Casa Alesd central - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

16
casa central, Alesd

casa central, Alesd

www.olx.ro

casa central, Alesd Imobiliare Case de vanzare 45 000 € Alesd Azi

22.06|22:26

2
Teren de vânzare Aleșd central str Vișinului

Teren de vânzare Aleșd central str Vișinului

olx.ro

Teren de vânzare Aleșd central str Vișinului 45 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

04.04|19:49

2
Vând teren Aleșd 878 mp18 950 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 07: 51878 m² Salvează ca favorit

olx.ro

18950 €: 18 950 €: Vând parcela de teren 878 mp! Terenul este situat in spatele Arenei Sportive lângă casa Galbena cu etaj. Orientare foarte buna! S-E! Curent electric la 5 m de parcela! Canalizare la limi...

29.03|09:15

7
Preţ21. 500 EURGarsonier DN2. Et. 3 in Alesd36 m² | etajul 3/4 | 1985 | parțialAlesd, BihorAcum 9 minute

lajumate.ro

Gardsonier de vinzare in Alesd Bl DN2.Et 3 Mobilat parțial incluz in preț. Usa de siguranța ,parchet , giamuri termopan cu balcon închis , soba teracota,baraca de lemn. Preț 21.500 € Nr.Tel.0744114022 Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Comision cumpărător: 0% Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 1 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

01.07|09:09

7
GAMINVEST Spatiu comercial de inchiriat in zona centrala, Alesd V3026B1 300 €Alesd - Azi la 12: 1477 m² Salvează ca favorit

olx.ro

Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Bihor (judet), Alesd, la 1 300 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 77 m&sup2 suprafata utila si 95 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara SC Gaminvest SRL principalele calitati ale apartamentului sunt baie privata, vitrina (magazin la parter), canalizare. Storia 7256898

13.04|12:28

12
Vandcasa in Alesd

Vandcasa in Alesd

www.olx.ro

Vand casa in Alesd Imobiliare Case de vanzare 27 000 € Negociabil Alesd Ieri 27 000 €: Vând casă in Aleșd in zona linistita, suprafață 17 m2 din care 3,5 m2 2 camere,baie,bucatarie,hol si anexe si 13,5 m2 gradina. Pret 27000€ negociabil. Telefon 0722328809.

28.12|00:06

7
Casă de vânzare Aleșd

Casă de vânzare Aleșd

www.olx.ro

Casă de vânzare Aleșd Imobiliare Case de vanzare 58 000 € Negociabil Alesd Azi 58 000 €: Casă din cărămidă : 4 camere, curte, pivniță, grădină și anexă. Încălzire centrală prin teracotă. Zonă centrală, Strada 1 Decembrie, nr 17

23.01|19:02

8
Vand casa in Alesd

Vand casa in Alesd

www.olx.ro

Vand casa in Alesd Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Alesd Azi 40 000 €: Casa este situată într-un cartier linistit canalizare apa incalzire cu sobe de teracota.Curte grădină suprafața totala 800mp Casa se afla in Alesd, str. Răsăritului, nr.5

09.03|21:55

2
Casa semifinisata Alesd

Casa semifinisata Alesd

www.olx.ro

Casa semifinisata Alesd Imobiliare Case de vanzare 80 000 € Negociabil Alesd Azi

11.04|10:25

7
Casă în localitatea Aleșd

Casă în localitatea Aleșd

olx.ro

Casă în localitatea Aleșd 92 000 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 200 m² Salvează ca favorit

15.04|23:06

2
Casa de vanzare in Alesd

Casa de vanzare in Alesd

olx.ro

Casa de vanzare in Alesd 200 000 € Alesd - Azi la 200 m² Salvează ca favorit

09.10|19:05

16
Casā de vânzare zona Alesd

Casā de vânzare zona Alesd

www.olx.ro

Casā de vânzare zona Alesd Imobiliare Case de vanzare 64 333 € Alesd Azi 64 333 €: Vând casā cu etaj 5 camere, 2 bāi, hol, bucātārie, încālzire centralā+ anexe. Grādinā 15 ari, solar de 400 mp.. Casa este situatā la 28 km de Oradea, în Urvind. Mā intereseazā si schimb cu apartament ...

17.04|18:44

8
Schimb apartament din alesd cu casa

Schimb apartament din alesd cu casa

www.olx.ro

Schimb apartament din alesd cu casa Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 2 245 € Alesd Azi

03.01|02:08

3
Vand teren casa in Alesd

Vand teren casa in Alesd

www.olx.ro

Vand teren casa in Alesd Imobiliare Terenuri 25 000 € Negociabil Oradea Azi

25.01|20:05

3
Casa de vanzare in Alesd 3 dormitoare

Casa de vanzare in Alesd 3 dormitoare

www.olx.ro

Casa de vanzare in Alesd 3 dormitoare Imobiliare Case de vanzare 51 500 € Alesd Azi

25.03|01:19

7
Casă situată în orașul Aleșd

Casă situată în orașul Aleșd

www.olx.ro

Casă situată în orașul Aleșd Imobiliare Case de vanzare 49 400 € Negociabil Alesd Azi

09.04|22:38

2
Vând casa cu teren la 1 km din Alesd

Vând casa cu teren la 1 km din Alesd

www.olx.ro

Vând casa cu teren la 1 km din Alesd Imobiliare Case de vanzare 110 000 € Tinaud Azi

15.04|12:11

3
Vand casa Alesd, Str. Bobalna

Vand casa Alesd, Str. Bobalna

www.publi24.ro

Vand casa Alesd, Str.Bobalna 65 000 EUR 66 000 EUR Vand casa p+e situata in orasul Alesd, Str. Bobalna; anul constructiei 2000; corpu ... Alesd Bihor azi 160 m2 Vand casa p+e situata in orasul Alesd, Str. Bobalna; anul constructiei 2000; corpul principal are parterul finalizat si partial mobilat - hol, 2 camere, baie, bucatarie, etajul este nefinisat. Terenul are o suprafata de 25 ari, suprafata construita se intinde pe 8 ari + 2 parcele locuri de casa, cu iesire la Strada Visinului. La cele de mai sus se adauga garajul, 2 beciuri si un corp secundar p+e nefinisat. Publi24_1572372895

20.04|09:31

2
RECO Casa de vanzare D P M in Alesd

RECO Casa de vanzare D P M in Alesd

olx.ro

RECO Casa de vanzare D+P+M in Alesd 139 900 €Alesd - Azi la 339 m² Salvează ca favorit

23.04|01:59

2
Casa in chirie, vanzare Alesd jud Bihor

Casa in chirie, vanzare Alesd jud Bihor

www.olx.ro

Casa in chirie , vanzare Alesd jud Bihor Imobiliare Case de vanzare 60 795 € Alesd Azi

26.08|20:02

7
Casa Alesd, vanzare chirie variante

Casa Alesd, vanzare chirie variante

www.publi24.ro

Casa Alesd , vanzare chirie variante 55 000 EUR De vanzare casa familiala in Alesd jud Bihor , compusa din 3 camere , baie bucatari ... Central Alesd Bihor Telefon validat azi 61 €/m2 | 900 m2 De vanzare casa familiala in Alesd jud Bihor , compusa din 3 camere , baie bucatarie , anexe , teren 900 metri patrati situata pe strada Bobalna la soseaua Europeana E60 . pret negociabil Publi24_1641495004

05.06|19:10

2
Vand casa in alesd in spate la strand

Vand casa in alesd in spate la strand

olx.ro

Vand casa in alesd in spate la strand 15 000 €Alesd - Azi la 300 m² Salvează ca favorit

06.08|09:03

14
Casa Lugasu de Sus la 2 km de Alesd teren 1400 mp front la DN1

www.olx.ro

Casa Lugasu de Sus la 2 km de Alesd teren 1400 mp front la DN1 Imobiliare Case de vanzare 45 000 € Lugasu de Sus Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Bihor (judet), Lugasu de Sus, la 45 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 1 400 m², are 180 m&sup2 suprafata utila si 200 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imosig principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, apa curenta, pod. Storia 5610030

24.06|15:43

2
Casa de vanzare in Alesd situata pe soseaua principala

Casa de vanzare in Alesd situata pe soseaua principala

www.olx.ro

Casa de vanzare in Alesd situata pe soseaua principala Imobiliare Case de vanzare 60 000 € Alesd Azi

04.09|12:52

2
Casa eficienta energetic, cu potenţial comercial in Alesd!

Casa eficienta energetic, cu potenţial comercial in Alesd!

olx.ro

Casa eficienta energetic, cu potenţial comercial in Alesd! 250 000 €Alesd - Azi la 176 m² Salvează ca favorit

08.05|23:11

2
De vanzare casahala la 50 km de Oradea zona Alesd

De vanzare casahala la 50 km de Oradea zona Alesd

olx.ro

De vanzare casa+ hala la 50 km de Oradea zona Alesd 129 000 €Gheghie - Azi la 625 m² Salvează ca favorit

22.04|14:41

2
Ocazie! Casa de vanzare situata in LUGASU de JOS la 3 km de or Alesd

olx.ro

Ocazie !Casa de vanzare situata in LUGASU de JOS la 3 km de or Alesd 207 000 €Prețul e negociabil Lugasu de Jos - Reactualizat Azi la 282 m² Salvează ca favorit

27.05|18:04

2
Vand casa cu curte si gradina la 6 km de Alesd, comuna Tetchea

www.olx.ro

Vand casa cu curte si gradina la 6 km de Alesd, comuna Tetchea Imobiliare Case de vanzare 48 800 € Alesd Azi

28.08|14:59

13
Vand casa in localitatea Tinaud(alesd, jud bihor)cu 4500 mp teren

www.olx.ro

Vand casa in localitatea Tinaud(alesd,jud bihor)cu 4500 mp teren Imobiliare Case de vanzare 24 800 € Negociabil Tinaud 4 dec 24 800 €: casa se gaseste in localitatea Tinaud,inainte de Alesd din directia cluj.compusa din 3 camere si un hol(mobilate,parchet laminat,mocheta,finisate modern)si cu intrare separata,alte 2 camere(mobilate),...

06.12|05:58

7
Număr de telefon verificatPreţ80. 000 EURCasa Alesd, Bihor, strada Viilor

lajumate.ro

De vinzare casa in Alesd strada Viilor compus din subsol+parter, 2 camere, baie ,bucatarie si teren aferent de 3710 mp cu vie si pomi fructiferi pe rod. Casa a fost renovata, subsolul izolat si toata casa inconjurata cu un sistem de tevi de drenaj. In curtea superioara exista o filegorie si o cladire constructie noua, pentru depozitare diverse. Incalzirea se face prin doua sobe de teracota reconstruite pentru camere si o teracota cu un rezervor de 100 litri incorporat pentru baie tot constructie noua. Practic exista o casa si terenul aferent plus inca un teren in aproximativ aceeasi suprafata linga ,cu vie pe rod si pomi fructiferi, buna pentru loc de casa. Pret negociabil si se calculeaza echivalent lei curs vinzare schimb valutar.Mai multe detalii prin telefon.

16.07|13:24

7
Ag. Imob. Lumimob Traves va ofera o casa intro zona linistita in Alesd

www.publi24.ro

Ag.Imob.Lumimob Traves va ofera o casa intro zona linistita in Alesd 235 000 EUR Agentia Imobiliara Lumimob Traves va ofera spre vanzare o casa in Alesd .In curt ... Central Alesd Bihor azi 904 €/m2 | 260 m2 Agentia Imobiliara Lumimob Traves va ofera spre vanzare o casa in Alesd .In curte dupa cum se vede din poze avem 2 cladiri .In cladirea principala avem : hol,bucatarie, 2 dormitoare,1 living,baie , dining,dresing , garaj , iar in cealalta cladire avem :hol,1 living,bucatarie si baie. Imobilul are ca si utilitati apa si canalizare de la retea, cablu tv, incalzire pe centrala cu lemne.In casa principala incalzirea este in pardoseala iar in cealalta casa este in pardoseala si calorifere incalzirea.Casa a fost construita in 1987 si renovata complet in 2017 avand o suprafata utila de 180 mp casa principala si 80 mp utili cea de-a doua casa ,iar suprafata terenului este de 1200 mp .Curtea este pavata cu dependinte,gradina cu gazon,beci,garaj,si un atelier.Casa se vinde mobilata /utilata sau la intelegerea cu viitorul cumparator. Imobilul este intr-o zona linistita,cu vecini linistiti,la intrare in Alesd . Pretul propus spre vanzare este de 235000 euro negociabil ,se accepta plata si cu credit ipotecar,casa fiind imediat ocupabila. Daca in anuntul nostru ati gasit ceea ce cautati nu ezitati sa ne contactati ptr mai multe informatii si vizionare la nr de tel limpia D. Publi24_1647186409

19.07|18:32

7
Casa semifinisata Alesd80 000 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 05: 50220 m² Salvează ca favorit

olx.ro

80000 €: 80 000 €: Vand sau închiriez casa de 120mp pe nivel dispusă pentru spațiu comercial sau birouri situa pe centura alesdului

07.05|09:32

2
Casa de vanzare localitatea Grosi60 000 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 13: 30500 m² Salvează ca favorit

olx.ro

60000 €: 60 000 €: Casa de vanzare in localitatea Grosi ,comuna Auseu nr 200,alcatuita din 3 corpuri de cladiri,cu 7 camere +bucătărie, baie,camara,pivniță .Anexe :grajd,garaj,spațiu pt depozit lemne,cotete p...

05.06|16:44

2
Vand casa in com. Magesti sat. Cacuciu nou5 385 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 21: 3590 m² Salvează ca favorit

olx.ro

27000 lei: 27 000 lei: Vand casă in com. Magesti sat. Cacuciu nou este in apropriere de orasul Alesd la 15 minute de mers cu masina . Casa este compusa din doua camere bucatarie complect renovat plus alte anexe....

07.05|00:57

7
Apartament in Aleșd

Apartament in Aleșd

olx.ro

Apartament in Aleșd 45 000 €Prețul e negociabil Alesd - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

04.07|08:37

9
De vanzare an alesd

De vanzare an alesd

www.olx.ro

De vanzare an alesd Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 15 917 € Alesd Azi 78 400 lei: Vand garsoniera an bl Ls gata de locuit sau schimb cua teren an alesd detali la telefon

17.04|20:32

2
Vâ nd apartament î n ALESD

Vâ nd apartament î n ALESD

www.publi24.ro

Vând apartament în ALESD 37 000 EUR Vand apartament cu 2 camere in Bl. Q3 , Et. 4, complect mobilat si utilat ( usa intrar ... Alesd Bihor azi 617 €/m2 | 60 m2 Vand apartament cu 2 camere in Bl. Q3 , Et. 4, complect mobilat si utilat ( usa intrare, geamuri termopane, incalzire, magazie de lemna ), in apropiere de parc,gradinite ,scoli, magazine... Pentru mai multe detalii, la tel. Gabriela Lazar Publi24_1643707561

14.09|09:22

2
Garsoniera Bl DN2. Et3 Alesd

Garsoniera Bl DN2. Et3 Alesd

www.publi24.ro

Garsoniera Bl DN2.Et3 Alesd 21 500 EUR Garsonier in Bl Dn2.Et3 mobilat parțial . Balcon închis cu geamur termopane cu vizibilitat ... Sud-Est Alesd Bihor azi 597 €/m2 | 36 m2 Garsonier in Bl Dn2.Et3 mobilat parțial . Balcon închis cu geamur termopane cu vizibilitate spre școala . Usa de siguranța, soba teracota, parchet,baraca de lemn. Mp 36. Preț 21.500 . Nr.Tel. Publi24_1656625073

01.07|00:26

7
Apartament tip Pb in Alesd

Apartament tip Pb in Alesd

www.olx.ro

Apartament tip Pb in Alesd Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Negociabil Alesd Azi

02.08|20:25

4
Cladire comerciala, Alesd

Cladire comerciala, Alesd

www.olx.ro

Cladire comerciala, Alesd Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 170 000 € Alesd 10 mar Birouri modern de vanzare in Bihor (judet), Alesd, la 170 000 €. Acest birouri de vanzare are 649 m&sup2 suprafata utila si 800 m² suprafata construita. Storia 5360846

12.03|05:09

2
Teren de Vanzare in Alesd

Teren de Vanzare in Alesd

www.olx.ro

Teren de Vanzare in Alesd Imobiliare Terenuri 20 € Alesd Azi 20 €: Vand teren pentru loc de casa pe strada Nucului, la spatele Manhatenelui cu numar topografic 104355. Terenul are latime de 24,50 metri. Parcelare se face dupa dorinta cumparatorului. Două parcele sun...

04.02|16:59

7
Teren de vânzare Aleșd

Teren de vânzare Aleșd

www.olx.ro

Teren de vânzare Aleșd Imobiliare Terenuri 11 000 € Negociabil Alesd Azi

27.06|10:45

2
Hala de vânzare435 mp in Alesd

Hala de vânzare435 mp in Alesd

www.olx.ro

Hala de vânzare 435 mp in Alesd Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Negociabil Alesd Azi

10.02|18:51

2
Schimb apartament in Alesd

Schimb apartament in Alesd