Apartament 2 camere Stefan Cel MareVasile Lascar - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

7
Apartament 2 camere Vasile Lascar, Stefan cel Mare

Apartament 2 camere Vasile Lascar, Stefan cel Mare

olx.ro

Apartament 2 camere Vasile Lascar, Stefan cel Mare 115 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

09.05|15:06

2
Apartament 2 camere/ Stefan Cel Mare / Vasile Lascar

Apartament 2 camere/ Stefan Cel Mare / Vasile Lascar

olx.ro

Apartament 2 camereStefan Cel Mare Vasile Lascar 164 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

19.04|12:46

2
Spatiu comercial 140 mp - Stefan cel Mare - Vasile Lascar

Spatiu comercial 140 mp - Stefan cel Mare - Vasile Lascar

www.olx.ro

Spatiu comercial 140 mp - Stefan cel Mare - Vasile Lascar Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 320 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Bucuresti (judet), Strada Vasile Lascar, la 320 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 140 m&sup2 suprafata utila si 150 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara SVN ROMANIA RESIDENTIALIST SRL principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, canalizare, apa curenta. Storia 6632721

10.05|16:01

7
Vila si curte - birouri Stefan Cel Mare (Vasile Lascar)

Vila si curte - birouri Stefan Cel Mare (Vasile Lascar)

olx.ro

Vila si curte - birouri Stefan Cel Mare (Vasile Lascar) 1 200 € Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 136 m² Salvează ca favorit

08.11|11:14

7
Apartamentrosetti vasile lascar 4 camere

Apartamentrosetti vasile lascar 4 camere

olx.ro

Apartament rosetti vasile lascar 4 camere 145 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 113 m² Salvează ca favorit

20.09|17:01

2
Vânzare apartament 3 camere Vasile lascar, mobiilat

Vânzare apartament 3 camere Vasile lascar, mobiilat

olx.ro

Vânzare apartament 3 camere Vasile lascar , mobiilat 168 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

04.09|06:32

7
4 CAMERE Vasile Lascar

4 CAMERE Vasile Lascar

olx.ro

4 CAMERE Vasile Lascar 170 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 98 m² Salvează ca favorit

20.06|15:43

2
Spatiu ( are ISU) cu vad: Piata Gemeni-Vasile Lascar

Spatiu ( are ISU) cu vad: Piata Gemeni-Vasile Lascar

olx.ro

Spatiu ( are ISU) cu vad: Piata Gemeni-Vasile Lascar 2 600 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 130 m² Salvează ca favorit

20.09|13:18

2
Spațiu de birouri disponibil in Vasile Lascar

Spațiu de birouri disponibil in Vasile Lascar

olx.ro

Spațiu de birouri disponibil in Vasile Lascar 4 650 € Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 310 m² Salvează ca favorit

31.10|18:05

7
Dacia, Vasile Lascar de inchiriat spatiu comercial stradal 161 mp!

www.olx.ro

Dacia, Vasile Lascar de inchiriat spatiu comercial stradal 161 mp! Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 600 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Bucuresti (judet), Sectorul 2, la 1 600 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 161 m&sup2 suprafata utila si 182 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ProEstate principalele calitati ale apartamentului sunt fibra optica, conducta de gaze naturale, baie privata. Storia 6782860

01.07|16:52

2
Teren unic cu deschidere 18 mp la Strada Vasile Lascar, Rosetti

olx.ro

Teren unic cu deschidere 18 mp la Strada Vasile Lascar, Rosetti 1 050 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 456 m² Salvează ca favorit

13.08|13:36

7
Vasile Lascar | Casa Interbelica P 1 M 270MPU| Ultracentral | Dacia

olx.ro

Vasile Lascar | Casa Interbelica P+1+M 270MPU | Ultracentral | Dacia 499 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 270 m² Salvează ca favorit

29.07|19:51

7
Spatiu birouri | Dacia - Vasile Lascar | 226 mp | Etaj 1 | Centrala

olx.ro

Spatiu birouri | Dacia - Vasile Lascar | 226 mp | Etaj 1 | Centrala 2 400 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 226 m² Salvează ca favorit

22.08|15:05

2
Garsoniera Strada Vasile Lascar Batistei Rosetti Metrou Universitate

olx.ro

Garsoniera Strada Vasile Lascar Batistei Rosetti Metrou Universitate 15 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 14 m² Sterge din Salvate

19.07|21:10

7
COMISION 0% Spatiu Comercial Piata Stefan Cel Mare 309 mp utili2 200 €Stefan cel Mare - Azi la 16: 15309 m² Salvează ca favorit

olx.ro

Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Neamt (judet), Piata Stefan cel Mare, la 2 200 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 309 m&sup2 suprafata utila si 363 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Keller Williams Cluj principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, vitrina (magazin la parter), canalizare. Storia 7194222

16.03|18:25

2
Teren 17. 600 mp Stefan cel MareHale - 180 Euro / mp3 168 000 €Stefan cel Mare - Azi la 04: 1717 600 m² Salvează ca favorit

olx.ro

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Bacau (judet), Stefan cel Mare, la 3 168 000 €. Acest terenuri de vanzare are 17 600 m². Storia 7460316

09.05|07:50

2
Apartament 2 camere Bdl Stefan Stefan Cel Mare

Apartament 2 camere Bdl Stefan Stefan Cel Mare

www.olx.ro

Apartament 2 camere Bdl Stefan Stefan Cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 67 500 € Sacele Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Brasov (judet), Strada Stefan cel Mare, la 67 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 50 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Storia 6614642

18.05|14:01

7
NEW! - Apartamente 1, 2, 3 si 4 camere - Stefan cel Mare 21, Baia Mare

olx.ro

NEW! - Apartamente 1,2,3 si 4 camere - Stefan cel Mare 21, Baia Mare 46 900 €Baia Mare - Azi la 34 m² Salvează ca favorit

19.04|18:34

2
Apartament 3 Camere Stefan Cel Mare

Apartament 3 Camere Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 3 Camere Stefan Cel Mare 87 000 €Bistrita - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

27.05|15:16

2
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare

Apartament 2 camere | Stefan cel Mare

www.olx.ro

Apartament 2 camere | Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 51 400 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Broscarie, la 51 400 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 50 m&sup2 suprafata utila si 59 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Remax Quality principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, parcare masina. Storia 4928916

12.11|13:41

2
Apartament 2 Camere Stefan Cel Mare

Apartament 2 Camere Stefan Cel Mare

www.olx.ro

Apartament 2 Camere Stefan Cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 55 900 € Bacau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bacau (judet), Strada Stefan cel Mare, la 55 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 54 m&sup2 suprafata utila si 54 m² suprafata construita. Storia 5025758

02.11|12:19

2
Apartament cu 3 camere, Stefan cel Mare

Apartament cu 3 camere, Stefan cel Mare

www.olx.ro

Apartament cu 3 camere, Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 92 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Soseaua Stefan cel Mare, la 92 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 57.13 m&sup2 suprafata utila si 62,10 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Remax Magnum 2 principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 6328113

10.04|07:15

3
Apartament 4 camere Stefan cel Mare

Apartament 4 camere Stefan cel Mare

www.olx.ro

Apartament 4 camere Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 115 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Bucuresti (judet), Soseaua Stefan cel Mare, la 115 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 90 m&sup2 suprafata utila si 90 m² suprafata construita. Storia 5139502

06.04|14:32

2
Apartament 2 camere - Stefan Cel Mare

Apartament 2 camere - Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 2 camere - Stefan Cel Mare 164 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

17.04|13:32

7
Stefan cel Mare - apartament 4 camere

Stefan cel Mare - apartament 4 camere

olx.ro

Stefan cel Mare - apartament 4 camere 155 000 €Bacau - Azi la 91 m² Salvează ca favorit

20.06|11:24

7
Apartament cu 3 Camere Stefan cel Mare

Apartament cu 3 Camere Stefan cel Mare

olx.ro

Apartament cu 3 Camere Stefan cel Mare 90 000 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

30.04|15:02

7
Apartament 3 Camere | Stefan Cel Mare

Apartament 3 Camere | Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 3 Camere | Stefan Cel Mare 157 500 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

29.05|12:36

2
Apartament 5 camere | Stefan Cel Mare

Apartament 5 camere | Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 5 camere | Stefan Cel Mare 108 000 €Bistrita - Azi la 92 m² Salvează ca favorit

27.05|18:25

7
Apartament 2 camere,2 bai Stefan Cel Mare

Apartament 2 camere,2 bai Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 2 camere, 2 bai Stefan Cel Mare 70 000 € Sibiu - Reactualizat la 25 octombrie 202440 m² Salvează ca favorit

26.10|16:41

7
Apartament 2 camere, Stefan Cel Mare

Apartament 2 camere, Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 2 camere, Stefan Cel Mare 75 000 € Baia Mare - 21 martie 202543 m² Salvează ca favorit

01.04|09:04

2
Vind apartament 3 camere Ștefan cel Mare

Vind apartament 3 camere Ștefan cel Mare

www.publi24.ro

Vind apartament 3 camere Ștefan cel Mare 46 500 EUR 49 000 EUR Apartament 3 camere etaj 4 expunere la soare zona bună Ștefan cel Mare finisaje clasic ... Stefan cel Mare Bistrita Bistrita-Nasaud Telefon validat azi 60 m2

28.01|05:46

2
Apartament 2 camere Ștefan cel Mare/ Obor

Apartament 2 camere Ștefan cel Mare/ Obor

olx.ro

Apartament 2 camere Ștefan cel Mare Obor 87 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

02.08|22:48

2
Apartament 2 camere, zona StefanCel Mare

Apartament 2 camere, zona StefanCel Mare

olx.ro

Apartament 2 camere, zona Stefan Cel Mare 88 000 €Bistrita - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

29.08|11:09

7
Apartament Spatios De 2 Camere Stefan Cel Mare

Apartament Spatios De 2 Camere Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament Spatios De 2 Camere Stefan Cel Mare 134 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

16.05|13:27

2
Apartament 3 camere - Pietonal - Stefan cel Mare

Apartament 3 camere - Pietonal - Stefan cel Mare

www.olx.ro

Apartament 3 camere - Pietonal - Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 53 900 € Negociabil Roman Azi 53 900 €: Apartment 3 camere, decomandat, etaj 2, 2 bai, balcon, camara, curat, termopane, rulouri exterioare, centrala termica, grease, faianta, liber, proprietar, fara comision

23.11|06:44

2
Apartament 2 camere Strada Stefan cel Mare

Apartament 2 camere Strada Stefan cel Mare

www.olx.ro

Apartament 2 camere Strada Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Vaslui Azi 45 000 €: Particular, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3/4. Blocul este construit in anul 1973 de tip monolit, pe grinzi rezistent la cutremur, reabilitat termic. ...

26.12|23:33

7
Stefan cel Mare -Lizeanu Apartament 3 camere

Stefan cel Mare -Lizeanu Apartament 3 camere

www.olx.ro

Stefan cel Mare -Lizeanu Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 129 900 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Strada Viitorului, la 129 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 94 m&sup2 suprafata utila si 100 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara VIB & Partners principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, lift. Storia 5186493

11.01|21:58

7
vand apartament 4 camere STEFAN CEL MARE

vand apartament 4 camere STEFAN CEL MARE

www.olx.ro

vand apartament 4 camere STEFAN CEL MARE Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 280 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi 280 000 €: STEFAN CEL MARE dec,cf.1,s=181 mp +(2 balcoane,garaj propriu,2 boxe la demisol),et.1/5,bloc din 1997,2 gr.sanitare,centrala termica proprie,amenajat modern (marmura,parchet de stejar masiv),living de ...

22.02|00:42

3
Vindem apartament 4 camere pe Bd. Ștefan cel Mare

Vindem apartament 4 camere pe Bd. Ștefan cel Mare

www.olx.ro

Vindem apartament 4 camere pe Bd. Ștefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 94 000 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Bihor (judet), Oradea, la 94 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 90 m&sup2 suprafata utila si 105 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara CDV Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, mobilat, electricitate. Storia 5494826

18.04|21:53

2
Apartament 3 camere Rogerius, str. Stefan cel Mare

Apartament 3 camere Rogerius, str. Stefan cel Mare

olx.ro

Apartament 3 camere Rogerius, str. Stefan cel Mare 99 900 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

01.08|12:12

2
Apartament 3 camere Stefan Cel Mare Lizeanu

Apartament 3 camere Stefan Cel Mare Lizeanu

www.olx.ro

Apartament 3 camere Stefan Cel Mare Lizeanu Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 104 900 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Strada Badea Cartan, la 104 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 9 are 68 m&sup2 suprafata utila si 75 m² suprafata construita. Storia 5302890

26.05|16:14

7
Apartament cu 2 camere, zona Stefan cel Mare

Apartament cu 2 camere, zona Stefan cel Mare

www.olx.ro

Apartament cu 2 camere , zona Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 39 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Strada Stefan cel Mare, la 39 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 5 are 41.00 m&sup2 suprafata utila si 41 m² suprafata construita. Storia 5445356

13.06|17:19

2
Apartament 3 camere, decomandat, Stefan Cel Mare

Apartament 3 camere, decomandat, Stefan Cel Mare

www.olx.ro

Apartament 3 camere,decomandat, Stefan Cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 58 800 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bihor (judet), Rogerius, la 58 800 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 66 m&sup2 suprafata utila si 82 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara DeLuxe Imob principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, mobilat, fibra optica. Storia 5701094

26.06|19:05

2
Apartament 5 Camere Duplex | Stefan Cel Mare

Apartament 5 Camere Duplex | Stefan Cel Mare

olx.ro

Apartament 5 Camere Duplex | Stefan Cel Mare 900 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 197 m² Salvează ca favorit

29.05|13:33

7
Apartament 2 camere,Stefan cel Mare - Lizeanu

Apartament 2 camere,Stefan cel Mare - Lizeanu

www.olx.ro

Apartament 2 camere, Stefan cel Mare - Lizeanu Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 63 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi

04.12|22:53

7
Stefan Cel Mare Lizeanu - Apartament 2 camere

Stefan Cel Mare Lizeanu - Apartament 2 camere

www.publi24.ro

Stefan Cel Mare Lizeanu - Apartament 2 camere 89 000 EUR Apartament 2 camere zona Stefan cel Mare(Lizeanu)-Obor ,nr. 228,bl.45. sc.2, et. ... Stefan cel Mare Sector 2 Bucuresti azi 1 679 €/m2 | 53 m2  |  2 camere Apartament 2 camere zona Stefan cel Mare(Lizeanu)-Obor ,nr. 228,bl.45. sc.2, et.7 din 10 , gol, vedere la bulevard , reabilitat termic , curat, linistit , toate actele de vanzare pregatite , la zi proprietarii , anul 1983 ,unic proprietar ,neamenajat .Acceptam credit bancar ,prima casa. Publi24_1654691759

08.06|15:21

2
Vand apartament 3 camere Stefan cel Mare

Vand apartament 3 camere Stefan cel Mare

www.olx.ro

Vand apartament 3 camere Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Bistrita Azi

10.09|22:04

2
Apartament 2 camere str Stefan cel Mare, Suceava

Apartament 2 camere str Stefan cel Mare, Suceava

www.olx.ro

Apartament 2 camere str Stefan cel Mare ,Suceava Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 65 000 € Suceava Azi

15.07|21:39

2
Apartament Doua CamereStefan Cel Mare

Apartament Doua CamereStefan Cel Mare

www.olx.ro

Apartament Doua Camere Stefan Cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 75 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Soseaua Stefan cel Mare, la 75 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 55 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara SVN ROMANIA RESIDENTIALIST SRL principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, mobilat, aer conditionat. Storia 6755445

21.07|14:05

2
vand apartament 4 camere sos Stefan cel Mare

vand apartament 4 camere sos Stefan cel Mare