Ap 2 Camere Bloc Nou, Central-Langa Mc, Finisaje Premium, Comision 0% - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2
Ap 2 Camere Bloc Nou, Central-Langa Mc, Finisaje Premium, Comision 0%

olx.ro

Ap 2 Camere Bloc Nou, Central-Langa Mc, Finisaje Premium, Comision 0% 68 807 € Bragadiru - Reactualizat la 05 iunie 202551 m² Salvează ca favorit

06.06|18:04

2
2 camere, Finisaje Premium, Central, Langa padure, Capitan Cutui, Pite

olx.ro

2 camere, Finisaje Premium, Central, Langa padure, Capitan Cutui, Pite 90 300 €Pitesti - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

13.06|17:50

2
0% Comision! Casa de lux, 417 mp utili, finisaje super premium, langa

olx.ro

0% Comision! Casa de lux, 417 mp utili, finisaje super premium, langa 260 000 €Vanatori - Azi la 145 m² Salvează ca favorit

06.09|16:51

7
Comision 0! Bloc finalizat. Bucatarie inchisa. Finisaje premium. Loc de parcare.

www.publi24.ro

Comision 0! Bloc finalizat. Bucatarie inchisa. Finisaje premium. Loc de parcare. 47 300 EUR ZayHome va propune un proiect in zona de Sud a orasului intr-o vila cu 2 etaje. Apartamentel ... Braytim Timisoara Timis azi 37 m2  |  1 camere

06.02|02:18

0
Apartament 2 camere, bloc premium, langa Parc Tudor Arghezi, Comision 0

olx.ro

Apartament 2 camere, bloc premium,langa Parc Tudor Arghezi, Comision 0 114 750 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat la 31 martie 202653 m² Salvează ca favorit

03.04|00:23

2
2 Camere Finisaje Premium Langa Parc

2 Camere Finisaje Premium Langa Parc

olx.ro

2 Camere Finisaje Premium Langa Parc 88 802 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

30.09|17:41

7
Apartament 2 Camere Finisaje Premium Comision 0

Apartament 2 Camere Finisaje Premium Comision 0

olx.ro

Apartament 2 Camere Finisaje Premium Comision 0 90 909 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

09.04|09:54

7
Penthouse cu 3 camere si 2 bai, langa Lidl Giroc. Finisaje premium

olx.ro

Penthouse cu 3 camere si 2 bai, langa Lidl Giroc. Finisaje premium 105 000 €Giroc - Azi la 84 m² Salvează ca favorit

18.04|10:48

2
2 Camere | Finisaje Premium | Baneasa | Bucuresti Sector 1 | Langa Met

olx.ro

2 Camere | Finisaje Premium | Baneasa | Bucuresti Sector 1 | Langa Met 105 700 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

17.06|19:05

7
Penthouse cu 3 camere si 2 bai, langa Lidl Giroc. Finisaje premium.

olx.ro

Penthouse cu 3 camere si 2 bai, langa Lidl Giroc. Finisaje premium. 120 000 €Giroc - Azi la 83 m² Salvează ca favorit

08.08|14:19

7
Apartament de 3 camere, 76. 80 mp, finisaje premium, bloc nou din. ..

www.olx.ro

Apartament de 3 camere, 76.80 mp, finisaje premium, bloc nou din... Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 107 520 € Craiova Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Dolj (judet), Strada Ecaterina Teodoroiu, la 107 520 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 76.80 m&sup2 suprafata utila si 76,80 m² suprafata construita. Storia 6172995

30.05|13:00

2
2 camere bloc Exclusivist - finisaje PREMIUM

2 camere bloc Exclusivist - finisaje PREMIUM

olx.ro

2 camere bloc Exclusivist - finisaje PREMIUM 87 974 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

13.05|15:46

7
2 camere in bloc Exclusivist - finisaje PREMIUM

2 camere in bloc Exclusivist - finisaje PREMIUM

olx.ro

2 camere in bloc Exclusivist - finisaje PREMIUM 89 810 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

23.05|14:51

2
Vila individuala finisaje premium, central, Berceni!

Vila individuala finisaje premium, central, Berceni!

olx.ro

Vila individuala finisaje premium, central, Berceni! 155 000 €Berceni - Azi la 139 m² Salvează ca favorit

03.06|06:22

7
2 camere comision 0% -finisaje premium Titan Pallady

2 camere comision 0% -finisaje premium Titan Pallady

olx.ro

2 camere comision 0% -finisaje premium Titan Pallady 72 500 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

04.05|15:22

7
2 Camere, Finisaje PremiumNicolae Grigorescu/ Comision 0!

2 Camere, Finisaje PremiumNicolae Grigorescu/ Comision 0!

olx.ro

2 Camere, Finisaje Premium Nicolae GrigorescuComision 0! 91 651 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

16.08|10:51

2
Apartament 2 camere decomandat, cu finisaje premium si comision 0

olx.ro

Apartament 2 camere decomandat, cu finisaje premium si comision 0 72 110 €Popesti-Leordeni - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

16.09|11:03

2
Ap. 2 Camere Finisaje Premium, - Parc Teilor // Comision 0%!

olx.ro

Ap. 2 Camere Finisaje Premium, - Parc Teilor /Comision 0%! 75 712 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

25.09|12:38

2
Apartament 2 Camere Sector 4 Finisaje Premium Comision 0

Apartament 2 Camere Sector 4 Finisaje Premium Comision 0

olx.ro

Apartament 2 Camere Sector 4 Finisaje Premium Comision 0 94 527 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

30.09|11:30

7
Apartament 2 Camere Sector 4 Comision 0 Finisaje Premium

Apartament 2 Camere Sector 4 Comision 0 Finisaje Premium

olx.ro

Apartament 2 Camere Sector 4 Comision 0 Finisaje Premium 94 527 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

07.10|18:54

2
Apartament 3 Camere Sector 4 Finisaje Premium Comision 0

Apartament 3 Camere Sector 4 Finisaje Premium Comision 0

olx.ro

Apartament 3 Camere Sector 4 Finisaje Premium Comision 0 129 033 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

05.11|16:39

2
4 Camere | Finisaje Premium | Sisesti | Maia | Langa Metrou Straulesti

olx.ro

4 Camere | Finisaje Premium | Sisesti | Maia | Langa Metrou Straulesti 218 150 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 98 m² Salvează ca favorit

17.08|14:21

7
Negru Voda: Apartament 2 Camere, Finisaje Premium, Langa Padure

olx.ro

Negru Voda: Apartament 2 Camere, Finisaje Premium, Langa Padure 88 150 €Pitesti - Azi la 55 m² Sterge din Salvate

20.07|15:26

2
Bloc nou - Apartamente cu 2 camere - 60. 000 Euro - Finisaje premium

www.publi24.ro

Bloc nou - Apartamente cu 2 camere - 60.000 Euro - Finisaje premium 60 000 EUR Poziționate intr-un imobil nou, apartamentele cu 2 camere au o suprafața utilă d ... Girocului Timisoara Timis Telefon validat azi 47 m2 Poziționate intr-un imobil nou, apartamentele cu 2 camere au o suprafața utilă de 47 mp și un balcon de 6 mp cu următoarea configurație:hol, baie, bucatarie+living, dormitor. Apartamentele dispun de încălzire in pardoseala și finisaje de calitate. Sunt situate in apropiere de magazine și mijloace de transport in comun. Prețul apartamentelor de la parter este de 63.000 de euro iar acestea includ și o grădina de 20 mp. Pretul apartamentelor de de etajul 1 și 2 este de 62.000 euro iar al celor de la etajele superioare de 60.000 euro.Apartamentele se vând la cheie cu toate utilitățile racordate. Tel: 0723100819

28.03|16:13

2
Apartament 2 Camere 70 mp / Bloc Nou Titan / Finisaje Premium

www.olx.ro

Apartament 2 Camere 70 mp Bloc Nou Titan Finisaje Premium Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 79 965 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Drumul Gura Ariesului, la 79 965 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 70 m&sup2 suprafata utila si 82 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara R&D Advisers Birou de Vanzari Dezvoltator principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 6890661

16.09|18:02

2
Apartament nou | Finisaje premium | Pitesti Negru Voda | Central | Lan

olx.ro

Apartament nou | Finisaje premium | Pitesti Negru Voda | Central | Lan 91 550 € Pitesti - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

06.10|17:49

7
Brancoveanu 2 camere finisaje premium Direct Dezvoltator Comision 0

olx.ro

Brancoveanu 2 camere finisaje premium Direct Dezvoltator Comision 0 74 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

27.08|10:08

2
Apartament 3 Camere - Bloc Nou, Zona excelenta, Finisaje Premium

olx.ro

Apartament 3 Camere - Bloc Nou, Zona excelenta, Finisaje Premium 124 124 €Ploiesti - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

21.09|11:49

7
3 camere, bloc premium, incalzire pardoseala, finisaje lux, metrou N T

www.olx.ro

3 camere, bloc premium, incalzire pardoseala, finisaje lux, metrou N T Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 119 691 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Drumul Gura Crivatului, la 119 691 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 6 are 78 m&sup2 suprafata utila si 88,66 m² suprafata construita. Storia 6856899

09.08|15:53

2
Apartament nou cu 2 camere. Finisaje premium, bloc cochet- Pipera

www.olx.ro

Apartament nou cu 2 camere. Finisaje premium, bloc cochet - Pipera Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 135 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 2 Azi

20.05|15:07

2
Apartament 2 camere Gradina Proprie I Bloc Nou I Finisaje Premium

olx.ro

Apartament 2 camere Gradina Proprie I Bloc Nou I Finisaje Premium 59 900 €Popesti-Leordeni - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

15.08|15:39

2
Apartament 2 camere, finisaje premium, bloc nou, zona Brestei, ...

www.publi24.ro

Apartament 2 camere, finisaje premium, bloc nou, zona Brestei,... 91 110 EUR Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere de 71,71 mp totali, dota ... brestei Craiova Dolj azi 52 m2  |  2 camere Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere de 71,71 mp totali, dotat cu sistem de incalzire prin pardoseala si centrala proprie in condensatie, AC, design modern si finisaje de inalta calitate. Apartamentul este decomandat, alcatuit dintr-un living si o bucatarie spatioase, amenajate conform stadardelor moderne in stil open space cu o suprafata totala de 29,45 mp, dar cu posibilitatea de compartimentare in functie de necesitatile clientului, un dormitor generos de 12,25 mp si o baie de 5,55 mp. Suprafata mare a baii permite utilarea fie cu cada, fie cu cabina de dus, sporind astfel confortul locuintei. Apartamentul dispune de asemenea si de un balcon foarte generos de 19,46 mp, cu acces din bucatarie si dormitorul. Apartamentul face parte din bloc nou, P+2+3M, construit pe cadre cu stalpi si grinzi de beton armat, compartimentarea fiind facuta cu caramida Porotherm. Clientul are de asemenea posibilitatea de achizitionare a unui loc de parcare in curtea interioara a blocului sau cu acces din strada in functie de preferinte. Ansamblul este reprezentat in mod exclusiv de Blitz. Comision 0%. La pretul afisat se adauga TVA! BLITZ 72226AV Publi24_1637327806

12.04|12:38

2
Apartamente superbe cu 3 camere in bloc nou, finisaje premium, zona ce

www.olx.ro

Apartamente superbe cu 3 camere in bloc nou, finisaje premium, zona ce Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 119 500 € Timisoara Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Timis (judet), Iosefin-Dambovita, la 119 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 67 m&sup2 suprafata utila si 75 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara APOSTU ESTATE principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 6180070

08.08|14:43

7
Apartament 3 Camere Bloc Nou Finisaje Premium I Metrou Dristor

olx.ro

Apartament 3 Camere Bloc Nou Finisaje Premium I Metrou Dristor 177 600 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

16.08|12:18

2
Apartament 2 camere, 65 mp. ,finisaje premium, bloc nou, Uverturii-Lidl

olx.ro

Apartament 2 camere,65 mp.,finisaje premium,bloc nou, Uverturii-Lidl 95 899 €Bucuresti, Sectorul 6 - Reactualizat Azi la 65 m² Sterge din Salvate

19.07|13:37

2
Apartament 2 camere Tătărași bloc nou-66 mp, finisaje premium, DECOMAN

olx.ro

Apartament 2 camere Tătărași bloc nou-66 mp, finisaje premium, DECOMAN 89 392 €Iasi - Azi la 66 m² Salvează ca favorit

03.08|12:06

7
Ap. 2 Camere Op, Calitate Finisaje Premium, Bloc Nou În Zona Dacia

olx.ro

Ap. 2 Camere Op, Calitate Finisaje Premium, Bloc Nou În Zona Dacia 81 900 €Iasi - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

30.08|13:38

7
Apartamente 2 camere Bloc Nou Metrou Timpuri Noi I Finisaje Premium

olx.ro

Apartamente 2 camere Bloc Nou Metrou Timpuri Noi I Finisaje Premium 155 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

16.09|14:20

2
Apartament 2 camere, finisaje premium, comision 0, Uverturii-Lacul Morii!

olx.ro

Apartament 2 camere,finisaje premium,comision 0,Uverturii-Lacul Morii! 93 900 €Bucuresti, Sectorul 6 - Reactualizat Azi la 64 m² Salvează ca favorit

05.08|14:50

7
Ap. 3 Camere Cortina North, Finisaje Premium, Imobil 2023, Comision 0%

olx.ro

Ap. 3 Camere Cortina North, Finisaje Premium, Imobil 2023, Comision 0% 185 000 €Voluntari - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

05.06|17:27

2
Apartament 4 Camere Sector 4 Mutare Rapida Finisaje Premium Comision 0

olx.ro

Apartament 4 Camere Sector 4 Mutare Rapida Finisaje Premium Comision 0 133 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 99 m² Salvează ca favorit

28.10|09:26

2
Garsoniera Comision 0 Finisaje Premium

Garsoniera Comision 0 Finisaje Premium

olx.ro

Garsoniera Comision 0 Finisaje Premium 53 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

15.04|14:56

7
Garsoniera cu Finisaje Premium la 2 min Stb Comision 0%

Garsoniera cu Finisaje Premium la 2 min Stb Comision 0%

olx.ro

Garsoniera cu Finisaje Premium la 2 min Stb Comision 0% 46 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

28.06|08:33

7
Ap 1 cam, DECOMANDAT, 42 mp, Finisaje Premium, Frumoasa langa Bulevard

olx.ro

Ap 1 cam, DECOMANDAT, 42 mp, Finisaje Premium, Frumoasa langa Bulevard 60 500 €Iasi - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

02.05|10:44

7
Apartament 2 camere -Bucatarie inchisa -Finisaje Premium-La cheie-Bloc

www.olx.ro

Apartament 2 camere -Bucatarie inchisa -Finisaje Premium-La cheie-Bloc Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 79 840 € Timisoara Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Timis (judet), Timisoara, la 79 840 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 52.02 m&sup2 suprafata utila si 75,12 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Crina Scrofan principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 6057469

27.01|18:33

2
Apartamente superbe cu 2 camere in bloc nou, finisaje premium, zona centrala

www.publi24.ro

Apartamente superbe cu 2 camere in bloc nou, finisaje premium, zona centrala 119 500 EUR APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente superbe, cu 3 camere, situate intru-u ... Iosefin Timisoara Timis azi 1 784 €/m2 | 67 m2  |  3 camere APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente superbe, cu 3 camere, situate intru-un complex rezidential nou in zona centrala. Toate finisajele sunt realizate mecanizat, cu produse de calitate superioara, atent creionate. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu tamplarie din PVC, usa metalica la intrare. Avem o gama variata de apartamente: 2 camere cu suprafete incepand de la 57 mp pana la 60 mp. 3 camere cu 2 bai cu suprafete intre 66 mpu si 69 mpu. Acceptam orice fel de credit bancar. Oferim consultanta si solutii financiare prin colaboratorii nostri, pentru a obtine cel mai avantajos credit Ipotecar sau Prima Casa. Preturile variaza in functie de suprafata pentru care se opteaza. Apartamentele vor fi complet finisate, construite cu materiale de cea mai inalta calitate pentru a ridica la cele mai bune standarde. Confortul #351;i satisfacerea clien#355;ilor au fost puse pe primul plan, iar pentru acestea am ales sa lucram cu unele dintre cele mai importante firme de pe pia#355;a. Dotari apartament: bull; Centrala termica Viessmann; bull; Instala#355;ie electrica completa Gewiss; bull; Obiecte sanitare Geberit; bull; Baterii sanitare Grohe; bull; Icirc;ncalzire in pardoseala Rehau; bull; Hidroizola#355;ii ndash; Bauder Germania; bull; Aparat individual de aer condi#355;ionat Gree; bull; Gresie, faian#355;a Italceram; bull; Parchet Haro; bull; Acces securizat; bull; Lifturi interioare Otis; bull; Cronotermostat ambient; bull; U#351;a metalica antiefrac#355;ie Pinum; bull; Zidarie perimetrala din caramida Porotherm (Wienerberger) bull;Tamplarie Salamander. Va asteptam cu drag la o vizionare! Publi24_1638189946