Spatiu comercial, zona Micro 3 - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

8
Spatiu comercial, zona Micro 3

Spatiu comercial, zona Micro 3

www.olx.ro

Spatiu comercial, zona Micro 3 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 35 000 € Hunedoara Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Hunedoara (judet), Hunedoara, la 35 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 60 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Storia 4114698

01.02|13:59

7
Spatiu comercial zona Micro 3

Spatiu comercial zona Micro 3

www.olx.ro

Spatiu comercial zona Micro 3 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 2 500 € Buzau Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Buzau (judet), Buzau, la 2 500 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 330 m&sup2 suprafata utila si 340 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara PRO IMOB Manolache & Partners principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, baie privata, vitrina (magazin la parter). Storia 6622586

06.05|16:17

5
Spatiu comercial de inchiriat, zona Micro 4

Spatiu comercial de inchiriat, zona Micro 4

www.olx.ro

Spatiu comercial de inchiriat , zona Micro 4 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 350 € Targoviste Azi 350 €: Ofer spre închiriere spațiu comercial P+1 Suprafață: 38 mp parter + 38 mp la etaj Zonă: Micro 4, în spatele magazinului Diana, o locație numai bună pentru deschiderea unei mici afaceri, datorită zo...

29.07|02:09

2
Spatiu comercial, zona Micro 13, Galati!

Spatiu comercial, zona Micro 13, Galati!

www.olx.ro

Spatiu comercial, zona Micro 13, Galati! Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 18 000 € Galati Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Galati (judet), Micro 13, la 18 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 27 m&sup2 suprafata utila si 29,07 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Galaxy Imob principalele calitati ale apartamentului sunt apa curenta. Storia 6336637

13.07|11:15

2
Spatiu Comercial de inchiriat zona Micro XIV

Spatiu Comercial de inchiriat zona Micro XIV

olx.ro

Spatiu Comercial de inchiriat zona Micro XIV 2 000 €Buzau - Azi la 179 m² Salvează ca favorit

29.04|11:37

2
Spatiu comercial/birouri stradal - zona Micro 14

Spatiu comercial/birouri stradal - zona Micro 14

olx.ro

Spatiu comercial/birouri stradal - zona Micro 14 1 000 €Galati - Azi la 135 m² Salvează ca favorit

04.06|16:11

2
Spatiu comercial zona Micro 4 - Govandari langa Lidl si Kaufland

www.olx.ro

Spatiu comercial zona Micro 4 - Govandari langa Lidl si Kaufland Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 500 € Resita Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Caras-Severin (judet), Resita, la 500 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 45 m&sup2 suprafata utila si 45 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Marcos Apartments & Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, vitrina (magazin la parter), canalizare. Storia 5968662

21.10|18:31

2
Spatiu comercial central Targoviste ultracentralzona Kaufland Micro

www.olx.ro

Spatiu comercial central Targoviste ultracentral zona Kaufland Micro Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 755 € Targoviste Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Dambovita (judet), Bulevardul Independentei, la 1 755 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 117 m&sup2 suprafata utila si 137 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Expert Imobiliar Consulting principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, conducta de gaze naturale, vitrina (magazin la parter). Storia 6873533

24.10|15:19

2
Vând spațiu comercial în Hunedoara zona Micro 5, suprafață utilă 168m

www.olx.ro

Vând spațiu comercial în Hunedoara zona Micro 5, suprafață utilă 168m Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 105 000 € Caraci Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Hunedoara (judet), Micro 5, la 105 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 168 m&sup2 suprafata utila si 210 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Unik principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 6453740

13.07|14:12

2
Spatiu comercial Micro 38

Spatiu comercial Micro 38

www.olx.ro

Spatiu comercial Micro 38 Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 400 € Galati Azi 400 €: Agentia Imobiliara Deluxe va face cunoscuta oferta de inchiriere a unui spatiu comercial situat in Galati, cartier Micro 38, la parter de bloc, vad comercial, trafic pietonal intens. Imobilul este rec...

23.03|15:04

2
Spatiu comercial, Micro 17, 67 mp

Spatiu comercial, Micro 17, 67 mp

www.olx.ro

Spatiu comercial, Micro 17, 67 mp Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 58 900 € 58 900 €: Agentia Imobiliara Proactiv va ofera oportunitatea de a cumpara un spatiu comercial amplasat in Galati, cartierul Micro 17, vis-a-vis de Piata.Imobilul are o suprafata totala de 67 mp, si este compus ...

30.04|14:08

2
Spatiu comercial, Micro 17

Spatiu comercial, Micro 17

www.olx.ro

Spatiu comercial, Micro 17 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 59 900 € Galati Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Galati (judet), Micro 17, la 59 900 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 70 m&sup2 suprafata utila si 70 m² suprafata construita. Storia 4482668

24.12|12:15

7
Spatiu comercial Micro 14

Spatiu comercial Micro 14

www.olx.ro

Spatiu comercial Micro 14 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 62 000 € Galati Azi 62 000 €: Se vinde spatiu comercial compus din constructie independenta si teren proprietate amplasat in apropiere de intersectia de la General.

29.07|14:54

2
Spatiu Comercial Micro 20

Spatiu Comercial Micro 20

www.olx.ro

Spatiu Comercial Micro 20 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 800 € Galati Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Galati (judet), Micro 20, la 1 800 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 180 m&sup2 suprafata utila si 180 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Media Plus principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, baie privata, vitrina (magazin la parter). Storia 4627026

26.08|12:23

9
Spatiu comercial, Micro 3, ID 749

Spatiu comercial, Micro 3, ID 749

www.olx.ro

Spatiu comercial, Micro 3, ID 749 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 49 000 € Resita Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Caras-Severin (judet), Lunca Barzavei, la 49 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 50 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Marcos Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, baie privata, vitrina (magazin la parter). Storia 5497131

14.06|14:36

2
Spatiu comercial Micro 19

Spatiu comercial Micro 19

www.olx.ro

Spatiu comercial Micro 19 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 500 € Galati Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Galati (judet), Micro 19, la 1 500 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 110 m&sup2 suprafata utila si 110 m² suprafata construita. Storia 6824476

15.07|10:43

2
Spatiu Comercial, Micro 17

Spatiu Comercial, Micro 17

www.olx.ro

Spatiu Comercial,Micro 17 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 330 000 € Galati Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Galati (judet), Micro 17, la 330 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 310 m&sup2 suprafata utila si 360 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Dayan principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, conducta de gaze naturale, baie privata. Storia 7148680

04.11|16:43

2
Spatiu comercial in Micro 38

Spatiu comercial in Micro 38

www.olx.ro

Spatiu comercial in Micro 38 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 78 000 € Galati Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Galati (judet), Micro 38, la 78 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 45 m&sup2 suprafata utila si 45 m² suprafata construita. Storia 6690686

30.05|16:00

2
Spatiu comercial Micro 3

Spatiu comercial Micro 3

www.olx.ro

Spatiu comercial Micro 3 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 304 € Buzau Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Buzau (judet), Buzau, la 1 500 RON/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 28 m&sup2 suprafata utila si 35 m² suprafata construita. Storia 6427271

12.04|16:04

2
Spatiu comercial in Micro 38, stradal

Spatiu comercial in Micro 38, stradal

www.olx.ro

Spatiu comercial in Micro 38,stradal Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 300 € Galati Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Galati (judet), Micro 38, la 300 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 45 m&sup2 suprafata utila si 52 m² suprafata construita. Storia 4567790

19.02|17:39

7
Vând spațiu comercial micro 39C

Vând spațiu comercial micro 39C

www.olx.ro

Vând spațiu comercial micro 39C Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 80 000 € Negociabil Galati Azi 80 000 €: Vand apartament spațiu comercial funcțional din anul 1998 cu profil magazin mixt.Accept imobiliare

07.03|22:32

4
Spatiu comercial, restaurant, Micro 2, ID 794

Spatiu comercial, restaurant, Micro 2, ID 794

www.olx.ro

Spatiu comercial, restaurant, Micro 2, ID 794 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 2 000 € Resita Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Caras-Severin (judet), Lunca Barzavei, la 2 000 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 600 m&sup2 suprafata utila si 600 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Marcos Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt baie privata, canalizare, depozit. Storia 5737140

08.07|12:13

2
Inchiriere spatiu comercial Micro 4

Inchiriere spatiu comercial Micro 4

www.olx.ro

Inchiriere spatiu comercial Micro 4 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 850 € Targoviste Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Dambovita (judet), Targoviste, la 850 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 144 m&sup2 suprafata utila si 163 m² suprafata construita. Conform Proprietarul principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 7065740

04.10|13:02

2
Spatiu comercial Targoviste Micro 4

Spatiu comercial Targoviste Micro 4

www.olx.ro

Spatiu comercial Targoviste Micro 4 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 250 € Targoviste Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Dambovita (judet), Strada Radu cel Mare, la 250 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 20 m&sup2 suprafata utila si 20 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Mala Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt baie privata, canalizare, apa curenta. Storia 7152161

02.11|14:48

7
Inchiriez spațiu comercial Micro 39

Inchiriez spațiu comercial Micro 39

www.olx.ro

Inchiriez spațiu comercial Micro 39 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 420 € Negociabil Galati Azi

05.08|18:32

7
Vand spatiu comercial micro 19

Vand spatiu comercial micro 19

www.publi24.ro

Vand spatiu comercial micro 19 35 000 EUR Vand spatiu comercial suprafata 72mp , mai multe detalii la telefon ... Galati Galati azi 486 €/m2 | 72 m2 Vand spatiu comercial suprafata 72mp , mai multe detalii la telefon Publi24_1662582184

07.09|23:23

2
Spatiu Comercial | Micro 12 | 120 Mp | Parter |

Spatiu Comercial | Micro 12 | 120 Mp | Parter |

olx.ro

Spatiu Comercial | Micro 12 | 120 Mp | Parter | 1 200 €Targoviste - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

03.07|15:21

7
Spatiu comercial la Parter Micro 3!

Spatiu comercial la Parter Micro 3!

olx.ro

Spatiu comercial la Parter Micro 3 ! 750 € Buzau - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

03.10|12:36

2
Spatiu comercial de inchiriere Micro 5

Spatiu comercial de inchiriere Micro 5

olx.ro

Spatiu comercial de inchiriere Micro 5 804 € Lacurile - Azi la 200 m² Salvează ca favorit

09.10|14:58

2
Vand spatiu comercial Micro 17

Vand spatiu comercial Micro 17

olx.ro

Vand spatiu comercial Micro 17 75 000 € Galati - 28 martie 2025100 m² Salvează ca favorit

31.03|04:11

5
Spatiu comercial, cabinet medical, Micro 4, ID 701

Spatiu comercial, cabinet medical, Micro 4, ID 701

www.olx.ro

Spatiu comercial, cabinet medical, Micro 4, ID 701 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 600 € Resita 11 mar Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Caras-Severin (judet), Lunca Barzavei, la 600 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 70 m&sup2 suprafata utila si 70 m² suprafata construita. Storia 4961347

13.03|06:52

3
Vândspațiu comercial stradal micro 17

Vândspațiu comercial stradal micro 17

www.olx.ro

Vând spațiu comercial stradal micro 17 Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 76 000 € Negociabil Galati 12 feb 76 000 €: Vând spațiu comercial are toate utilitățile, 2 bai ,spatiu de depozitare,bucătărie, bar din lemn ,centrala,aer conditionat,o mica terasa ,spațiul se afla pe strada Oltului .Se poate ridica și etaj ,p...