Vând casa - ultracentral în oraș Ploiești - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2
Vand casa ULTRACentral

Vand casa ULTRACentral

www.olx.ro

Vand casa ULTRACentral Imobiliare » Case de vanzare 150 000 € Ploiesti Azi 150 000 €: De preferat să sunați,ptr.a discuta cu proprietarul Casa ULTRACENTRAL(vis a vis de Finante, ANAF,zona 0,la 2 Min.de mers pe jos de OMNIA,Primarie, grădiniță,cabinet medical,liceul Economic,statie auto...

27.02|00:56

17
Vând casa in Ploiesti, zona Ultracentral.

Vând casa in Ploiesti, zona Ultracentral.

www.olx.ro

Vând casa in Ploiesti, zona Ultracentral. Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Negociabil Ploiesti Azi

01.08|23:53

2
Proprietar vand casa ultracentral Ploiesti

Proprietar vand casa ultracentral Ploiesti

www.publi24.ro

Proprietar vand casa ultracentral Ploiesti 180 000 EUR Proprietar vand casa ultracentrala Ploiesti: - 4 camere - 2 bai - 2 bucatarii - scar ... Ultracentral Ploiesti Prahova azi 347 €/m2 | 518 m2  |  4 camere Proprietar vand casa ultracentrala Ploiesti: - 4 camere - 2 bai - 2 bucatarii - scara interioara - 2 holuri interioare - 2 intrari separate (ce pot comunica dupa dorinta) - 2 centrale termice pe gazecalorifere Suprafata casa: 197 mp Suprafata curte: 321 mp Incalzire: centrala proprie Numar niveluri: 2 Locuri parcare + garaj Casa este pe 2 nivele cu pod si beci. Locuinta este racordata la retelele de apa, gaze, curent si canalizare si are 2 centrale proprii pe gaz pentru incalzire. Proprietatea este libera de orice sarcini financiare. Ideal pentru familie cu adolescenti sau cu parinti in varsta datorita comunicarii facile intre camere sau separarea lor la nevoie in 2 apartamente. Publi24_1659205993

30.07|21:19

32
Proprietar vand casa 5 cam in Ultracentral - zona 0 - Ploiesti

www.olx.ro

Proprietar vand casa 5 cam in Ultracentral - zona 0 - Ploiesti Imobiliare Case de vanzare 140 000 € Negociabil Ploiesti Azi 140 000 €: Casa P+1 (5 camere+bucatarie+baie+pivnita), an 1938, Ultracentral - zona 0 - pe str.Elena Doamna – Ploiesti, vis-à-vis de Scoala nr.4. Deschidere la strada aprox.15m, aprox. 500 m distanta fata de C...

20.02|22:48

2
Vând apartament ultracentral

Vând apartament ultracentral

www.olx.ro

Vând apartament ultracentral Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 83 500 € Ploiesti Azi

03.07|21:48

2
Vând apt 2cam ultracentral

Vând apt 2cam ultracentral

olx.ro

Vând apt 2cam ultracentral 67 000 €Prețul e negociabil Ploiesti - Azi la 70 m² Salvează ca favorit