Apartament 3 Camere Decomandat Adiacent Brancoveanu Finalizare August - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2
Apartament 3 Camere Decomandat Adiacent Brancoveanu Finalizare August

olx.ro

Apartament 3 Camere Decomandat Adiacent Brancoveanu Finalizare August 89 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

27.05|12:58

7
2 camere parter înalt Brâncoveanu adiacent -Bloc nou Finalizare august

olx.ro

2 camere parter înalt Brâncoveanu adiacent -Bloc nou Finalizare august 60 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

23.05|23:58

2
Apartament 3 camere 81mp Decomandat-Brancoveanu adiacent-Dezvoltator

olx.ro

Apartament 3 camere 81mp Decomandat-Brancoveanu adiacent-Dezvoltator 85 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 81 m² Salvează ca favorit

11.05|09:54

7
2 Camere Decomandat - Comision 0 -Brancoveanu adiacent - Mutare Rapida

olx.ro

2 Camere Decomandat - Comision 0 -Brancoveanu adiacent - Mutare Rapida 65 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

15.04|07:06

2
Apartament 2 camere - Adiacent Bvd. Constantin Brancoveanu

Apartament 2 camere - Adiacent Bvd. Constantin Brancoveanu

olx.ro

Apartament 2 camere - Adiacent Bvd.Constantin Brancoveanu 61 425 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

19.09|09:15

2
Apartament 3 camere, finisaje de lux, adiacent Bld C-tin. Brancoveanu

olx.ro

Apartament 3 camere, finisaje de lux, adiacent Bld C-tin. Brancoveanu 132 770 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 74 m² Salvează ca favorit

24.09|09:02

2
2 camere parter înalt Bloc nou Finalizare august

2 camere parter înalt Bloc nou Finalizare august

olx.ro

2 camere parter înalt Bloc nou Finalizare august 60 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

08.05|20:38

2
Apartament 3 camere Brâncoveanu adiacent - Bloc Nou Dezvoltator!

olx.ro

Apartament 3 camere Brâncoveanu adiacent - Bloc Nou Dezvoltator ! 85 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 81 m² Salvează ca favorit

08.05|10:18

2
Apartament 3 camere 85 mp Brancoveanu adiacent Promoție Dezvoltator

olx.ro

Apartament 3 camere 85 mp Brancoveanu adiacent Promoție Dezvoltator 89 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

16.04|14:55

7
Brâncoveanu adiacent Bloc nou Finalizat - Apartament 3 Camere

olx.ro

Brâncoveanu adiacent Bloc nou Finalizat - Apartament 3 Camere 105 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

24.04|10:51

2
Apartament 3 camere Brancoveanu adiacent Bloc nou - Birou Dezvoltator

olx.ro

Apartament 3 camere Brancoveanu adiacent Bloc nou - Birou Dezvoltator 85 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 81 m² Salvează ca favorit

28.05|14:04

7
Apartament 3 camere, Grand Arena Mall, adiacent Bd. Brancoveanu

olx.ro

Apartament 3 camere, Grand Arena Mall, adiacent Bd. Brancoveanu 120 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 89 m² Salvează ca favorit

15.05|16:21

2
2 Camere Brancoveanu ADIACENT

2 Camere Brancoveanu ADIACENT

olx.ro

2 Camere Brancoveanu ADIACENT 73 500 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

05.11|09:29

2
2 Camere Brancoveanu adiacent T. V. A. INCLUS

2 Camere Brancoveanu adiacent T. V. A. INCLUS

olx.ro

2 Camere Brancoveanu adiacent T.V.A. INCLUS 73 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

21.09|09:32

2
2 Camere Brancoveanu adiacent promotie

2 Camere Brancoveanu adiacent promotie

olx.ro

2 Camere Brancoveanu adiacent promotie 64 300 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

05.11|21:21

2
Bragadiru-Rate Fixe La Dezvoltator-Finalizare Luna August-Com 0

olx.ro

Bragadiru-Rate Fixe La Dezvoltator-Finalizare Luna August-Com 0 89 800 € Bragadiru - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

04.10|16:15

2
Apartament tip studio, Grand Arena Mall, adiacent Bd. Brancoveanu

olx.ro

Apartament tip studio, Grand Arena Mall, adiacent Bd. Brancoveanu 79 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

23.04|15:57

2
2 Camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT

2 Camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT

olx.ro

2 Camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT 64 300 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

31.10|10:31

7
Garsoniera Titan, Comision 0%, Finalizare August 2022, Parc, Metrou

www.olx.ro

Garsoniera Titan,Comision 0%,Finalizare August 2022,Parc ,Metrou Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 51 300 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Strada Buhusi, la 51 300 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 38 m&sup2 suprafata utila si 43 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Ionescu Rares principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 6439486

15.04|16:18

7
2 camere brancoveanu adiacent 2 GRUPURI SANITARE COMISION 0%

olx.ro

2 camere brancoveanu adiacent 2 GRUPURI SANITARE COMISION 0% 75 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

22.05|12:36

7
2 camere parter înalt Brâncoveanu adiacent - Bloc nou

2 camere parter înalt Brâncoveanu adiacent - Bloc nou

olx.ro

2 camere parter înalt Brâncoveanu adiacent - Bloc nou 60 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

17.04|11:14

2
3 camere 85 mp Brancoveanu adiacent - Pret Promotional Dezvolatator! !

olx.ro

3 camere 85 mp Brancoveanu adiacent - Pret Promotional Dezvolatator!! 89 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

24.05|00:04

7
2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT COMISION 0%

2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT COMISION 0%

olx.ro

2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT COMISION 0% 57 850 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

20.08|12:11

7
3 Camere * Bloc Finalizat * Mutare Imediata * Brancoveanu Adiacent *

olx.ro

3 Camere * Bloc Finalizat * Mutare Imediata * Brancoveanu Adiacent * 100 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

15.04|07:37

7
2 camere brancoveanu adiacent Mutare Imediata! bloc finalizat!

olx.ro

2 camere brancoveanu adiacent Mutare Imediata!bloc finalizat! 74 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 000 m² Salvează ca favorit

16.04|10:05

7
3 camere Brâncoveanu adiacent Bloc nou Finalizat - Mutare imediata!

olx.ro

3 camere Brâncoveanu adiacent Bloc nou Finalizat - Mutare imediata! 96 330 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

24.04|10:47

7
2 camere 58 mp parter înalt Brancoveanu adiacent Preț promoțional!

olx.ro

2 camere 58 mp parter înalt Brancoveanu adiacent Preț promoțional! 60 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

17.05|10:52

2
2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT SI LOCUIT COMISION 0%

olx.ro

2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT SI LOCUIT COMISION 0% 63 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

05.11|00:01

7
Garsoniera Decomandata BRANCOVEANU ADIACENT

Garsoniera Decomandata BRANCOVEANU ADIACENT

olx.ro

Garsoniera Decomandata BRANCOVEANU ADIACENT 39 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

15.08|16:44

7
GarsonieraDECOMANDATA Brancoveanu adiacent

GarsonieraDECOMANDATA Brancoveanu adiacent

olx.ro

Garsoniera DECOMANDATA Brancoveanu adiacent 40 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

18.09|06:23

2
2 camere decomandate adiacent Brancoveanuconstructie 2023 lux. 61 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 15: 32Salvează ca favorit

olx.ro

61000 €: 61 000 €: Ansamblu Rezidential Aria City Residence - Actiunii - Sos Giurgiului - DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION ZERO apartament decomandat suprafata utila 51 mp,finisaje premium,tamplarie PVC Salamande...

21.03|15:41

7
Apartament 2 Camere Decomandat | Finalizare 2025 | Str. Caisului

olx.ro

Apartament 2 Camere Decomandat | Finalizare 2025 | Str. Caisului 63 800 € Dobroesti - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

06.10|16:44

7
Garsoniera Sector 4 Finalizare Rapida Zona Brancoveanu 41Mp51 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 14: 4541 m² Salvează ca favorit

olx.ro

Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Strada Turnu Magurele, la 51 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 41 m² m&sup2 suprafata utila si 41 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Habitat Group Estate principalele calitati ale apartamentului sunt balcon, lift, internet. Storia 7705869

12.06|17:58

2
3 camere decomandat finalizare februarie 2025

3 camere decomandat finalizare februarie 2025

olx.ro

3 camere decomandat finalizare februarie 2025 106 422 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 89 m² Salvează ca favorit

16.09|09:10

7
2 Camere Decomandat Finalizare Martie 2025

2 Camere Decomandat Finalizare Martie 2025

olx.ro

2 Camere Decomandat Finalizare Martie 2025 70 200 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

07.11|21:05

2
Apartament decomandat, tronson A, finalizare 2023 Complex Elisa Reside

olx.ro

Apartament decomandat, tronson A, finalizare 2023 Complex Elisa Reside 69 120 €Bacau - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

04.05|10:52

7
Apt 2 camere, decomandat, Pallady, Gura Calitei, in finalizare!

www.olx.ro

Apt 2 camere, decomandat, Pallady, Gura Calitei, in finalizare! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 84 000 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Drumul Gura Calitei, la 84 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 5 are 66 m&sup2 suprafata utila si 74 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara RAMONA principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 6878311

16.08|17:57

2
2 camere Decomandat Incalzire Pardoseala STB 5 minute Finalizare 2024

olx.ro

2 camere Decomandat Incalzire Pardoseala STB 5 minute Finalizare 2024 90 242 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 55 m² Sterge din Salvate

24.07|15:50

7
Preţ54. 995 EURApartament 2 camere decomandat Brancoveanu Berceni2 camere | 36 m² | etajul 8/10 | 1973 | decomandatBucuresti, Bucures

lajumate.ro

Ramiro Imob va prezinta un apartament decomandat cu 2 camere, luminos, bine compartimentat Apartamentul este situat pe strada Huedin, in apropiere de intersectia cu Bd-ul C-tin Brancoveanu. Scara de bloc este curata, vecini linistiti, civilizati Acces rapid la STB. Detalii apartament: • Suprafata: 36 mp • Etaj: 8/10, bloc 1973Camere: 2 camere • Bucatarie inchisa • Balcon inchis cu termopane Vecinatati : • Scoala, Gradinita, Parcuri si zone verzi pentru relaxare în imediata apropiere • Acces rapid la centre comerciale • Acces rapid cu masina catre centrul orasului. Acest apartament prezinta un spatiu confortabil, intr-o zona foarte frumoasa din sectorul 4. Pentru mai multe detalii sau vizionari, nu ezitati sa ne contactati!Antonia 0758880813 Comision Standard Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Număr Băi: 1 Posibilitate parcare: Nu Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

25.04|22:09

2
Apartament 2 decomandat Finalziare August 2024 Direct Dezvoltator

olx.ro

Apartament 2 decomandat Finalziare August 2024 Direct Dezvoltator 57 000 € Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

10.11|22:59

7
Piata Alba Iulia adiacent bloc 1985 - et. 3 - decomandat

Piata Alba Iulia adiacent bloc 1985 - et. 3 - decomandat

www.publi24.ro

Piata Alba Iulia adiacent bloc 1985 - et. 3 - decomandat 135 000 EUR Centrum-Imobiliare va ofera pentru vanzare apartament cu 3 camere situat in zon ... Piata Alba Iulia Sector 3 Bucuresti Telefon validat azi 1 985 €/m2 | 68 m2 Centrum-Imobiliare va ofera pentru vanzare apartament cu 3 camere situat in zona cuprinsa intre Bulevardul Decebal Rond Alba Iulia - Baba Novac, strada Aurel Botea, bloc 1985, posibilitate parcare ADP. Apartamentul este decomandat, este situat la etajul 3/8 suprafata totala este de 68.2 mp din care suprafata utila este de 64.8 mp + balcon inchis de 3.4 mp. Finisaje: gresie, faianta, parchet, termopan. Vecinatati: Piata Alba Iulia, Graal Medical Spitalul Onco Fort, Bulevardul Decebal, metrou Dristor, Baba Novac, Spitalul Victor Babes, Bucuresti Mall Pret 135000 euro negociabil Publi24_1656057091

28.06|17:07

2
Decebal - Rond Alba Iulia - adiacent bloc 1985 - et 3 - decomandat

www.publi24.ro

Decebal - Rond Alba Iulia - adiacent bloc 1985 - et 3 - decomandat 135 000 EUR Centrum-Imobiliare va ofera pentru vanzare apartament cu 3 camere situat in zon ... Decebal Sector 3 Bucuresti Telefon validat azi 1 985 €/m2 | 68 m2 Centrum-Imobiliare va ofera pentru vanzare apartament cu 3 camere situat in zona cuprinsa intre Bulevardul Decebal Rond Alba Iulia - Baba Novac, strada Aurel Botea, bloc 1985, posibilitate parcare ADP. Apartamentul este decomandat, este situat la etajul 3/8 suprafata totala este de 68.2 mp din care suprafata utila este de 64.8 mp + balcon inchis de 3.4 mp. Finisaje: gresie, faianta, parchet, termopan. Vecinatati: Piata Alba Iulia, Graal Medical Spitalul Onco Fort, Bulevardul Decebal, metrou Dristor, Baba Novac, Spitalul Victor Babes, Bucuresti Mall Pret 135000 euro negociabil Publi24_1656057004

28.06|17:07

7
Unirii - Piata Alba Iulia - adiacent, 62 mp, decomandat, bloc 1986

olx.ro

Unirii - Piata Alba Iulia - adiacent, 62 mp, decomandat, bloc 1986 132 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

28.07|17:29

2
Apartament 2 Camere Decomandat Brancoveanu

Apartament 2 Camere Decomandat Brancoveanu

olx.ro

Apartament 2 Camere Decomandat Brancoveanu 87 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

05.08|15:27

7
Apartament cu 4 camere decomandat în Brâncoveanu

Apartament cu 4 camere decomandat în Brâncoveanu

olx.ro

Apartament cu 4 camere decomandat în Brâncoveanu 133 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 99 m² Salvează ca favorit

09.10|09:44

7
Apartament 2 camere, 56, 8 mp, decomandat - Bd. Brancoveanu

Apartament 2 camere, 56, 8 mp, decomandat - Bd. Brancoveanu

olx.ro

Apartament 2 camere, 56,8 mp, decomandat - Bd. Brancoveanu 96 560 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

07.10|08:50

2
Brancoveanu Apartament cu 2 Camere Decomandat

Brancoveanu Apartament cu 2 Camere Decomandat

olx.ro

Brancoveanu Apartament cu 2 Camere Decomandat 54 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

13.09|18:11

2
Apartament 4 camere decomandat Brancoveanu 85 mp

Apartament 4 camere decomandat Brancoveanu 85 mp

publi24.ro

Apartament 4 camere decomandat Brancoveanu 85 mp Va propun spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, complet renovat, cu finisaje moderne de ce cea mai buna calitate, instalatii schimbate, amplasat într-o zonă apreciată din sectorul 4 – pe strada Izvorul Mureșului, o arteră liniștită, dar cu acces facil către principalele puncte de interes ... 1753 EUR/m2 | 85 m2 brancoveanu, Sector 4, Bucuresti 23 august 149 000 EUR Va propun spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, complet renovat, cu finisaje moderne de ce cea mai buna calitate, instalatii schimbate, amplasat într-o zonă apreciată din sectorul 4 – pe strada Izvorul Mureșului, o arteră liniștită, dar cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 85 mp și este ideal compartimentată pentru a oferi confortul și intimitatea unei familii numeroase sau a celor care își doresc mai mult spațiu. Fiecare cameră beneficiază de lumină naturală, iar separarea clară a zonelor de zi și de noapte face ca apartamentul să fie foarte practic în utilizare cotidiană. Se vinde parțial mobilat și utilat, ceea ce oferă un echilibru perfect între libertatea de a personaliza spațiul după propriul gust și confortul unei mutări rapide. Interiorul este bine întreținut, iar spațiile sunt generoase, ideale pentru un stil de viață activ și organizat. Poziționarea pe strada Izvorul Mureșului aduce un plus important – o zonă curată, verde, cu acces rapid către stații de transport în comun, licee, școli, gradinite, supermarketuri, parcuri și centre comerciale. Este un apartament ce îmbină spațiul, funcționalitatea și amplasamentul într-un mod echilibrat. Pentru detalii și vizionări, vă rugăm să ma contactati, Paula 07 arata numarul 171 888. Prețul este de 149.000 euro. ID anunț: 1754115007

01.09|14:06

7
Apartment Calarasi 73 mp decomandat, etaj 5/5 an finalizare 2008