Casa exceptionala - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2
Casa exceptionala

Casa exceptionala

www.olx.ro

Casa exceptionala Imobiliare Case de vanzare 219 000 € Negociabil Lugoj Azi

24.04|12:17

2
Casa de vanzare, pozitie exceptionala

Casa de vanzare, pozitie exceptionala

www.olx.ro

Casa de vanzare,pozitie exceptionala Imobiliare Case de vanzare 79 000 € Targu Jiu Azi 79 000 €: VAND CASA CU LIVING MARE BUCATARIE SPATIOASA BAIA DE SERVICI LA PARTER 3 DORMITOARE DRESING BAIE MARE CU CADA PE COLT LA ETAJ CASA ARE 176 MP CU 88 DE MP AMPRENTA. PRETUL DE 79000 este negociabil si v...

10.09|20:41

2
Casa exceptionala in Comuna Paulesti

Casa exceptionala in Comuna Paulesti

www.olx.ro

Casa exceptionala in Comuna Paulesti Imobiliare Case de vanzare 190 000 € Negociabil Ploiesti Azi

11.01|08:44

2
Casa individiuala, exceptionala, Rasnov

Casa individiuala, exceptionala, Rasnov

olx.ro

Casa individiuala, exceptionala, Rasnov 349 000 €Rasnov - Azi la 161 m² Sterge din Salvate

21.07|13:25

2
De vanzare Casa Exceptionala P M in Voluntari

De vanzare Casa Exceptionala P M in Voluntari

olx.ro

De vanzare Casa Exceptionala P+M in Voluntari 250 000 €Voluntari - Azi la 233 m² Sterge din Salvate

22.07|09:35

2
Casaexceptionala, independenta energetic, in Bod

Casaexceptionala, independenta energetic, in Bod

olx.ro

Casa exceptionala ,independenta energetic ,in Bod 240 000 €Bod - Reactualizat Azi la 180 m² Salvează ca favorit

08.08|11:14

2
Casa exceptionala, 6 camere, 300mp, Breazu

Casa exceptionala, 6 camere, 300mp, Breazu

olx.ro

Casa exceptionala, 6 camere, 300mp, Breazu 285 000 €Breazu - Azi la 300 m² Salvează ca favorit

09.08|15:58

2
Casa exceptionala independenta energetic Bod - Harman

Casa exceptionala independenta energetic Bod - Harman

olx.ro

Casa exceptionala independenta energetic Bod - Harman 240 000 €Bod - Azi la 169 m² Salvează ca favorit

02.09|13:31

7
Oferta exceptionala -casa de vanzare in zona linistita

Oferta exceptionala -casa de vanzare in zona linistita

www.olx.ro

Oferta exceptionala -casa de vanzare in zona linistita Imobiliare Case de vanzare 195 000 € Slobozia Azi

22.11|14:34

7
vand casa si teren agricol-pozitie exceptionala

vand casa si teren agricol-pozitie exceptionala

www.publi24.ro

vand casa si teren agricol-pozitie exceptionala 250 000 EUR Casa si terenul agricol in suprafata totala de 10.000 mp din care 7.000 mp este vi ... Ploiesti Prahova azi

05.12|05:22

7
Vila exceptionala, situata in zona Casa Casatoriilor

Vila exceptionala, situata in zona Casa Casatoriilor

www.olx.ro

Vila exceptionala, situata in zona Casa Casatoriilor Imobiliare Case de vanzare 980 000 € Constanta Azi Minunata case de vanzare cu 10 sau mai multe in Constanta (judet), Zona Centrala, la 980 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 711 m², are 418 m&sup2 suprafata utila si 520 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara INSPIRA principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, mobilat. Storia 5027924

28.12|19:36

10
Oferta excepțională - Casa la tara, aproape de Brăila

Oferta excepțională - Casa la tara, aproape de Brăila

www.olx.ro

Oferta excepțională - Casa la tara, aproape de Brăila Imobiliare Case de vanzare 24 000 € Negociabil Braila 12 sep

15.09|18:30

8
Proprietate exceptionala cu garaj, piscina si casa de vacanta!

www.olx.ro

Proprietate exceptionala cu garaj, piscina si casa de vacanta! Imobiliare Case de vanzare 917 000 € Floresti Azi Minunata case de vanzare cu 5 in Cluj (judet), Floresti, la 917 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 8 400 m², are 275 m&sup2 suprafata utila si 500 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Napoca Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt garaj, fibra optica, electricitate. Storia 5492532

24.05|18:22

2
De vanzare Casa Exceptionala cu Parter si Mansarda in Voluntari

olx.ro

De vanzare Casa Exceptionala cu Parter si Mansarda in Voluntari 250 000 €Voluntari - Azi la 233 m² Salvează ca favorit

23.05|10:14

2
Casa individuala cu priveliste panoramica exceptionala in Feleacu

olx.ro

Casa individuala cu priveliste panoramica exceptionala in Feleacu 489 000 € Cluj-Napoca - Azi la 210 m² Salvează ca favorit

09.10|14:52

3
Plata in RATE! Ocazie! . Casa si teren in zona exceptionala

Plata in RATE! Ocazie! . Casa si teren in zona exceptionala

www.olx.ro

Plata in RATE ! Ocazie! . Casa si teren in zona exceptionala Imobiliare Case de vanzare 32 500 € Negociabil Agarbiciu Azi 32 500 €: Casa si teren Casa renovata integral in 2019 - Doua camere , bucatarie , baie - Curte pavata integral - Gradina generoasa - spatiu pentru anexe gospodaresti - Gresie, faianta, parchet - Apa c...

21.11|13:21

7
Casa tip duplex, 2 etaje, situata intr-o zona exceptionala!

Casa tip duplex, 2 etaje, situata intr-o zona exceptionala!

www.olx.ro

Casa tip duplex, 2 etaje, situata intr-o zona exceptionala ! Imobiliare Case de vanzare 549 000 € Cluj-Napoca Azi Minunata case de vanzare cu 5 in Cluj (judet), Zorilor, la 549 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 300 m², are 200.00 m&sup2 suprafata utila si 250 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Welt Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 6866687

29.07|11:44

2
Casa construita 2016, toate utilitatile, zona exceptionala

Casa construita 2016, toate utilitatile, zona exceptionala

www.olx.ro

Casa construita 2016, toate utilitatile, zona exceptionala Imobiliare Case de vanzare 350 000 € Negociabil Pantelimon Azi

22.07|15:12

2
Casa Exceptionala191 mp/Dotari Moderne si Confort Maxim/ 500 mp curt

olx.ro

Casa Exceptionala 191 mp/Dotari Moderne si Confort Maxim500 mp curt 214 990 €Mogosoaia - Azi la 191 m² Sterge din Salvate

25.07|14:33

7
Casa 120mp | curte 260mp | Finalizată cu CF | Zona excepțională!

olx.ro

Casa 120mp | curte 260mp | Finalizată cu CF | Zona excepțională! 169 000 €Floresti - Azi la 145 m² Salvează ca favorit

22.04|12:11

2
Casă excepțională așteaptă să devină locuința visurilor dumneavoastră!

olx.ro

Casă excepțională așteaptă să devină locuința visurilor dumneavoastră! 207 000 €Daia - Azi la 165 m² Sterge din Salvate

23.07|22:14

2
Casă Excepțională 5 Camere - Cosmopolitan Center Villas - 149. 900 euro

olx.ro

Casă Excepțională 5 Camere - Cosmopolitan Center Villas - 149.900 euro 149 900 €Berceni - Azi la 122 m² Salvează ca favorit

08.08|20:37

2
CASA / ZONA SARARIE / vedere exceptionala / 895mp teren

CASA / ZONA SARARIE / vedere exceptionala / 895mp teren

olx.ro

CASA ZONA SARARIE vedere exceptionala 895mp teren 480 000 €Iasi - Azi la 332 m² Salvează ca favorit

27.08|18:10

2
Proprietar vâ nd casă î n stadiulla roșuî n Cisnădie, zonă cu priveliște excepțională

www.publi24.ro

Proprietar vând casă în stadiul la roșu în Cisnădie, zonă cu priveliște excepțională 195 000 EUR Casa cu demisol, parter, mansardă si pod circulabil, situată pe un teren de 294 m ... Cisnadie Sibiu Telefon validat azi 215 m2 Casa cu demisol, parter, mansardă si pod circulabil, situată pe un teren de 294 mp din care 126 mp ocupat cu amprenta casei si 168 mp teren liber. Două fronturi stradale, prin ambele fiind posibil accesul auto. În exterior (pe spațiul public) există 3 locuri de parcare suplimentare. Trei dormitoare, trei băi, salon spațios si bucătărie separate, garaj interior, terase generoase si un balcon, pe 3 laturi ale casei. Toate camerele si bucătăria au acces direct pe terase sau pe balcon. Se vinde în stadiul "la roșu", cu branșamentele la utilități executate. LA SOLICITAREA CLIENTULUI PUTEM ASIGURA CONTINUAREA LUCRĂRILOR PÂNĂ LA STADIUL LA CHEIE , după vânzare. Publi24_1649488420

09.04|09:57

7
Vilă excepțională

Vilă excepțională

www.olx.ro

Vilă excepțională Imobiliare Case de vanzare 180 000 € Negociabil Recas Azi

23.10|15:29

7
VILA -exceptionala-UTVIN

VILA -exceptionala-UTVIN

www.olx.ro

VILA -exceptionala-UTVIN Imobiliare Case de vanzare 127 000 € Utvin Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Timis (judet), Utvin, la 127 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 400 m², are 120 m&sup2 suprafata utila si 128 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Ciprian Mark principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, electricitate. Storia 6107376

31.01|13:30

2
Vila exceptionala Corbeanca

Vila exceptionala Corbeanca

www.olx.ro

Vila exceptionala Corbeanca Imobiliare Case de vanzare 468 000 € Corbeanca Azi

02.08|15:06

2
Vila excepțională de vânzare!

Vila excepțională de vânzare!

www.olx.ro

Vila excepțională de vânzare! Imobiliare Case de vanzare 290 000 € Alba Iulia Azi

09.10|11:11

7
Vila Exceptionala Sanmihai

Vila Exceptionala Sanmihai

www.olx.ro

Vila Exceptionala Sanmihai Imobiliare Case de vanzare 112 000 € Sanmihaiu Roman Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Timis (judet), Sanmihaiu Roman, la 112 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 474 m², are 118 m&sup2 suprafata utila si 130 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Primum Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6271307

20.09|15:40

2
Locatie exceptionala la munte

Locatie exceptionala la munte

olx.ro

Locatie exceptionala la munte 650 000 €Busteni - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

31.07|10:33

7
Proprietate exceptionala la cheie

Proprietate exceptionala la cheie

olx.ro

Proprietate exceptionala la cheie 865 000 €Eforie Sud - Azi la 622 m² Salvează ca favorit

19.08|16:02

7
Casă în Iași, zonă excepțională pentru familie cu copii179 000 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la 07: 06120 m² Salvează ca favorit

olx.ro

179000 €: 179 000 €: Casă construcție 2006, P+M, cu 4 camere și 500 teren mp situată în municipiul Iași, cartierul Bucium între Hanul „Trei sarmale” și „Plopii fără soț”. Casa are o amprentă la sol de 74 mp și ...

23.03|07:16

9
Vila exceptionala Faget, LA CHEIE!

Vila exceptionala Faget, LA CHEIE!

www.olx.ro

Vila exceptionala Faget, LA CHEIE ! Imobiliare » Case de vanzare 850 000 € Cluj-Napoca Azi 850 000 €: Impakt Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala cu arhitectura deosebita, situata in zona Faget.Casa are suprafata utila de 360 mp + terasa amenajata, dispusa pe D+P+E si compartimentata ...

26.02|15:22

7
Teren cu priveliste exceptionala M-Ciuc

Teren cu priveliste exceptionala M-Ciuc

www.olx.ro

Teren cu priveliste exceptionala M-Ciuc Imobiliare Terenuri 2 € Negociabil Miercurea-Ciuc Azi 2 €: Teren cu o priveliste panoramica minunata in orasului Miercurea Ciuc. Are o suprafata de 20400 metru patrat intr-o zona linistita, cu drum de acces macadam de pe drumul national aproape de case rezi...

29.03|03:29

7
Oaza de liniste si lux: Vila exceptionala!

Oaza de liniste si lux: Vila exceptionala!

olx.ro

Oaza de liniste si lux:Vila exceptionala! 350 000 €Botosani - Azi la 474 m² Salvează ca favorit

22.04|14:58

2
Penthouse - O Oportunitate Excepțională de Achiziție

Penthouse - O Oportunitate Excepțională de Achiziție

olx.ro

Penthouse - O Oportunitate Excepțională de Achiziție 125 001 €Sibiu - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

17.06|20:55

7
Apartament Cu Panorama Exceptionala Si Gradina

Apartament Cu Panorama Exceptionala Si Gradina

olx.ro

Apartament Cu Panorama Exceptionala Si Gradina 113 000 €Apahida - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

03.07|21:13

2
Proprietate exceptionala in zona str. M. Eminescu

Proprietate exceptionala in zona str. M. Eminescu

olx.ro

Proprietate exceptionala in zona str. M. Eminescu 177 000 €Baia Mare - Azi la 190 m² Sterge din Salvate

22.07|21:34

2
Vila exceptionala cu piscina Harman

Vila exceptionala cu piscina Harman

olx.ro

Vila exceptionala cu piscina Harman 346 000 € Harman - Azi la 202 m² Salvează ca favorit

10.11|12:22

2
Spatiu Comercial Zona Exceptionala | 40 MP

Spatiu Comercial Zona Exceptionala | 40 MP

olx.ro

Spatiu Comercial Zona Exceptionala | 40 MP 1 250 € Bucuresti, Sectorul 1 - Reactualizat Azi la 40 m² Salvează ca favorit

29.05|16:05

2
Vanzare - VILA EXCEPTIONALA - Bucurestii Noi - 380 000 euro

Vanzare - VILA EXCEPTIONALA - Bucurestii Noi - 380 000 euro

www.olx.ro

Vanzare - VILA EXCEPTIONALA - Bucurestii Noi - 380 000 euro Imobiliare Case de vanzare 380 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi Minunata case de vanzare cu 9 in Bucuresti (judet), Bucurestii Noi, la 380 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 290 m², are 434 m&sup2 suprafata utila si 490 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imoland Consulting principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, garaj. Storia 6562036

12.04|17:44

2
Vilă excepțională cu 7 camere î n Gai str. Hatman Arbore

Vilă excepțională cu 7 camere î n Gai str. Hatman Arbore

www.publi24.ro

Vilă excepțională cu 7 camere în Gai str.Hatman Arbore 275 000 EUR COMISION CUMPĂRĂTOR 0% --- COMISION CUMPĂRĂTOR 0% Tamar Imobiliare vă propun ... Gai Arad Arad Telefon validat azi 890 €/m2 | 309 m2 COMISION CUMPĂRĂTOR 0% --- COMISION CUMPĂRĂTOR 0% Tamar Imobiliare vă propune spre vânzare în exclusivitate o proprietate superbă care poate asigura familiei dumneavoastră tot confortul visat, putând fi căminul ideal pentru o familie numeroasă sau chiar pentru 2 familii. CASĂ 7 CAMERE SUPRAFAȚĂ CONSTUITĂ 400 MP TEREN : 1102 MP PREȚ : 275.000 EURO neg Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 1102 mp din cartierul Gai pe strada Hatman Arbore și este compusă din clădire P+E cu o amprentă la sol de 294 mp. Construcție nouă din anul 2005, această proprietate este caracterizată printr-o calitate excepțională a lucrării și a materialelor folosite precum și a spațiului generos oferit. Terenul este pavat în partea din față iar in partea din spate este grădina. Imobilul este compus din : 7 camere, 2 bucătării, 3 băi, 2 garaje ( unul cu acces din stradă cu ușă acționată din telecomandă și altul cu acces din curte ), cămară, cameră tehnică, 2 terase, 3 balcoane și pod. Este compartimantată în așa fel în cât se poate locui separat de 2 familii, dispune de 2 căi de acces și 2 termoteci. Deasemenea, imobilul poate avea întrebuințare mixtă atât ca și locuință cât și pentru diferite activități economice. Imobilul se vinde complet utilat și mobilat TAMAR IMOBILIARE va ofera posibilitatea de a intermedia vânzarea sau cumpararea de imobile, terenuri, hale industriale, chirii la cele mai mici preturi. NU EZITATI ÎN A NE CONTACTA Publi24_1656243275

26.06|14:23

2
Vilă excepțională 7 camere zona Pârneava