Apartament 2 camere EvolutionMihai Viteazu în oraș Onești - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2
Apartament cu 3 camere, transformat din 4 camere, zona de jos, Onesti.

www.olx.ro

Apartament cu 3 camere, transformat din 4 camere, zona de jos, Onesti. Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 62 000 € Onesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bacau (judet), Onesti, la 62 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 85 m&sup2 suprafata utila si 85 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Gesi Imob principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, balcon. Storia 5753262

15.08|14:32

2
Apartament nou 2 camere

Apartament nou 2 camere

www.olx.ro

Apartament nou 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 75 000 € Oradea Ieri 75 000 €: Ofer spre vanzare apartament nou cu 2 camere situat in cartierul Iosia Onestilor (Prima Shops). Pentru mai multe detalii va stau la dispozitile la nr de telefon 0741376504.

27.08|00:18

2
Apartament Lux 2 Camere

Apartament Lux 2 Camere

www.olx.ro

Apartament Lux 2 Camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 57 000 € Onesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bacau (judet), Aleea Parcului, la 57 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 44 m&sup2 suprafata utila si 4 735 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imperial Center Agency principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 6801141

07.07|15:48

2
Apartament 3 camere 80 m

Apartament 3 camere 80 m

www.olx.ro

Apartament 3 camere 80 m Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 65 000 € Onesti Azi

24.08|20:03

2
Apartament 3 camere 70 mp

Apartament 3 camere 70 mp

olx.ro

Apartament 3 camere 70 mp 60 000 €Prețul e negociabil Onesti - Azi la 70 m² Sterge din Salvate

10.07|19:08

12
Apartament 3 camere de vanzare

Apartament 3 camere de vanzare

www.olx.ro

Apartament 3 camere de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare » 3 camere 51 000 € Onesti Azi 51 000 €: Apartamentul se află în zona de sus a orașului in bloc nou, construit în 1986.

20.02|21:21

7
Apartament de vanzare cu 3 camere

Apartament de vanzare cu 3 camere

www.publi24.ro

Apartament de vanzare cu 3 camere 50 000 EUR Propunem spre vanzare apartament cu 3 camerepreț 50.000 Neg Zona Marasesti Decomanda ... Onesti Bacau azi 85 m2

05.02|15:42

2
Apartament 2 camere, centru

Apartament 2 camere, centru

www.olx.ro

Apartament 2 camere, centru Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 28 000 € Onesti 15 oct 28 000 €: Apartament 2 camere semidecomandate, lângă primăria Onești, etaj 4 din 9, centrală termică proprie, termopan, semimobilat. Pret 28.000€ neg. Telefon 0745301136.

22.10|21:30

7
Apartament 3 camere, Zona de jos

Apartament 3 camere, Zona de jos

www.olx.ro

Apartament 3 camere, Zona de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Onesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bacau (judet), Onesti, la 55 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 80 m&sup2 suprafata utila si 90 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara 23074627 principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, conducta de gaze naturale. Storia 5152444

19.01|16:40

8
Apartament 2 camere, zona de sus

Apartament 2 camere, zona de sus

www.olx.ro

Apartament 2 camere, zona de sus Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 23 500 € Onesti 15 feb Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bacau (judet), Onesti, la 23 500 €. Acest apartamente de vanzare are 50 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara 23074627 principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, lift, canalizare. Storia 5250307

21.02|04:55

8
Apartament 3 camere Onesti

Apartament 3 camere Onesti

www.olx.ro

Apartament 3 camere Onesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 49 000 € Negociabil Onesti Ieri 49 000 €: Vând apartament 3 camere, decomandat, 2 bai, boxa amenajata cu ușa metalică, curat, mobilat pe strada Daciei. Apartamentul prezintă următoarele renovări: *este izolat complet cu polistiren grafitat p...

12.01|00:08

2
Apartament 2 camere semidecomandst

Apartament 2 camere semidecomandst

www.olx.ro

Apartament 2 camere semidecomandst Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 24 000 € Onesti Azi 24 000 €: Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, în zona de sus. Are centrala termica, ușa metalica, gresie, faianță, acoperiș cu pod pentru depozitare.

03.04|19:20

3
Apartament 3 camere Ultralux

Apartament 3 camere Ultralux

www.olx.ro

Apartament 3 camere Ultralux Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 149 900 € Oradea Azi 149 900 €: Apartament 3 camere ultralux,design modern minimalist,zona Prima Onestilor. Suprafața construită 120mp-suprafața utila 80 mp + 1 balcon de 8,5mp și unul de 3 mp. Este situat la etajul 3/10 Obiecte san...

04.05|23:06

2
Apartament 3 camere Onestilor

Apartament 3 camere Onestilor

www.olx.ro

Apartament 3 camere Onestilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 118 000 € Negociabil Oradea Ieri 118 000 €: Apartament 3 camere ,cartier rezidential,in spate la Kaufland,Onestilor ,cartier Iosia,bloc nou , lux, 84mp util,living cu bucatarie,terasa,dressing,doua dormitoare,baie,hol.

09.05|00:19

7
Apartament 3 camere zona de jos

Apartament 3 camere zona de jos

www.olx.ro

Apartament 3 camere zona de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 43 000 € Negociabil Onesti Azi

03.07|01:03

2
Apartament 3 Camere 84 Mp Nou De Calitate

Apartament 3 Camere 84 Mp Nou De Calitate

www.olx.ro

Apartament 3 Camere 84 Mp Nou De Calitate Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 80 000 € Onesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bacau (judet), Strada Stadionului, la 80 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 74 m&sup2 suprafata utila si 84 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imperial Center Agency principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, centrala termica, conducta de gaze naturale. Storia 7057216

30.09|18:51

2
Apartament 2 camere - Zona de jos

Apartament 2 camere - Zona de jos

www.olx.ro

Apartament 2 camere - Zona de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 27 500 € Onesti 25 nov Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bacau (judet), Onesti, la 27 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 55 m&sup2 suprafata utila si 65 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara 23074627 principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6126557

03.12|15:09

2
Apartament etj. 2 cu 2 camere de vanzare in One& #537; ti

Apartament etj. 2 cu 2 camere de vanzare in One& #537; ti

olx.ro

Apartament etj.2 cu 2 camere de vanzare in Onești 35 000 €Onesti - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

12.08|13:58

7
Apartament 3 camere - Bld. Oituz

Apartament 3 camere - Bld. Oituz

www.olx.ro

Apartament 3 camere - Bld. Oituz Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Onesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bacau (judet), Onesti, la 55 000 €. Acest apartamente de vanzare are 68 m&sup2 suprafata utila si 78 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara 23074627 principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 5754921

12.01|14:53

2
Apartament 3 camere 2 bai complet

Apartament 3 camere 2 bai complet

www.olx.ro

Apartament 3 camere 2 bai complet Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 59 990 € Onesti Azi

16.03|22:24

7
Apartament 3 camere in Onesti

Apartament 3 camere in Onesti

www.olx.ro

Apartament 3 camere in Onesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 40 000 € Negociabil Onesti Azi

07.04|08:34

2
Apartament 3 camere - Zona de jos

Apartament 3 camere - Zona de jos

www.olx.ro

Apartament 3 camere - Zona de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 75 000 € Onesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bacau (judet), Onesti, la 75 000 €. Acest apartamente de vanzare are 75 m&sup2 suprafata utila si 85 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara 23074627 principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, conducta de gaze naturale. Storia 6237950

04.04|13:07

7
Apartament 3 camere zona de sus.

Apartament 3 camere zona de sus.

www.olx.ro

Apartament 3 camere zona de sus. Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 42 000 € Negociabil Onesti Azi

10.04|23:17

7
Apartament 3 camere 64 m2 - Onesti

Apartament 3 camere 64 m2 - Onesti

www.publi24.ro

Apartament 3 camere 64 m2 - Onesti 35 000 EUR 36 000 EUR Aprtament in Onesti in zona de jos (sc. Gen 8) Constructie 1979, etaj 4 din 4 Decomanda ... Onesti Bacau azi 64 m2  |  3 camere Aprtament in Onesti in zona de jos (sc. Gen 8) Constructie 1979, etaj 4 din 4 Decomandat, 3 camere, 2 balcoane, 2 bai, debara, camara Semimobilat, necesita reparatii. Publi24_1644770068

23.04|13:44

7
Apartament 2 camere Onesti

Apartament 2 camere Onesti

www.olx.ro

Apartament 2 camere Onesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 31 000 € Negociabil Onesti Azi

02.05|15:48

7
Apartament3 camere Onesti

Apartament3 camere Onesti

www.olx.ro

Apartament 3 camere Onesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 46 000 € Negociabil Onesti Azi

04.05|20:15

7
Apartament 3 camere, Str. Onestilor

Apartament 3 camere, Str. Onestilor

www.olx.ro

Apartament 3 camere, Str. Onestilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 125 000 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bihor (judet), Iosia, la 125 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 7 are 68 m&sup2 suprafata utila si 94 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Era-9 principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 6492129

02.05|11:25

2
Apartament 2 camere la parter

Apartament 2 camere la parter

www.olx.ro

Apartament 2 camere la parter Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 31 500 € Onesti Azi

28.10|16:16

7
Apartament 3 camere 90 mp, str Marasesti

Apartament 3 camere 90 mp, str Marasesti

www.olx.ro

Apartament 3 camere 90 mp, str Marasesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 61 000 € Onesti Azi

28.10|16:45

7
Vind apartament cu 3 camere.

Vind apartament cu 3 camere.

www.publi24.ro

Vind apartament cu 3 camere. 53 000 EUR Vind apartament cu trei camere decomandate, 2 bai și doua balcoane avind suprafaț ... Onesti Bacau Telefon validat azi 757 €/m2 | 70 m2  |  3 camere Vind apartament cu trei camere decomandate, 2 bai și doua balcoane avind suprafață utilă de 70mp.menționez ca, în preț e inclusa și o boxa la demisolul blocului.imobilul fiind dituat la Etj4. Pe. Bld Belvedere. Menționez faptul ca imobilul are acoperiș, deci cistigati încă un spațiu de, depozitare. Apartamentul are multiple îmbunătățiri. Apartamentul este izolat exterior cu polistiren densitate de 10 cm Fără agenție. Publi24_1652079084

23.05|15:23

2
Apartament 2 camere, Str. Onestilor

Apartament 2 camere, Str. Onestilor

www.olx.ro

Apartament 2 camere, Str. Onestilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 84 000 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bihor (judet), Iosia, la 84 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 6 are 43.00 m&sup2 suprafata utila si 54 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Era-9 Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, aer conditionat, electricitate. Storia 6783904

10.09|07:26

2
Apartament 3 camere jona de jos

Apartament 3 camere jona de jos

www.olx.ro

Apartament 3 camere jona de jos Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 56 000 € Negociabil Onesti Azi

27.07|19:26

2
Apartament 3 Camere B. dul Oituz

Apartament 3 Camere B. dul Oituz

www.publi24.ro

Apartament 3 Camere B.dul Oituz 75 500 EUR Apartament cu 3 camere situat pe B.dul Oituz 3 camere 1 debara 1 balcon inchis ... Onesti Bacau azi 1 110 €/m2 | 68 m2 Apartament cu 3 camere situat pe B.dul Oituz 3 camere 1 debara 1 balcon inchis 1 grup sanitar Uscătorie etaj 2/3 Instalatie sanitara noua Instalatie electrica noua Geamuri termopan si jaluzele exterioare Complet renovat la sfarsitul lui 2021 Apartamentul se vinde cu mobila si eletrocasnice (Plita, Cuptor, Frigider, Masina de spalat vase, Masina de spalat rufe, 2TV) Toate electrocasnicele sunt de calitate si in garanție Proprietar 75.500 EURO negociabil Trimit mai multe poze in privat Contact 0 7 7 4 9 6 9 5 0 5 Publi24_1659524722

03.08|13:57

7
Apartament 2 camerebloc nou

Apartament 2 camerebloc nou

olx.ro

Apartament 2 camere bloc nou 55 000 €Onesti - Reactualizat Azi la 58 m² Salvează ca favorit

24.04|14:50

2
Apartament 3 camere, zona de jos!

Apartament 3 camere, zona de jos!

olx.ro

Apartament 3 camere, zona de jos ! 51 000 €Onesti - Azi la 73 m² Salvează ca favorit

14.04|08:11

7
Apartament 3 camere str Onestilor

Apartament 3 camere str Onestilor

olx.ro

Apartament 3 camere str Onestilor 129 900 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

22.04|00:08

7
Apartament 2 camere - Zona de sus

Apartament 2 camere - Zona de sus

olx.ro

Apartament 2 camere - Zona de sus 38 000 €Onesti - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

27.04|09:23

2
Apartament 3 camere Mercur 4

Apartament 3 camere Mercur 4

olx.ro

Apartament 3 camere Mercur 4 71 000 €Onesti - Azi la Salvează ca favorit

16.05|20:55

2
Apartament cu 3 camere zona mal

Apartament cu 3 camere zona mal