ANGAJAMMontatori subansamble! - căutare locurile vacante și reluarea la cerere

  • >> Următoarea

7
Montator subansamble

Montator subansamble

www.publi24.ro

Montator subansamble Operator linie divizia ARO Autoliv BRASOV Daca ai: - Minimum 8 clase; - Abilitat ... Brasov Brasov azi Operator linie divizia ARO Autoliv BRASOV Daca ai: - Minimum 8 clase; - Abilitati motricedexteritate; - Abilitatea de a lucra conform instuctiunilor de lucru; - Atentie la detalii, acuitate vizuala; - Responsabilitate si flexibilitate; - Disponibilitate pentru program in 3 schimburi Atunci vino sa te angajezi la Autoliv! Poti beneficia de urmatoarele: - perioada contractuala nederminata; - bonuri de masa din prima luna; - prime anuale (de Paste, de vacanta de vara, al 13-lea salariu); - transport asigurat; - asigurare medicala privata; - subventie zilnica la cantina; - sanse reale de avansare profesionala. Publi24_1652769065

03.06|16:24

7
~Montator subansamble!

~Montator subansamble!

olx.ro

~Montator subansamble! 4 000 - 4 100 lei Ghimbav Full timeAzi la

13.09|08:34

2
~Montator subansamble.

~Montator subansamble.

olx.ro

~Montator subansamble. 4 000 - 4 100 lei Brasov Full timeAzi la

04.10|08:31

2
~Montator subansamble

~Montator subansamble

olx.ro

~Montator subansamble 4 000 - 4 100 lei Brasov Full timeAzi la

09.10|08:34

9
Angajam montatori subansamble

Angajam montatori subansamble

www.publi24.ro

Angajam montatori subansamble Pentru unul dintre clientii sai , Manpower angajeaza montatori subansamble cu sa ... Craiova Dolj azi Pentru unul dintre clientii sai , Manpower angajeaza montatori subansamble cu sau fara experienta. Se ofera : -salariul atractiv ; -tichete de masa in valoare de 15/ zi ; -spor de noapte 25%; -al 13-lea salariu; -posibilitatea decontarii transportului. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne sunati la numarul de telefon 0729 800106, sau va asteptam la sediul Manpower : Craiova , bulevardul Nicolae Titulescu , nr.35.

18.02|08:38

2
Fabrica - Montatori subansamble

Fabrica - Montatori subansamble

www.olx.ro

Fabrica - Montatori subansamble de la 2 800 lei pana la 2 900 lei Brasov Azi Full time

04.07|08:29

3
Fabrica subansamble/ Necalificati/CTC

Fabrica subansamble/ Necalificati/CTC

www.olx.ro

Fabrica subansamble/ Necalificati/CTC Cluj-Napoca Azi Full time Angajam controlori de calitate in fabrica - femei + barbati . Salariu: 1650 lei NET + 300 lei tichete + spor de noapte si weekend Program: 3 schimburi Cerinte: 9 clase Locatie : Cluj. Pentru...

24.02|09:11

8
Montatori subansamble/Feldioara

Montatori subansamble/Feldioara

www.olx.ro

Montatori subansamble/Feldioara Brasov Azi Full time CERINTE: -Minim 4 clase; -Fara experienta; - Vederea buna; PACHET BEBEFICII -Salariu 1400-1550 de lei; -Bonus in functie de performanta; -Tichete de masa in functie 15lei/zi; -Al 13-lea s...

12.03|08:43

7
Montator subansamble - 3 schimburi

Montator subansamble - 3 schimburi

www.olx.ro

Montator subansamble - 3 schimburi Arad Azi Full time

09.02|14:39

2
Angajam Montator Subansamble

Angajam Montator Subansamble

www.olx.ro

Angajam Montator Subansamble de la 2 400 lei pana la 4 200 lei Cluj-Napoca Azi Full time

17.02|22:36

2
Recrutam Montator Subansamble

Recrutam Montator Subansamble

www.publi24.ro

Recrutam Montator Subansamble Recrutam Montator subansamble in Timisoara pentru unul dintre clientii nostri, compani ... Timisoara Timis azi

05.04|13:47

3
Montator Subansamble/ Sector 6

Montator Subansamble/ Sector 6

www.olx.ro

Montator SubansambleSector 6 3 000 lei Bucuresti, Sectorul 6 Azi Full time

13.09|08:50

8
Montator Subansamble in Curtici

Montator Subansamble in Curtici

www.olx.ro

Montator Subansamble in Curtici ADECCO RESURSE UMANE - Agentia ARAD Arad Azi Full time

12.05|16:38

2
Montatori subansamble/ Brasov

Montatori subansamble/ Brasov

www.olx.ro

Montatori subansambleBrasov Brasov Azi Full time

23.07|08:35

7
Montator Subansamble, in Apahida

Montator Subansamble, in Apahida

www.olx.ro

Montator Subansamble, in Apahida Cluj-Napoca Azi Full time

09.06|12:56

7
Montatori subansamble [URGENT! ]

Montatori subansamble [URGENT! ]

www.olx.ro

Montatori subansamble [URGENT!] de la 2 300 lei pana la 2 400 lei Brasov Azi Full time

13.07|12:21

7
Montator subansamble 2 schimburi

Montator subansamble 2 schimburi

www.publi24.ro

Montator subansamble 2 schimburi Cautam pentru pentru clientul nostru, companie germana, Montator subansamble. Progra ... Arad Arad Telefon validat azi

26.08|14:01

7
ANGAJAM-> Montatori subansamble

ANGAJAM-> Montatori subansamble

www.olx.ro

ANGAJAM->Montatori subansamble de la 2 800 lei pana la 2 900 lei Brasov Azi Full time

19.07|08:20

2
Selectam/montatori subansamble

Selectam/montatori subansamble

www.olx.ro

Selectam/montatori subansamble de la 1 800 lei pana la 1 900 lei Buzau Azi Full time

17.12|09:42

2
Montator subansamble - productie

Montator subansamble - productie

www.olx.ro

Montator subansamble - productie Ploiesti Azi Full time

10.01|15:19

3
Montatori subansamble/URGENT

Montatori subansamble/URGENT

www.olx.ro

Montatori subansamble/URGENT de la 1 800 lei pana la 1 900 lei Buzau Azi Full time

13.01|09:55

8
Montatori subansamble / Fabrica

Montatori subansamble / Fabrica

www.olx.ro

Montatori subansamble Fabrica de la 2 000 lei pana la 2 300 lei Brasov Azi Full time

27.01|14:18

7
Montator Subansamble - Operator

Montator Subansamble - Operator

www.olx.ro

Montator Subansamble - Operator de la 2 850 lei pana la 3 150 lei Ploiesti Azi Full time

08.10|13:12

7
Angajam [Montator Subansamble]

Angajam [Montator Subansamble]

www.olx.ro

Angajam [Montator Subansamble] de la 1 900 lei pana la 2 300 lei Halchiu Azi Full time

14.04|08:31

2
Montatori subansamble/Fabrica

Montatori subansamble/Fabrica

www.olx.ro

Montatori subansamble/Fabrica Brasov Azi Full time

14.04|09:30

2
Angajam Montator Subansamble! !

Angajam Montator Subansamble! !

www.olx.ro

Angajam Montator Subansamble!! de la 2 000 lei pana la 2 600 lei Rasnov Azi Full time

02.05|12:24

2
Fabrica-Montator Subansamble!

Fabrica-Montator Subansamble!

www.olx.ro

Fabrica-Montator Subansamble! de la 2 600 lei pana la 2 800 lei Codlea Azi Full time

04.05|09:02

2
Cautam Montator Subansamble! !

Cautam Montator Subansamble! !

www.olx.ro

Cautam Montator Subansamble!! de la 2 600 lei pana la 2 700 lei Brasov Azi Full time

05.05|15:27

7
ANGAJAM/Montatori subansamble!

ANGAJAM/Montatori subansamble!

www.olx.ro

ANGAJAM/Montatori subansamble! de la 2 200 lei pana la 2 600 lei Brasov Azi Full time

06.05|15:15

7
Job fabrica|Montatori subansamble!

Job fabrica|Montatori subansamble!

www.olx.ro

Job fabrica|Montatori subansamble! de la 2 800 lei pana la 2 900 lei Brasov Azi Full time

25.05|09:07

2
Cautam! Montatori subansamble ~

Cautam! Montatori subansamble ~

www.olx.ro

Cautam! Montatori subansamble ~ de la 3 000 lei pana la 3 001 lei Bucuresti, Sectorul 1 Azi Full time

27.09|10:23

2
Căutam montatori subansamble

Căutam montatori subansamble

www.publi24.ro

Căutam montatori subansamble Manpower angajează Operator producție într-o fabrică ce se ocupă cu proiectarea ș ... Timisoara Timis azi Manpower angajează Operator producție într-o fabrică ce se ocupă cu proiectarea și fabricarea de piese și subansamble pentru industria aeronautică. Programul este în trei schimburi, de luni până vineri (pauză inclusă) Se oferă Salariu de încadrare 3300 lei brut Tichete de masă în valoarea de 20 de lei Al 13-lea salariu Primă de Paste 700 lei Primă de Craciun 150 lei Primă de producție echipă și individuală ce poate ajunge la 1000 de lei Primă de concediu 1250 lei Primă de recomandare 800 lei Asigurare de sănătate Salariul crește procentual în fiecare an lucrat în fiecare an. Transportul este asigurat, gratuit din localitățile Albina, Banloc, Berini, Birda, Cadar, Cerna, Clopodia, Cruceni, Denta, Deta, Dinias, Duboz, Ferendia, Foeni, Gataia, Giera, Giulvaz, Icloda, Ivanda, Liebling, Mosnita, Nitchidorf, Otvesti, Partos, Peciu Nou, Rudna, Sacosu Turces, Sipet, Stamora Germana, Stamora Romana, Tormac, Vucova. În cazul angajaților din Timișoara se decontează un abonament complet de transport în comun. Publi24_1653565869

03.06|12:59

2
Montator subansamble (2 schimburi)

Montator subansamble (2 schimburi)

www.publi24.ro

Montator subansamble (2 schimburi) Compania APT Prohuman angajează montatori subansamble pentru o fabrică din Ghimba ... Brasov Brasov Telefon validat azi Compania APT Prohuman angajează montatori subansamble pentru o fabrică din Ghimbav ce are că și domeniu de activitate producția de compenente aeronautice. Cerințe: Studii medii tehnice disponibilitate de lucru în 2 schimburi cunoștințe desen tehnic cunoștințe de măsurare cu diferite instrumente (șubler, micrometru, ceas comparator) Responsabilitati: Asamblează elementele prin nituire și asamblare cu șuruburi, conform specificațiilor din documentația de lucru și a normelor tehnice Montează elementele de siguranță (de exemplu asigurarea cu sârmă), conform specificațiilor din documentația de lucru De asemenea, trebuie să dea o mare importanță controlului vizual al piesei înainte de a o înainta către controlul final Identifică piesele defecte și pe cele care nu sunt conform documentelor de lucru Beneficii salariale: Salariu negociabil în funcție de experiență Tichete de masă de 20 lei/zi Ore suplimentare plătite 200 % Subvenție la cantină fabricii Diferite sporuri de productivitate, lunare trimestriale și anuale Transport asigurat gratuit Asigurare medicala privata Pentru mai multe detalii ne puteți contacta la Publi24_1648540380

22.06|09:54

2
Montatori subansamble - 2 schimburi

Montatori subansamble - 2 schimburi

www.publi24.ro

Montatori subansamble - 2 schimburi Compania APT Prohuman angajează Montatori Subansamble pentru o companie din zon ... Brasov Brasov Telefon validat azi Compania APT Prohuman angajează Montatori Subansamble pentru o companie din zona Ghimbav, ce produce componente pentru industria aeronautica. Cerințe: Studii medii, tehnice Disponibilitate pentru program în 2 schimburi Cunostinte de desen tehnic, masurat cu subler, micrometru, ceas comparator Beneficii: Salariu fix Bonuri de masă de 20 lei/zi lucrată Transport asigurat Spor de vechime Prime de sarbatori Contract pe perioada nedeterminata Subventie la cantina fabricii Pentru informații suplimentare, puteți apela numărul de telefon Publi24_1645018160

22.06|09:54

2
Montatori subansamble*URGENT*

Montatori subansamble*URGENT*

www.olx.ro

Montatori subansamble*URGENT* de la 2 800 lei pana la 2 900 lei Brasov Azi Full time

18.07|09:10

7
Montatori subansamble - Urgent-

Montatori subansamble - Urgent-

www.olx.ro

Montatori subansamble - Urgent- de la 2 800 lei pana la 2 900 lei Brasov Azi Full time

20.07|08:56

7
Urgent~Montatori subansamble

Urgent~Montatori subansamble

www.olx.ro

Urgent~Montatori subansamble de la 2 900 lei pana la 3 000 lei Brasov Azi Full time

21.07|08:37

2
Montatori subansamble/FABRICA!

Montatori subansamble/FABRICA!

www.olx.ro

Montatori subansamble/FABRICA! de la 2 900 lei pana la 3 000 lei Brasov Azi Full time

27.07|08:32

2
ANGAJAM*Montatori subansamble*

ANGAJAM*Montatori subansamble*

www.olx.ro

ANGAJAM*Montatori subansamble* de la 3 000 lei pana la 3 001 lei Brasov Azi Full time

05.09|10:04

7
Montatori subansamble~3 schimburi

Montatori subansamble~3 schimburi

olx.ro

Montatori subansamble~3 schimburi 3 600 - 3 700 lei Bucuresti, Sectorul 6 Full timeAzi la

14.08|08:36

7
Montator mobilier subansamble

Montator mobilier subansamble

www.olx.ro

Montator mobilier subansamble Baia Mare Azi Full time

26.09|14:33

2
Montatori subansamble - Ghimbav

Montatori subansamble - Ghimbav

olx.ro

Montatori subansamble - Ghimbav 2 800 - 3 600 lei Sinca Veche NedeterminatFull timeNivelul de studii: Necalificat Nivelul de experienta: Fara experienta Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca Program de munca: Program flexibil Azi la

12.03|07:54

7
Montatori Subansamble/ Necalfiicati

Montatori Subansamble/ Necalfiicati

olx.ro

Montatori SubansambleNecalfiicati 3 000 - 3 600 lei Brasov NedeterminatFull timeNivelul de studii: Necalificat Nivelul de experienta: Fara experienta Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca Program de munca: Program normal + încă 1 Azi la

13.05|08:13

2
Montator Subansamble - 2 Schimburi

Montator Subansamble - 2 Schimburi

olx.ro

Montator Subansamble - 2 Schimburi Brasov NedeterminatFull timeNivelul de studii: Necalificat Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca Program de munca: Program de lucru in ture Azi la

06.08|12:00

2
Montator subansamble 3000 net

Montator subansamble 3000 net

olx.ro

Montator subansamble 3000 net 2 500 - 3 000 lei Salonta DeterminatFull timeNivelul de studii: Necalificat Nivelul de experienta: Fara experienta Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca Program de munca: Program de lucru in ture + încă 3 Azi la

19.04|14:59

2
Angajam montatori subansamble!

Angajam montatori subansamble!

olx.ro

Angajam montatori subansamble! 3 800 - 3 810 lei Bucuresti, Sectorul 6 Full timeAzi la

09.07|09:13

2
Sudori si montatori subansamble

Sudori si montatori subansamble

olx.ro

Sudori si montatori subansamble 3 500 - 5 000 lei Stupinii Prejmerului NedeterminatFull timeNivelul de studii: Calificat Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca Program de munca: Program de lucru in ture + încă 1 Azi la

21.08|16:29

7
Se cauta/ montator subansamble

Se cauta/ montator subansamble

olx.ro

Se cautamontator subansamble 3 400 - 3 410 lei Prejmer Full timeAzi la

23.08|12:55

7
~Recrutam montator subansamble!

~Recrutam montator subansamble!

olx.ro

~Recrutam montator subansamble! 4 000 - 4 100 lei Sacele Full timeAzi la

29.08|08:50

2
~Recrutam *montator subansamble*

~Recrutam *montator subansamble*

olx.ro

~Recrutam *montator subansamble* 4 000 - 4 100 lei Brasov Full timeAzi la

30.08|15:44
  • >> Următoarea