Garsoniera decomandata 35 mp total -balcon-ideal locuire-Zona Pompieri - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

7
Garsoniera decomandata 35 mp total -balcon-ideal locuire-Zona Pompieri

olx.ro

Garsoniera decomandata 35 mp total -balcon-ideal locuire-Zona Pompieri 33 900 €Bistrita - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

17.06|17:07

7
Apartament 4 camere 132 mp-balcon-ideal locuire-Calea Moldovei

olx.ro

Apartament 4 camere 132 mp-balcon-ideal locuire-Calea Moldovei 96 000 €Bistrita - Azi la 132 m² Salvează ca favorit

22.08|18:48

2
Apartament decomandat 2 camere 52 mp-ideal locuire-Zona Independentei

olx.ro

Apartament decomandat 2 camere 52 mp-ideal locuire-Zona Independentei 58 000 €Bistrita - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

27.08|12:47

2
Apartament 2 camere-etaj 1-ideal investitie, locuire-Zona Decebal

olx.ro

Apartament 2 camere-etaj 1-ideal investitie, locuire-Zona Decebal 46 500 €Bistrita - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

19.08|11:15

7
Garsoniera Decomandata / Renovata total Iulie 2022

Garsoniera Decomandata / Renovata total Iulie 2022

www.olx.ro

Garsoniera Decomandata Renovata total Iulie 2022 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 55 000 € Ploiesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Prahova (judet), Gheorghe Doja, la 55 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 32.00 m&sup2 suprafata utila si 40 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Trump Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, canalizare, apa curenta. Storia 6975662

03.09|19:54

2
Spatiu comercial 53 mp-ideal magazin/birou-Zona Pompieri

Spatiu comercial 53 mp-ideal magazin/birou-Zona Pompieri

olx.ro

Spatiu comercial 53 mp-ideal magazin/birou-Zona Pompieri 49 000 €Bistrita - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

14.06|13:10

2
Apartament 3 camere- finisat 70 mp-balcon 5 mp-parcare-Zona Pompieri

olx.ro

Apartament 3 camere- finisat 70 mp-balcon 5 mp-parcare-Zona Pompieri 60 000 €Bistrita - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

05.04|19:04

7
Apartament decomandat 3 camere 124 mp-et 3-balcon-terase-Zona Pompieri

olx.ro

Apartament decomandat 3 camere 124 mp-et 3-balcon-terase-Zona Pompieri 100 000 €Bistrita - Azi la 124 m² Salvează ca favorit

26.09|14:46

2
Garsoniera decomandata 37 mp, cu balcon, in zona Shopping City

www.olx.ro

Garsoniera decomandata 37 mp, cu balcon, in zona Shopping City Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 42 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Sibiu, la 42 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 37 m&sup2 suprafata utila si 47 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Exclusive Property by Doris David principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 6851877

22.08|12:51

7
Garsonieră decomandată cu balcon zonă ultracentrala Rm. Valcea

olx.ro

Garsonieră decomandată cu balcon zonă ultracentrala Rm.Valcea 52 000 €Prețul e negociabil Ramnicu Valcea - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

04.05|14:02

2
Garsoniera DECOMANDATA, parter cu balcon, zona Vidin

Garsoniera DECOMANDATA, parter cu balcon, zona Vidin

olx.ro

Garsoniera DECOMANDATA, parter cu balcon, zona Vidin 29 980 €Braila - 13 mai 202425 m² Salvează ca favorit

31.05|07:57

2
IDEAL INVESTITIE!Vanzare garsonieratotal renovata, in bloc mic, Pi

olx.ro

IDEAL INVESTITIE! Vanzare garsoniera total renovata, in bloc mic, Pi 77 700 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

02.09|23:45

2
Garsoniera decomandata, cu balcon si gradina, zona Shopping City

www.olx.ro

Garsoniera decomandata, cu balcon si gradina, zona Shopping City Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 44 500 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Sibiu, la 44 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 37 m&sup2 suprafata utila si 48 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Exclusive Property by Doris David principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 7218645

25.11|16:39

2
Garsoniera decomandata la cheie cu balcon la etajul 1 zona Rahovei

olx.ro

Garsoniera decomandata la cheie cu balcon la etajul 1 zona Rahovei 62 000 €Sibiu - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

23.08|11:26

2
Garsoniera decomandata la cheie cu balcon zona Pictor Brana

Garsoniera decomandata la cheie cu balcon zona Pictor Brana

olx.ro

Garsoniera decomandata la cheie cu balcon zona Pictor Brana 61 000 €Selimbar - Reactualizat la 16 iunie 202441 m² Salvează ca favorit

17.06|21:16

2
Garsoniera decomandata 30 mpu balcon 3 mp zona Cetate Alba Iulia

olx.ro

Garsoniera decomandata 30 mpu balcon 3 mp zona Cetate Alba Iulia 35 000 €Alba Iulia - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

26.09|16:11

2
Garsoniera decomandata 25mp cu balcon, zona Decebal, fără intermediari

www.olx.ro

Garsoniera decomandata 25mp cu balcon, zona Decebal, fără intermediari Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 39 900 € Oradea Azi

08.07|18:58

7
Garsoniera bloc nou, bucatarie inchisa, decomandata, balcon, zona case

olx.ro

Garsoniera bloc nou,bucatarie inchisa,decomandata,balcon,zona case 73 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

18.05|21:02

7
Garsoniera decomandata la cheie cu balcon etajul 2 zona Pictor Brana

olx.ro

Garsoniera decomandata la cheie cu balcon etajul 2 zona Pictor Brana 56 500 €Selimbar - Reactualizat Azi la 37 m² Salvează ca favorit

27.05|13:35

7
Garsoniera decomandata balcon boxa loc parcare in zona Brana Selimbar

olx.ro

Garsoniera decomandata balcon boxa loc parcare in zona Brana Selimbar 61 000 €Selimbar - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

06.08|15:27

2
Preţ69. 500 EURGarsoniera total decomandata-42mp/metrou Berceni/3-5min p. ..42 m² | etajul 1/6 | 2024 | nemobilatPopesti Leordeni, Buc

lajumate.ro

Direct Dezvoltator. Pentru info suplimentare si programare vizionare apelati 0720002332. Comision 0%. Pretul apartamentului include TVA de 9%. Parcari exterioare: 8000 Euro (TVA 19%, inclus). Parcarile se achizitioneaza separat. Fotografii de prezentare;stadiu de constructie avansat - se lucreaza pe finisaje. Regim de inaltime: P+6E cu lift. Garsonierele si studiourile se vand doar la plata cash! NU SE ACORDA DISCOUNT! Apartamentul(garsoniera) pe care vi-l propunem, face parte dintr-un ansamblu rezidential situat in Popesti-Leordeni in proximitatea statiei de metrou Berceni (aprox.3-5 minute, pe jos), intr-o locatie privilegiata a orasului, la doi pasi de marile centre comerciale ale sectorului 4. Apartamentul este total decomandat, fiind compus din 1 camera si dependinte(baie, hol de decomandare, bucatarie si un balcon), conform schitei atasate. * Instalații sanitare PPR * Instalații electrice: cupru * Peste ultimul etaj: placa de beton * Tip de acoperiș: terasa MULTISTRAT, necirculabila * Toate utilitatile contorizate individual (apa, gaze, electricitate). Curs valutar, INGHETAT LA IDENTIFICARE. Buget Finisaje: G+P+F = 50 lei/mp; Usi interior Pinum: 700 lei/buc cu montaj; Obiecte sanitare: 1.000 lei; Centrala termica Ferroli 24kw Toate apartamentele se predau finisate complet - ‘’la cheie’’. Complexul, avand acces atat din str. Biruintei cat si din str. Miraslau, beneficiaza de parcari exterioare. Modalitatea de achizitie poate fi cash sau prin orice fel de credit bancar (Prima Casa sau ipotecar). Achizitia se face direct de la dezvoltator, fara intermediari sau alte comisioane! Oferim asistenta, consiliere si servicii complete pe toata perioada procesului de achizitie/vanzare, indiferent de modalitatea de achizitie. Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 1 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

10.04|04:20

7
Garsoniera Decomandata 36 mpc - Etaj 2/4 - Balcon - Zona Lazaret37 000 €Sibiu - Azi la 14: 5730 m² Salvează ca favorit

olx.ro

Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Lazaret, la 37 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 30.00 m&sup2 suprafata utila si 36 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara VENOVIA principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, electricitate, canalizare. Storia 7522220

30.03|16:05

2
Garsoniera de vanzare zona pompieri

Garsoniera de vanzare zona pompieri

olx.ro

Garsoniera de vanzare zona pompieri 33 500 €Slatina - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

22.04|19:39

7
Casa 6 camere-170mp-balcon/terasa-teren 500mp-pretabil locuire-Unirea

olx.ro

Casa 6 camere-170mp-balcon/terasa-teren 500mp-pretabil locuire-Unirea 136 000 €Bistrita - Azi la 198 m² Salvează ca favorit

29.05|14:11

2
Ideal Investitie Garsoniera Moderna Decomandata

Ideal Investitie Garsoniera Moderna Decomandata

olx.ro

Ideal Investitie Garsoniera Moderna Decomandata 65 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 41 m² Sterge din Salvate

22.07|12:18

2
Garsoniera 40 MP Decomandata Balcon 5 Minute STB

Garsoniera 40 MP Decomandata Balcon 5 Minute STB

olx.ro

Garsoniera 40 MP Decomandata Balcon 5 Minute STB 47 700 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

18.06|16:56

2
Garsoniera decomandata cu balcon in Chiajna

Garsoniera decomandata cu balcon in Chiajna

olx.ro

Garsoniera decomandata cu balcon in Chiajna 33 900 €Chiajna - Azi la 29 m² Sterge din Salvate

23.07|17:06

2
Aparatorii Patriei - Garsoniera decomandata - Ideal Investitie -10 Min

olx.ro

Aparatorii Patriei - Garsoniera decomandata - Ideal Investitie -10 Min 47 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

02.09|11:18

7
Garsoniera decomandata ideal investitie Sos Oltenitei Gama

Garsoniera decomandata ideal investitie Sos Oltenitei Gama

olx.ro

Garsoniera decomandata ideal investitie Sos Oltenitei Gama 51 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

22.04|11:21

2
Pollux Residence Garsoniera decomandată Ideal Investiție

Pollux Residence Garsoniera decomandată Ideal Investiție

olx.ro

Pollux Residence Garsoniera decomandată Ideal Investiție 44 400 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

28.08|09:26

2
Garsoniera Decomandata In Bloc Premium P 3-Ideal Pt Investitie

olx.ro

Garsoniera Decomandata In Bloc Premium P+3-Ideal Pt Investitie 52 293 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

01.11|12:47

7
Garsoniera Decomandata, Direct Dezvoltator, Ideal Investitie

olx.ro

Garsoniera Decomandata , Direct Dezvoltator , Ideal Investitie 44 900 €Popesti-Leordeni - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

27.09|17:56

2
Garsoniera DECOMANDATA, parter cu balcon, Vidin

Garsoniera DECOMANDATA, parter cu balcon, Vidin

olx.ro

Garsoniera DECOMANDATA, parter cu balcon, Vidin 30 000 €Braila - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

26.07|11:12

2
Garsoniera 32 mp, balcon 9 mp, decomandata, cartier Alma

Garsoniera 32 mp, balcon 9 mp, decomandata, cartier Alma

www.olx.ro

Garsoniera 32 mp, balcon 9 mp, decomandata, cartier Alma Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 57 800 € Sibiu 7 dec Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Calea Turnisorului, la 57 800 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 32.00 m&sup2 suprafata utila si 32 m² suprafata construita. Storia 7189306

10.12|05:49

2
Garsoniera 27 mp, decomandata, cu balcon, centrala, insorita

olx.ro

Garsoniera 27 mp , decomandata , cu balcon, centrala, insorita 49 900 €Brasov - Azi la 27 m² Salvează ca favorit

05.09|09:46

2
Strand Et. 2 - Garsoniera DECOMANDATA 40 mp utilibalcon

Strand Et. 2 - Garsoniera DECOMANDATA 40 mp utilibalcon

olx.ro

Strand Et.2 - Garsoniera DECOMANDATA 40 mp utili+ balcon 63 000 €Sibiu - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

25.06|14:06

7
Garsonieră decomandată cu balcon - Sos. Nicolae Titulescu

Garsonieră decomandată cu balcon - Sos. Nicolae Titulescu

olx.ro

Garsonieră decomandată cu balcon - Sos. Nicolae Titulescu 75 000 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 36 m² Sterge din Salvate

25.07|01:00

2
Metalurgiei GarsonieraDecomandata Balcon 5 Minute STB

Metalurgiei GarsonieraDecomandata Balcon 5 Minute STB

olx.ro

Metalurgiei Garsoniera Decomandata Balcon 5 Minute STB 42 787 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 34 m² Salvează ca favorit

24.09|14:35

7
Ideal Investitie Garsoniera moderna decomandata Theodor Pallady

olx.ro

Ideal Investitie Garsoniera moderna decomandata Theodor Pallady 77 360 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

30.06|18:11

2
VÂ ND GARSONIERA DECOMANDATA MOBILATĂ UTILATA 45 MPBALCONBOXĂ MARE UTILATA ZONA BUNĂ

www.publi24.ro

VÂND GARSONIERA DECOMANDATA MOBILATĂ UTILATA 45 MP +BALCON +BOXĂ MARE UTILATA ZONA BUNĂ 9 312 EUR VÂND GARSONIERA DECOMANDATA TIP APARTAMENT CU : BUCĂTĂRIE, CAM DE ZI, HOL MARE, BAI ... Medgidia Constanta azi 207 €/m2 | 45 m2 VÂND GARSONIERA DECOMANDATA TIP APARTAMENT CU : BUCĂTĂRIE, CAM DE ZI, HOL MARE, BAIE MARE, DORMITOR MARE, BALCON MARE, BOXĂ MARE SUBSOL, SUPRAFAȚĂ 45 MP, (FĂRĂ BALCON ȘI BOXĂ..)..MOBILATĂ UTILATA COMPLET.. UTILITĂȚI : APĂ, GAZE, CENTRALĂ NOUĂ ÎN GARANȚIE, INSTALAȚII ELECTRICE CUPRU ȘI SANITARE NOI, TERMOPANE, GRESIE, FAIANȚĂ, UȘA METALICA INTRARE, USCĂTOR RUFE PE SCARA BLOCULUI,AER CONDIȚIONAT INVERTOR 12 BTU NOU RECE CALD.INTERFON, SCARĂ CURATĂ .. ETC. ETJ BUN INTERMEDIAR ÎNTRE APARTAMENTE CU FAȚA LA SOARE BALCON ÎNCHIS, CU VEDERE LA PARC ȘI PARCARE AUTO, FACILITĂȚILE ZONEI : STAȚII TAXI, STAȚIE TRANSP ÎN COMUN ȘI ALTE LOCALITĂȚI LIMITROFE JUDEȚENE, PARCURI DE DISTRACȚII, MARKETURI, SCOLI, GRĂDINIȚE, BĂNCI, GARĂ CFR, POSTA,.ETC. PREȚ NEGOCIABIL =46000 EURO. ALTE INFORMAȚII =TELEFON ... Publi24_1656064366

24.06|12:52

7
Garsoniera decomandata cu balcon, situata in Podul Garii

Garsoniera decomandata cu balcon, situata in Podul Garii

www.olx.ro

Garsoniera decomandata cu balcon, situata in Podul Garii Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 65 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Sibiu (judet), Strada General Magheru, la 65 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 37 m&sup2 suprafata utila si 47 m² suprafata construita. Storia 6351555

07.02|06:12

2
Berceni-7 minute de metrou, garsoniera decomandată cu balcon,

olx.ro

Berceni-7 minute de metrou, garsoniera decomandată cu balcon, 57 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 38 m² Salvează ca favorit