Teren •Intravilan• Comuna Corbi Județul Argeș - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

3
Teren •Intravilan• Comuna Corbi Județul Argeș

Teren •Intravilan• Comuna Corbi Județul Argeș

www.olx.ro

Teren •Intravilan• Comuna Corbi Județul Argeș Imobiliare Terenuri 10 € Corbi Azi

04.07|18:27

2
Vand teren intravilan in Sat Stanesti, Comuna Corbi, judetul Arges

olx.ro

Vand teren intravilan in Sat Stanesti, Comuna Corbi, judetul Arges 19 500 €Prețul e negociabil Stanesti - Azi la 3 000 m² Salvează ca favorit

14.05|15:00

2
Teren de vânzare extravilan comuna Corbi, județul arges

Teren de vânzare extravilan comuna Corbi, județul arges

olx.ro

Teren de vânzare extravilan comuna Corbi,județul arges 7 813 € Corbi - Azi la 3 800 m² Salvează ca favorit

03.11|12:06

9
Teren intravilan comuna Corbi, Jud. Arges

Teren intravilan comuna Corbi, Jud. Arges

www.publi24.ro

Teren intravilan comuna Corbi, Jud. Arges 10 EUR Vand teren intravilan situat in comuna Corbi jud. Arges, punctul Piatra Doamnei Suprafat ... Corbi Arges azi 10 000 m2 Vand teren intravilan situat in comuna Corbi jud. Arges, punctul Piatra Doamnei Suprafata 10000m2 Pe teren se afla o constructie de 80m2 si o livada de pomi fructiferi de 2500m2 Vecini: la nord - Drumul judetean la sud - raul Piatra Doamnei la est - drum forestier Toate actele sunt la zi ( Detin acte de proprietar si cadastru) Tel: Publi24_1637667238

23.05|22:17

2
Preţ42. 010 EURComision 0%. Teren 4201 mp intravilan loc. Corbi, Jud. ArgesTeren construcții | intravilan | 4. 201 m² | utilitățiCorbi

lajumate.ro

Sanatate curata la tine in curte! Coltul tau de rai este mai aproape de tine decat crezi! Va prezentam spre achizitie un teren de 4201 mp, intravilan, in loc. Corbi, Jud. Arges, inconjurat de natura, un loc intim, ideal pentru constructie casa, agropensiune, glamping, amplasare rulote ,etc, cu vedere catre Manastirea Corbii de Piatra, valea Raului Doamnei, cat si catre muntii Masivului Fagaras. Localitatea este in continua dezvoltare turistica, fiind principalul loc de plecare pentru drumetii catre Varful Moldoveanu precum si catre alte obiective turistice: Manastirea Corbii de Piatra, Lacul Invartita din satul Nucsoara, Izvoarele terapeutice din satul Bradule, drumetii prin dealurile,padurile din apropiere. Localitatea Corbi din Jud. Arges, este situata la doar 5km de comuna Domnesti (una dintre cele mai mari si bogate comune din jud. Arges), la 50 km de Pitesti, 30 km de Curtea de Argeș si 160 km de București. Utilitatile se regasesc la limita proprietatii: apa, curent. Este un loc plin de energie pozitiva, un loc care iti incarca bateriile de la prima vizionare! Echipa noastra va poate consilia de la vizionare, obtinere credit,inchidere tranzactie. Toate acestea cu Comision ZERO pentru cumparator. Va asteptam cu drag la vizionare Id intern: P4236 Comision cumpărător: 0% Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

13.06|12:04

2
Casuta bunicilor in Corbi, judetul Arges.

Casuta bunicilor in Corbi, judetul Arges.

olx.ro

Casuta bunicilor in Corbi, judetul Arges. 21 000 €Prețul e negociabil Corbi - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

20.04|13:01

2
Teren de vanzare, sat Stanesti, comuna Corbi, Arges

Teren de vanzare, sat Stanesti, comuna Corbi, Arges

olx.ro

Teren de vanzare, sat Stanesti, comuna Corbi, Arges 8 €Prețul e negociabil Poduri - Azi la 6 000 m² Salvează ca favorit

02.09|18:10

9
VAND TEREN INTRAVILAN, corbi jud arges

VAND TEREN INTRAVILAN, corbi jud arges

www.olx.ro

VAND TEREN INTRAVILAN ,corbi jud arges Imobiliare Terenuri 7 € Negociabil Domnesti Azi

15.05|17:58

2
vand teren intravilan corbi (argeș)

vand teren intravilan corbi (argeș)

www.olx.ro

vand teren intravilan corbi (argeș) Imobiliare Terenuri 30 000 € Corbi Azi

05.08|18:56

9
Vand teren intravilan 13075 mp. Corbi-Arges

Vand teren intravilan 13075 mp. Corbi-Arges

www.publi24.ro

Vand teren intravilan 13075 mp.Corbi-Arges 5 EUR Teren intravilan , imprejmuit ,utilitati la poarta, 2500 mp plat (pentru constructie ... Corbi Arges azi 13 075 m2

08.12|06:01

9
VÂND Teren intravilan, Comuna Cotmeana, Județul Argeș

VÂND Teren intravilan, Comuna Cotmeana, Județul Argeș

www.olx.ro

VÂND Teren intravilan, Comuna Cotmeana, Județul Argeș Imobiliare Terenuri 42 000 € Cotmeana Azi 42 000 €: Vand teren intravilan, 10500mp, 44m deschidere, la 500m de Manastirea Cotmeana, zona liniștită la baza pădurii. Oportunități de investite.Pentru mai multe detalii , sunați la nr. de telefon 0771660394...

04.06|12:03

4
Vând teren intravilan, comuna Suseni judetul Arges

Vând teren intravilan, comuna Suseni judetul Arges

www.olx.ro

Vând teren intravilan, comuna Suseni judetul Arges Imobiliare Terenuri 3 € Suseni Azi

02.10|17:59

2
Teren intravilan 2100 mp, comuna Domnesti, judetul Arges

Teren intravilan 2100 mp, comuna Domnesti, judetul Arges

www.olx.ro

Teren intravilan 2100 mp, comuna Domnesti, judetul Arges Imobiliare Terenuri 20 € Negociabil Domnesti Azi

17.10|18:00

7
Teren intravilan, 1500 m², comuna Bogați, județul Argeș

Teren intravilan, 1500 m², comuna Bogați, județul Argeș

olx.ro

Teren intravilan, 1500 m², comuna Bogați, județul Argeș 13 500 €Prețul e negociabil Bogati - Reactualizat Azi la 1 500 m² Salvează ca favorit 13 500 €: Proprietar vând teren intravilan, 1500 m², comuna Bogați, județul Argeș Terenul este situat în centrul comunei, la 100m de strada principală (drumul județean 702C, asfaltat), aproape de primărie, mag...

29.04|22:09

7
Teren intravilan in comuna Leresti,judetul Arges, zona Tarina,

olx.ro

Teren intravilan in comuna Leresti, judetul Arges, zona Tarina, 99 000 €Prețul e negociabil Leresti - Azi la 6 600 m² Sterge din Salvate

12.07|11:04

2
teren extravilan Corbi Arges

teren extravilan Corbi Arges

olx.ro

teren extravilan Corbi Arges 37 000 €Prețul e negociabil Corbi - Azi la 10 000 m² Salvează ca favorit

20.05|01:12

53
Vand teren si casa in com. Corbi, sat Corbsori, jud. Arges

Vand teren si casa in com. Corbi, sat Corbsori, jud. Arges

www.olx.ro

Vand teren si casa in com. Corbi, sat Corbsori, jud. Arges Imobiliare Terenuri 20 000 € Negociabil Corbi Azi

14.06|11:35

3
Teren comuna Titesti judetul Arges

Teren comuna Titesti judetul Arges

www.olx.ro

Teren comuna Titesti judetul Arges Imobiliare Terenuri 15 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 6 Azi

06.08|12:07

2
Teren comuna Davidești, județul Argeș

Teren comuna Davidești, județul Argeș

olx.ro

Teren comuna Davidești, județul Argeș 8 €Davidesti - Azi la 5 945 m² Salvează ca favorit

17.04|00:43

18
Teren de vânzare Comuna Vulturești, Județul Argeș

Teren de vânzare Comuna Vulturești, Județul Argeș

www.olx.ro

Teren de vânzare Comuna Vulturești, Județul Argeș Imobiliare Terenuri 9 900 € Negociabil Vulturesti Azi 9 900 €: Teren de vânzare în Comuna Vulturești Județul Argeș, la 35 km de Pitești și la 18 km de Mioveni, 3300 de metrii pătrați din care 900 de metrii sunt pădure. Terenul este extravilan dar se poate trece ș...

07.01|10:45

2
Vand teren comuna MICESTI, județul Argeș

Vand teren comuna MICESTI, județul Argeș

www.publi24.ro

Vand teren comuna MICESTI, județul Argeș 50 000 EUR Vand 7500 mp teren livadă, in intravilanul si extravilanul comunei Micesti, jud ... Micesti Arges azi

16.05|22:16

2
Vand teren in Comuna Aninoasa, Judetul Arges

Vand teren in Comuna Aninoasa, Judetul Arges

www.olx.ro

Vand teren in Comuna Aninoasa, Judetul Arges Imobiliare Terenuri 10 109 € Valea Silistii Azi

22.10|19:28

2
teren agricol in comuna Bradu, judetul Arges

teren agricol in comuna Bradu, judetul Arges

www.olx.ro

teren agricol in comuna Bradu, judetul Arges Imobiliare Terenuri 35 000 € Bradu Azi

28.03|10:50

2
Teren extravilan in comuna Baiculesti, judetul Arges

Teren extravilan in comuna Baiculesti, judetul Arges

www.publi24.ro

Teren extravilan in comuna Baiculesti, judetul Arges 5 EUR Vand teren extravilan, 1943 mp, comuna Baiculesti, in spatele primariei. Pret 2, ... Argesani Arges azi Vand teren extravilan, 1943 mp, comuna Baiculesti, in spatele primariei. Pret 2,5 euro/mp, negociabil. Telefon de contact . Publi24_1650187800

17.04|12:21

5
De vanzare teren Comuna Nucsoara Judetul Arges

De vanzare teren Comuna Nucsoara Judetul Arges

www.olx.ro

De vanzare teren Comuna Nucsoara Judetul Arges Imobiliare Terenuri 40 000 € Nucsoara 12 aug

16.08|04:36

36
casa ( gospodarie) in Corbi Arges

casa ( gospodarie) in Corbi Arges

www.olx.ro

casa ( gospodarie) in Corbi Arges Imobiliare Case de vanzare 18 500 € Corbi Azi 18 500 €: Gospodarie completa fomata din casa de locuit si anexa gospodareasca, este formata din 3 camere, bucatarie si camara , magazie si grajd animale. Utilitati : curent electric , apa-canal, cablu internet...

24.12|21:25

2
Casa de vanzare in com. Corbi jud. Arges

Casa de vanzare in com. Corbi jud. Arges

olx.ro

Casa de vanzare in com. Corbi jud. Arges 85 000 €Stanesti - Azi la 125 m² Salvează ca favorit

29.06|12:47

5
Teren si casa de vanzare in comuna Teiu, judetul Arges

Teren si casa de vanzare in comuna Teiu, judetul Arges

www.olx.ro

Teren si casa de vanzare in comuna Teiu, judetul Arges Imobiliare Terenuri 10 000 € Negociabil Teiu 31 iul 10 000 €: 2.600 m2 Teren de vanzare in comuna Teiu-Arges, intravilan, pe teren se afla si o constructie.

08.08|06:04

7
Vâ nd cinci parcele de teren in comuna Vedea, județul Argeș

Vâ nd cinci parcele de teren in comuna Vedea, județul Argeș

publi24.ro

Vând cinci parcele de teren in comuna Vedea, județul Argeș Vând patru parcele de teren in Vețișoara-Burdufi, județul Argeș, in suprafață totală de 4181 mp.Sunt trei parcele de teren și una cu pădure.O parcelă de teren intravilan este in suprafață de 1276 mp, cea de-a doua suprafață de teren extravilan este de 575 mp, a treia suprafață de teren extravilan este ... Vetisoara, Arges azi 3 EUR Telefon validat Vând patru parcele de teren in Vețișoara-Burdufi, județul Argeș, in suprafață totală de 4181 mp.Sunt trei parcele de teren și una cu pădure.O parcelă de teren intravilan este in suprafață de 1276 mp, cea de-a doua suprafață de teren extravilan este de 575 mp, a treia suprafață de teren extravilan este de 720 mp, iar cea de-a patra parcelă de teren extravilan cu pădure este de 1610 mp.Toate cele patru parcele sunt in aceeași zonă.Exista curent electric in zonă, după cum se vede și în fotografii. Vând o parcelă de teren intravilan agricol livada in suprafață de 4548 mp in punctul Prodani La Vale, comuna Vedea, sat Prodani, județul Argeș, însoțit de o suprafață de 6720 mp teren extravilan padure, situat in capătul terenului, in punctul Coasta Prodani, opus drumului. Terenul are la drum toate utilitățile, adică apă, gaz și curent. Publi24_1714348488

08.06|23:03

2
Vand teren Comuna Bradu- Drumul Scoarței (Judetul Arges)

Vand teren Comuna Bradu- Drumul Scoarței (Judetul Arges)

olx.ro

Vand teren Comuna Bradu- Drumul Scoarței (Judetul Arges) 32 000 €Prețul e negociabil Bradu - Azi la 443 m² Salvează ca favorit

23.05|20:20

33
casa cu teren in Comuna Valea Mare Pravat - Campulung, judetul Arges

www.olx.ro

casa cu teren in Comuna Valea Mare Pravat - Campulung, judetul Arges Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Valea Mare Azi

07.10|12:06

48
Casa in Comuna Nucsoara, Judetul Arges

Casa in Comuna Nucsoara, Judetul Arges

www.olx.ro

Casa in Comuna Nucsoara, Judetul Arges Imobiliare Case de vanzare 19 000 € Nucsoara Azi 19 000 €: Casa si teren in Comuna Nucsoara, judetul Arges. Suprafata casa 45 mp, construita in 1973, 2 camere, baie si bucatarie. Teren 1801 mp.. Casa are apa curenta de la retea si separat put cu hidrofor, cu...

16.10|22:01

17
Casa in comuna Leresti, judetul Arges

Casa in comuna Leresti, judetul Arges

www.olx.ro

Casa in comuna Leresti, judetul Arges Imobiliare Case de vanzare 18 000 € Negociabil Leresti Azi

23.05|20:05

11
Casa de vanzare comuna Bogati judetul Arges

Casa de vanzare comuna Bogati judetul Arges

www.olx.ro

Casa de vanzare comuna Bogati judetul Arges Imobiliare Case de vanzare 90 000 € Bogati Azi 90 000 €: Garaj,pivnita,la parter un dormitor,un living,bucatarie cu terasa,o baie,trepte interioare de acces din casa in pivnita La etaj 3 dormitoare, o baie si o terasa Casa este prevazuta cu incalzire cent...

20.12|11:26

2
VAND CASA in comuna Stolnici, judetul Arges

VAND CASA in comuna Stolnici, judetul Arges

www.publi24.ro

VAND CASA in comuna Stolnici, judetul Arges 27 000 EUR Vand gospodarie compusa din doua corpuri de casa, cinci camere, baie si bucatari ... Stolnici Arges Telefon validat azi 135 €/m2 | 200 m2 Vand gospodarie compusa din doua corpuri de casa, cinci camere, baie si bucatarie, magazie lemne, garaj si 2000 mp. de curte. De asemenea gospodaria se vinde cu 4000 mp. teren agricol intravilan, 700 cuiburi de vie pe rod si 6000 mp. padure. Publi24_1658479927

22.07|11:43

4
Vand casă comuna Vedea, județul Argeș!

Vand casă comuna Vedea, județul Argeș!

www.olx.ro

Vand casă comuna Vedea, județul Argeș ! Imobiliare Case de vanzare 16 800 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 1 Azi

07.02|10:46

16
Vand casa in comuna Domnesti, judetul Arges

Vand casa in comuna Domnesti, judetul Arges

www.olx.ro

Vand casa in comuna Domnesti, judetul Arges Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Domnesti Azi

20.04|11:06

7
Casa in comuna Leordeni, judetul Arges, sat Ciulnita

Casa in comuna Leordeni, judetul Arges, sat Ciulnita

www.olx.ro

Casa in comuna Leordeni, judetul Arges, sat Ciulnita Imobiliare Case de vanzare 58 000 € Leordeni Azi Descopera aceasta case de inchiriat cu 4 in Arges (judet), Leordeni, la 58 000 €/luna. Aceasta case de inchiriat construita pe un teren de 1 600 m², are 102 m&sup2 suprafata utila si 102 m² suprafata construita. Storia 6775965

07.07|16:42

8
21, 8 Hectare Padure de 80 ani Comuna Vladesti, judetul Arges.

www.olx.ro

21,8 Hectare Padure de 80 ani Comuna Vladesti, judetul Arges. Imobiliare Terenuri 109 000 € Negociabil Vladesti Azi

29.11|17:33

2
casa de vanzare, comuna Pietrosani, judetul Arges