Azi

02.07|13:54

2
Vand Casuta cu 520 mp Teren, Pitesti - Gavana, Zona DNA!

Vand Casuta cu 520 mp Teren, Pitesti - Gavana, Zona DNA!

www.publi24.ro

Vand Casuta cu 520 mp Teren, Pitesti - Gavana, Zona DNA! 77 400 EUR Proprietar, vand teren arabil, intravilan, cu casuta TINY House in Gavana, str. Intrare ... Gavana Pitesti Arges azi 4 838 €/m2 | 16 m2 Proprietar, vand teren arabil, intravilan, cu casuta TINY House in Gavana, str. Intrarea Nicolae Balcescu dimensiuni 6500L2400l/2500h mm. Terenul are 487 mp si cota indiviza de din suprafata de 69 mp teren cu destinatie drum. Vrei sa iesi la iarba verde, dar sa ai si facilitati si confort, priveliste, liniste? Sa locuiesti intr-o locatie linistita si sa nu bati km? Sa iti poti lasa linistit copilul (sau patrupedul) la joaca, in timp ce tu invarti gratarul sau te bucuri de soare? Acest Tiny house va ofera, intr-un spatiu compact, toate facilitatile unei casute moderne! Casuta e deja bransata la utilitatile: apa, curent, canalizare, internet. Racordarea la gaze este facila, conducta de gaze se afla la poarta. Zona linistita, aer curat, aproape de mijloc de transport in comun, de Auchan, Jumbo. Structura Tiny house: Realizare pe schelet metallic. Podea din structura metalica zincata profilata, tabla dublu faltuita cutata 0.4 mm, vata minerala norma C1 cu grosimea 100 mm, OSB hidrofug cu grosimea 18 mm. Stalpi de sustinere din profile zincate de 2.5 mm Pereti din panouri tip sandwich cu poliuretan tip C1 si grosime 40 mm, cu izolare termica eficienta de iarna sau vara Acoperis din structura metalica zincata profilata la rece, membrane hidroizolatoare, bariera anti-condens, vata minerala norma C1 cu grosimea 100 mm, structura longitudinala si transversala acoperis, tabla Lisa 0.4 mm, faltuita, 4 ocheti remorcare Finisaj interior: podea acoperita cu parchet, gresie, ferestre PVC, usa PVC, Sistemul electric este complet cu panou de sigurante, prize si intrerupatoare, lampi LED, incalzire in pardoseala reglabila cu ajutorul termostatului. Apa calda se obtine cu ajutorul incalzitorului instant gaz tiraj fortat Dotari suplimentare: sistem sanitar complet baie (vas WC, chiuveta + dulap baie, dus si cada dus); bucatarie cu chiuveta, plita electrica, frigider, 2 corpuri mobilier Camera de supraveghere exterioara, zi noapte Finisaj exterior: lateralele sunt imbracate in lambriu din lemn, lumina ambientala exterior. Terasa din wpc in jurul casutei (lemn plastifiat compozit) Publi24_1659540644

03.08|18:17

7
Vand teren intravilan cu casuta, Ardud Vii,1500 m2

Vand teren intravilan cu casuta, Ardud Vii,1500 m2

olx.ro

Vand teren intravilan cu casuta, Ardud Vii, 1500 m2 26 000 €Prețul e negociabil Ardud - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

14.06|13:44

7
Vand casuta boema zona centrala Brasov

Vand casuta boema zona centrala Brasov

olx.ro

Vand casuta boema zona centrala Brasov 129 000 €Brasov - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

10.06|19:13

4
Vând teren 3. 000 mp, cu căsuță din beton 3x4mp, intravilan, intabulat.

www.olx.ro

Vând teren 3.000 mp, cu căsuță din beton 3x4mp, intravilan, intabulat. Imobiliare Terenuri 30 000 € Resita Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Caras-Severin (judet), Resita, la 30 000 €. Acest terenuri de vanzare are 3 000 m², iar conform Proprietarul principalele calitati alte terenului sunt acces nepavat. Storia 5245106

30.01|17:07

12
vand teren la munte cu o casuta de lemn aproape de Campina

vand teren la munte cu o casuta de lemn aproape de Campina

www.olx.ro

vand teren la munte cu o casuta de lemn aproape de Campina Case de vanzare Campina 19 000 € Salveaza ca favorit 19 000 €: Terenul situat la munte in sat Piatra com. Provita , la 8 km de Breaza si 108 de Bucuresti, are o panorama de vis si o suprafata de 2200 m2 ; deschidere la drum e de 22 m. Pe teren se afla deja o c...

06.05|03:38

8
Vand căsuță cabana pe structura de lemn și case din metal

Vand căsuță cabana pe structura de lemn și case din metal

www.olx.ro

Vand căsuță cabana pe structura de lemn și case din metal Imobiliare Case de vanzare 11 089 € Cluj-Napoca 13 sep

19.09|20:41

7
Vand teren cu casuta si gradina sat Poiana, judet Ialomita

Vand teren cu casuta si gradina sat Poiana, judet Ialomita

www.olx.ro

Vand teren cu casuta si gradina sat Poiana , judet Ialomita Imobiliare Terenuri 131 899 € Negociabil Poiana Azi

11.07|19:34

2
Vand container tip casuta si teren intravilan- Liesti-Galati

www.olx.ro

Vand container tip casuta si teren intravilan- Liesti-Galati Imobiliare Case de vanzare 10 234 € Galati Azi

13.08|13:26

2
Vand teren Valea Avrigului 1400mpcasuta 24mp

Vand teren Valea Avrigului 1400mpcasuta 24mp

www.olx.ro

Vand teren Valea Avrigului 1400mp + casuta 24mp Imobiliare Terenuri 40 000 € Negociabil Sibiu Azi

05.07|20:55

7
Vand teren si casuta intravilan nelocuibila lntabulata zona

Vand teren si casuta intravilan nelocuibila lntabulata zona

olx.ro

Vand teren si casuta intravilan nelocuibila lntabulata zona 26 500 €Prețul e negociabil Buces - Azi la 3 270 m² Salvează ca favorit

21.05|18:24

7
Vând teren 10 ari Șcheia, împrejmuit, fântână, căsuță lemn, livadă

www.olx.ro

Vând teren 10 ari Șcheia, împrejmuit, fântână, căsuță lemn, livadă Imobiliare Terenuri 25 500 € Negociabil Suceava Azi 25 500 €: Vând teren Șcheia, 10 ari, intravilan, întabulat, împrejmuit cu gard de plasă și porți metalice, cu fântână, cu o căsuță de grădină din lemn, cu livadă pe rod (meri, peri, cireș, vișin, nuci, prun, et...

12.12|16:40

7
Vand teren Dobreni 1490m2 cu fundatie si proiect casuta de vacanta

www.olx.ro

Vand teren Dobreni 1490m2 cu fundatie si proiect casuta de vacanta Imobiliare Terenuri 22 900 € Negociabil Piatra Neamt Azi

02.10|21:33

3
Vand/schimb Casuta mobila Slovenia, Sabareni, 3 camere, 450 mp teren

www.olx.ro

Vand/schimb Casuta mobila Slovenia,Sabareni,3 camere,450 mp teren Imobiliare Case de vanzare 42 000 € Negociabil Sabareni Azi 42 000 €: Vand casa de vacanta mobila Slovenia in Sabareni(25 km de Bucuresti),450 mp teren intravilan,curent,put,fosa septica,terasa,living(include bucataria),1 dormitor mare(pat matrimonial),1 dormitor mic(2 ...

08.02|18:32

7
Vand căsuțe tip A pe orice dimensiune doriti dumneavoastra căsuța poat

www.olx.ro

Vand căsuțe tip A pe orice dimensiune doriti dumneavoastra căsuța poat Imobiliare Case de vanzare 7 500 € Negociabil Sinaia Azi

13.09|11:14

8
Vand casuta bătrâneascateren 1900m2 magrini vizavi de class parc

www.olx.ro

Vand casuta bătrâneasca +teren 1900m2 magrini vizavi de class parc Imobiliare Terenuri 1 € Negociabil Targoviste Azi 1 €: Vand teren +casuta batraneasca an cartier rezidențial vizavi de class parc rezidet terenul are o suprafață de 1900m2 cu apa ,gaze ,canalizare ,curent

13.02|17:23

7
Vând căsuța stil Afrem12 000 €Intorsura Buzaului - Azi la 19: 5255 m² Salvează ca favorit

olx.ro

12000 €: 12 000 €: Doriți o casa din lemn,sau din panouri sandwich o cabana, un foișor sau o casuta de vacanta,,, suntem aici pentru dvs Va realizam orice construcție într-un timp foarte scurt și cu un buget r...

03.05|23:08

2
Vand ieftin casuta in zona buna, aproape de centru, necesita renovare

olx.ro

Vand ieftin casuta in zona buna, aproape de centru, necesita renovare 16 000 €Prețul e negociabil Medias - Azi la Salvează ca favorit

06.07|01:39

7
vandterenintravilan cu căsuța de vacanta, 2 balti, luvada pomi fructiferi, apa potabila,

www.publi24.ro

vand teren intravilan cu căsuța de vacanta,2 balti ,luvada pomi fructiferi,apa potabila , 20 000 EUR vând teren intravilan cu livada pomi fructiferi, cu cabana mica din lemn cu o camer ... Sititelec Bihor Telefon validat azi vând teren intravilan cu livada pomi fructiferi, cu cabana mica din lemn cu o camera finisata, 2 bălți peste,una cu peste ,cealaltă este doar săpată. preț neg Publi24_1657956001

16.07|10:09

2
Vand CasutaTeren 750m28 000 €Prețul e negociabil Telega - Azi la 07: 28750 m² Salvează ca favorit

olx.ro

28000 €: 28 000 €: Vand Casuta compus din doua camere ,o bucatarie aflata in renovare ,o veranda ,beci si o teraza cu teren 750 metrii .mai multe detalii in privat

07.06|10:46

7
vand casa batraneasca 106 mpcasuta din lemn 40 mp1160 teren, sat Nadis langa Cehu Silvaniei

www.publi24.ro

vand casa batraneasca 106 mp + casuta din lemn 40 mp +1160 teren ,sat Nadis langa Cehu Silvaniei 30 000 EUR construita in 1951 : hol , bucatarie,camara,2camere,fara baie,WC in curte ,apa, ... Nadis Salaj Telefon validat azi 333 €/m2 | 90 m2 construita in 1951 : hol , bucatarie,camara,2camere,fara baie,WC in curte ,apa,2 fantani,curent ,tv cablu ,internet,situat in centrul satului langa biserica, Apa si canalizare in curs de racordare.Casa se vinde mobilata ! Pret 30000euro! INFO: tel mail : Acte in regula. Publi24_1642816748

18.07|05:06

9
Darmanesti - vand casuta bunicilor cu 50 ari teren31 000 €Darmanesti - Azi la 13: 4640 m² Salvează ca favorit

olx.ro

Minunata case de vanzare cu 2 in Suceava (judet), Darmanesti, la 31 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 5 000 m², are 40 m&sup2 suprafata utila si 40 m² of suprafata construita. Storia 7514179

28.03|14:59

11
Casuta de vacanta de 30mp

Casuta de vacanta de 30mp

www.olx.ro

Casuta de vacanta de 30mp Imobiliare Case de vanzare 4 300 € Vargatac Azi 4 300 €: Casa de vacanta Caracteristici: dimensiuni casa 5x5,7m + 1,5m terasa , mansarda deasupra dormitorului conform desen. I.1. Pereti exteriori parter si mansarda : Pereti din lemn grosime 4cm asambla...

21.11|14:21

63
Casuta com Carcaliu jud Tulcea

Casuta com Carcaliu jud Tulcea

www.olx.ro

Casuta com Carcaliu jud Tulcea Imobiliare Case de vanzare 13 500 € Negociabil Carcaliu Azi 13 500 €: Persoana fizica Vand casuta în com Carcaliu Jud Tulcea, situata la 5 km de orașul Măcin, 3 km de Munții Macinului, 20 km de Braila(Smardan Bac) intr o localitate așezată lângă Dunăre, rustica. În com...