Preţ139 LEITrening Givova JeansBărbațiBraila, BrailaAcum 38 minuteDistribuie anunțul - căutare îmbrăcăminte, pantofi, accesorii la cerere

• >> Următoarea

7
Preţ139 LEITrening Givova JeansBărbațiBraila, BrailaAcum 38 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Trening Givova Jeans , culori contrastante fermoar si sigle 100% poliester Logo brodat Materialul are efect de blug Recomandat ca parte a echipamentului de prezentare sau pentru timp liber Marimi de la 3XS la 2XL copii/adulti Pre comanda cu livrare in 10-12 zile DISCOUNT PENTRU ECHIPE Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170

01.01|21:47

2
Preţ110 LEITrening Givova Visa FluoBărbațiBraila, BrailaAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Trening Givova Visa culori fluorescente Trening pentru antrenament sau timp liber in culori vii contrastante Inchidere frontala cu fermoar, buzunare laterale, banda elastica la maneci talie, glezne. Marimi de la 3XS la XS pentru copii si de la S la 3XL pentru adulti Pre comanda cu livrare in 10-12 zile DISCOUNT PENTRU ECHIPE

06.12|07:04

7
Preţ352 LEISet Fotbal Givova Box negru/albBărbațiBraila, BrailaAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170 Setul cuprinde 8 produse din echipamentul de fotbal geaca de ploaie geaca de iarna Stadium trening- 2 modele antrenament si prezentare echipament antrenament (short+tricou) jambiere caciula geanta sport cutie de carton Marimi: 3XS-2XL copii si adulti 6 combinatii de culori:alb/bleumarin, alb/negru, albastru/bleumarin, galben/bleumarin, rosu/bleumarin, negru/rosu Pre-comanda cu livrare in 7-8 zile DISCOUNT PENTRU ECHIPE

02.11|17:19

7
Preţ95 LEISet Fotbal Givova CompetitionBărbațiBraila, BrailaAcum 8 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Kit Fotbal Givova Competition pentru antrenament sau joc,compus din sort si tricou Realizat din poliester 100% /clima Logo brodat Marimi M, L, XL pentru adulti DISCOUNT PENTRU ECHIPE Personalizare (contra cost) nume, numar, logo, sigle. Pre comanda , livrare in 7-8 zile.

31.01|17:47

2
Preţ160 LEITrening Nike BarbatiBărbațiBraila, BrailaAcum 16 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand trening nike de barbati modelul este dri- fit

24.01|23:44

2
Preţ115 LEITrening adidas TS PerformanceBraila, BrailaAcum 18 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Trening adidas TS Performance Realizat din polyester tip microfibra , TS Performance este un trening comfortabil, ideal pentru timp liber. Buzunare la bluza si pantaloni. Cod: E16271 Pret vechi: 190 Ron Pret nou: 115 Ron Marime : S, XS Livrare posta 15 ron curier 17 ron

15.02|06:33

2
Preţ198 LEITrening Joma Terra IIBraila, BrailaAcum 35 minuteDistribuie anunțulSal

lajumate.ro

Trening Joma Terra II Cod produs: J100069 Realizat 100% din polyester fleece Recomandat pentru antrenamente sau timp liver Buzunare la bluza si pantaloni Fermoar frontal Gluga Culori: negru/alb, albastru/negru, negru/rosu, negru Banda elastica la maneci,talie,guler si la baza pantalonului Marimi: S-XXL Pre-comanda cu livrare in 7-8 zile Asistenta telefonica Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170 Deschidere colet Puteti verifica produsele inainte de a plati cu optiunea "Deschidere colet" Returnare 14 zile la dispozitie pentru schimbul sau returnarea produselor.

31.07|22:33

2
Preţ145 LEIGeaca BMW M PowerBărbațiBraila, BrailaAcum 19 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Geaca BMW M Power Stil colegiu unisex Bandă elastica de întărire la guler Mâneci în culoare contrastantă Capse în culoare contrastantă Cusături duble Buzunare laterale în culoare contrastantă Strângere cu banda elastica la mâneci şi la baza produsului în culoare contrastantă. Fabricata din 80% bumbac, 20% poliester (300 g/m) Toate marimile sunt disponibile Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|06:25

7
Preţ170 LEIGeaca marimea MBărbațiBraila, BrailaAcum 24 minuteDistribuie anunțulSa

lajumate.ro

Vand geaca tip hanorac imblanita noua pentru mai multe detalii la tel.

25.11|16:50

2
Preţ130 LEITreninguri bărbatBărbați | nouBraila, BrailaAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Treninguri bărbat 1. S M L XL 2. S 3. S M L XL 4.S M L XL 5. L,XL Pret: 130 lei lei Sigla cusută contact prin whatsapp deoarece nu am timp sa răspund la apeluri telefonice 0721059741

17.09|16:53

2
Preţ50 LEITricou RaidersBărbațiBraila, BrailaAcum 4 minuteDistribuie anunțulSalve

lajumate.ro

Tricou Oakland Raiders - suporter NFL American football Official American Sports Material 100% Cotton, SuperPremium Greutate 205 gsm Marimi: S-XXL Culori: alb si negru Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170

16.07|21:10

7
Preţ270 LEIGeaca barbati Sports ShellBraila, BrailaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Geaca barbati Sports Shell material exterior: 100% poliester impermeabil (acoperit cu un strat DWR) 250 g/m² material interior: căptuşeală din poliester tricotat material respirabil (până la 5000 g/m² în 24 de ore) din 3 straturi soft shell închidere cu fermoar YKK cu protecţie pentru bărbie, sub fermoar se găseşte un pliu pentru protecţia împotriva vântului buzunarele de pe piept şi de pe umeri se închid cu fermoare etanşe buzunare laterale închise cu fermoar în interior un buzunar pentru player MP3 mâneci reglabile partea inferioară este reglabilă cu ajutorul unui şnur elastic, cu stopere design adaptat corpului. Livrare posta 15 ron curier 17 ron

06.10|08:24

2
Preţ90 LEICeas de buzunar pe qartzBărbațiBraila, BrailaAcum 26 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vând ceas de buzunar pe quartz nou...90ron

10.11|22:08

2
Preţ300 LEINIKE Pantofi Sport JORDAN MAX AURA 2BărbațiBraila, BrailaAcum 8 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

NIKE Pantofi Sport JORDAN MAX AURA 2 pentru barbati Marime 43 , cm 27,5 , purtati un sezon Predare personala Braila , curier alta locatie Pret usor negociabil

07.09|12:56

2
Preţ350 LEIPantofi sport lifestyle pentru barbatiBărbațiBraila, BrailaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Pantofi sport lifestyle pentru barbati Marime 43 , cm 27,5 , purtati de maxim 3 ori Predare personala Braila , curier alta locatie Pret usor negociabil

07.09|12:42

2
Preţ230 LEIBijuterii ‼️ Aur 14k 585 ‼️UnisexBraila, BrailaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

‼️Aur 14 k 230 Ron gramul ‼️ Lanț bărbătesc model versace 14k 31.74gr=7300 lei Vândut Lanț dama versace 14k 28.90gr=6600 lei Vândut Brățară superba 21k 17.81 gr =4900 Brățară coroana 14 k 6.49gr=1490 lei Brățară coroana 14 k 6.22gr=1430 lei Vândut Verigheta bvlgari 14k 7.80gr=1790 lei Verigheta bvlgari 14k 6.97gr =1600 lei Brățară model versace 14k 3.83gr=880 lei Brățară 14k 2.96gr=680 lei Inel model versace 14k 2.61gr=600 lei Inel 14k 2.38gr=540 lei Cruce model versace 14k 4.92gr=1130 lei Cercei model versace 14 k 5.02gr=1150 lei Mai multe detalii în privat cer și ofer seriozitate

21.07|21:37

2
Preţ46 LEITricou Mercedes AMGBraila, BrailaAcum 6 minuteDistribuie anunțulSalveaz

lajumate.ro

Tricou Mercedes AMG Realizat din bumbac 100 % imprimat cu logo-ul diviziei sport ale marcii auto Mercedes-Benz AMG Toate marimile sunt disponibile Livrare posta=15 ron, curierat=17 ron

01.06|11:42

2
Preţ47 LEITricou Moto GPBraila, BrailaAcum 3 minuteDistribuie anunțulSalvează anu

lajumate.ro

Tricou Moto GP Realizat din bumbac 100 % Super Premium Toate marimile sunt disponibile Livrare posta=15 ron, curierat=17 ron

01.06|11:42

2
Preţ469 LEIGeaca Ultimate SoftshellBraila, BrailaAcum 31 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Geaca Ultimate Softshell , cusaturi efectuate la cald pentru a rezista la orice tip de vreme. Mambrana softshell in 3 straturi TJtech este legat de microfleece fin Specificații 3 straturi material laminat cu membrană funcționala TJtech gluga detașabila buzunar interior buzunar maneca 2 buzunare frontale mari fermoar YKK Manșetă reglabila și tiv Material exterior 5% spandex cu micro fleece captuseala - 95% poliamidă Toate marimile sunt disponibile Livrare in 7-8 zile curier 17 ron posta 15 ron

01.06|06:25

2
Preţ94 LEIHanorac Pro HandbalBraila, BrailaAcum 34 minuteDistribuie anunțulSalvea

lajumate.ro

Hanorac Pro Handbal Inscriptionat cu logo-ul “HandBall” pe ambele maneci si pe piept Buzunar dublu in partea frontala, banda elastica la maneci si talie. Fabricat 80 % din bumbac Belcoro si 20 % polyester. Material 280 g/m² Toate marimile sunt disponibile Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|05:37

2
Preţ96 LEIHanorac Chelsea - The BluesBraila, BrailaAcum 26 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Hanorac Chelsea - The Blues Buzunar dublu in partea frontala, banda elastica la maneci si talie. Fabricat 80 % din bumbac si 20 % polyester. Material 280 g/m Toate marimile sunt disponibile Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|04:42

7
Preţ96 LEIHanorac Handbal prezentareBraila, BrailaAcum 14 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Hanorac Handbal prezentare Inscriptionat cu logo-ul “HandBall” pe spate, minge si palma pe partea fata. Impreuna cu pantaloni de trening clasici sau cu banda elastica la glezna se poate alcatui un echipament de prezentare. Buzunar dublu in partea frontala, banda elastica la maneci si talie. Fabricat 80 % din bumbac Belcoro si 20 % polyester. Material 280 g/m² Toate marimile sunt disponibile Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|04:41

7
Preţ40 LEIOchelari de soareBraila, BrailaAcum 23 minuteDistribuie anunțulSalvează

lajumate.ro

Vand ochelari de doare noi nepurtati cu suport stare impecabilă...preț 40

22.05|19:41

3
Preţ41 LEITricou Galatasaray IstanbulBraila, BrailaAcum 15 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Tricou Galatasaray Istanbul Fabricat din bumbac 100%, Tricou suporter Toate marimile sunt disponibile Livrare posta=15 ron curierat=17 ron

01.07|15:22

7
Preţ52 LEITricou Joma Champion IIIBraila, BrailaAcum 17 minuteDistribuie anunțulS

lajumate.ro

Tricou sport Champion III Joma Recomandat sporturilor de echipa: fotbal, handbal Personalizare: nume, numar, sigle, logo-uri,texte (contra cost) Discount pentru echipe. Fabricat din polyester interlook 100% Marimi:S-3XL Culori disponibile: galben/albastru, orange/negru, verde/negru, rosu/galben, bleumarin/alb, albastru/alb, rosu/alb, alb/rosu, verde/rosu, verde deschis/negru, bleu/negru, roz/negru, bleumarin/rosu, albastru/galben, bleumarin/galben, rosu/negru, alb/albastru, negru/alb. SportDay.ro distribuitor oficial Joma Asistenta telefonica Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170 Deschidere colet Puteti verifica produsele inainte de a plati cu optiunea "Deschidere colet" Returnare 14 zile la dispozitie pentru schimbul sau returnarea produselor.

16.07|17:50

7
Preţ43 LEITricou Volkswagen RabbitBraila, BrailaAcum 10 minuteDistribuie anunțulS

lajumate.ro

Tricou Volkswagen Rabbit Realizat din bumbac, model super-premium Marimi disponibile: S-XXL Culori: albastru Livrare posta=15 ron, curierat=17 ron

06.10|15:01

7
Preţ80 LEIBluze DsquaredUnisex | nouBraila, BrailaAcum 8 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand bluze diferite modele si marimi

24.01|23:44

2
Preţ100 LEIHanorac BurberryUnisex | nouBraila, BrailaAcum 13 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand hanorac Burberry nou cu eticheta

24.01|23:44

7
Preţ20 LEIPar naturalFemeiBraila, BrailaAcum 8 minuteDistribuie anunțulSalvează a

lajumate.ro

Par natural lungimea 39 de cm culoarea șaten închis preț negociabil

15.04|16:20

8
Preţ94 LEIHanorac Bayern MunchenBraila, BrailaAcum 2 minuteDistribuie anunțulSalv

lajumate.ro

Hanorac Bayern Munchen Buzunar dublu in partea frontala, banda elastica la maneci si talie. Fabricat 80 % din bumbac Belcoro si 20 % polyester. Material 280 g/m² Toate marimile sunt disponibile Livrare posta 15 ron curier 17 ron

17.04|06:38

7
Preţ39 LEITricou handbal unisexBraila, BrailaAcum 2 minuteDistribuie anunțulSalve

lajumate.ro

Tricou handbal unisex Model Super Premium Bumbac 100% Imprimat pe partea fata cu minge si text Handball Poate fi personalizat (contra cost) pe spate cu nume, numar, etc. Toate marimile si culorile disponibile

02.04|13:56

7
Preţ319 LEIGeaca Adidas Condivo 12 AllWeatherBraila, BrailaAcum 10 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Geaca Adidas Condivo 12 AllWeather Realizata pentru, ploaie vant Buzunare laterale, gluga cu reglare, Impermeabila Culoare: neagra Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|05:37

2
Preţ96 LEIHanorac suporter Benfica LisabonaBraila, BrailaAcum 41 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Hanorac suporter Benfica Lisabona Realizat di bumbac 80% si polyester 20% Buzunar fata, banda elastica la maneci si talie, gluga reglabila Culori: rosu, negru Marimi: S-XXL Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|04:42

2
Preţ200 LEISet NOU din argint de 925(marcat) rodiatFemeiBraila, BrailaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand set deosebit din argint 925 rodiat: inel, pandantiv si cercei. Setul este nou, in cutie, nu a fost folosit niciodata.

15.06|07:49

7
Preţ76 LEIBluza Joma Victory bleumarinBraila, BrailaAcum 13 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Bluza Joma Victory Cod produs: J9016S13.30 Recomandata ca parte a echipamentelor de antrenament 100 % polyester banda elastica la maneci logo incadrat in partea din dreapta sus intr-o nuanta de contrast marimi: S-3XL culori: albastru/alb, verde/alb, bleumarin/alb, rosu/negru, negru/alb, rosu/alb, bleumarin/rosu, orange/alb, galben/negru, rosu/galben, mov/alb Pre-comanda cu livrare in 7-8 zile DISCOUNT PENTRU ECHIPE Asistenta telefonica Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170 Deschidere colet Puteti verifica produsele inainte de a plati cu optiunea "Deschidere colet" Returnare 14 zile la dispozitie pentru schimbul sau returnarea produselor.

17.05|19:02

7
Preţ35 LEITricou Joma VictoryBraila, BrailaAcum 17 minuteDistribuie anunțulSalvea

lajumate.ro

Tricou Victory Recomandat pentru sporturile de echipa: fotbal, handbal marca Joma Fabricat din polyester interlock 100% Marimi:S-3XL Culori: albastru, alb, negru, bleumarin/rosu, rosu/alb, bleumarin/alb, rosu/negru, verde, galben, mov, portocaliu, rosu/galben Discount pentru echipe Pre-comanda cu livrare in 7-8 zile

16.06|17:41

7
Preţ70 LEIBratari Constantin NauticFemeiBraila, BrailaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand 2 bratari Constantin Nautic, de dama, noi, marime 18-19 cm. 70 Ron bucata. Pret usor negociabil. Braila

22.06|17:44

2
Preţ162 LEIGhete fotbal Joma Dribling 502Braila, BrailaAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Ghete Joma Dribling pentru fotbal pe teren sintetic Cod produs: DRIS.502.PT Model usor, rezistent, realizat din microfibra sintetica, create pentru jucatorii profesionisti si amatori Talpa cauciuc flexibila si rezistenta la abraziune Sistem special creat pentru absobtia socului la sarituri Crampoane asezate strategic pentru a oferi o buna stabilitate si control jucatorilor *** Marimile care nu sunt in stoc pot fi livrate in 7-8 zile DISCOUNT PENTRU ECHIPE Asistenta telefonica Comenzi telefonice, informatii despre produse si livrare la 0799.796462 sau 0767.511170 Deschidere colet Puteti verifica produsele inainte de a plati cu optiunea "Deschidere colet" Returnare 14 zile la dispozitie pentru schimbul sau returnarea produselor.

09.10|05:24

2
Preţ40 LEIApa de parfum Rare AmethystParfumuri | nouBraila, BrailaAcum 16 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

-cantitate: 50 ml; -sigilat; -miros placut; -aroma de prune, note de violeta si lemn de santal. -livrarea personala doar in muncipiul Braila.

11.10|14:07

7
Preţ40 LEISalamandra design pantofiFemeiBraila, BrailaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

01.01|11:04

7
Preţ780 LEIHaina dama nurcaFemeiBraila, BrailaAcum 22 minuteDistribuie anunțulSal

lajumate.ro

haina lunga nurca,maro,marime 46-48,fabricata in Suedia.Pretul este negociabil.

28.01|08:21

7
Preţ70 LEIRochie elegantaFemeiBraila, BrailaAcum 3 minuteDistribuie anunțulSalvea

lajumate.ro

Rochie lunga, de ocazie. Poate fi purtata pe umeri sau cu umerii jos pe maini. Are bureti la piept, nu necesita sutien ceea ce vara ajuta mult. Purtata o data la nunta. Marime universala.

28.01|16:52

2
Preţ80 LEIColier argintFemeiBraila, BrailaAcum 4 minuteDistribuie anunțulSalvează

lajumate.ro

Vând colier din argint proveniență SUA, în stare perfectă.

10.04|06:38

7
Preţ6. 670 LEILanț dama versace aur 14kFemeiBraila, BrailaAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vând lanț dama versace aur 14k. 29 grame 230 lei gram. Mai multe detalii în privat.

08.06|12:44

2
Preţ50 LEIRujuri de calitate superioaraCosmetice | nouBraila, BrailaAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand rujuri de calitate, diverse firme si nuante. 1:1 cu originalul. Culori placute, care persista.

30.06|16:02

2
Preţ125 LEIRochie roșieFemeiBraila, BrailaAcum 2 minuteDistribuie anunțulSalvează

lajumate.ro

Vând rochie roșie deosebita ideala pentru orice eveniment! Rochia este mărimea 44

19.08|19:12

7
Preţ20 LEIToc ochelariOchelari | bărbați | nouBraila, BrailaAcum 2 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

toc ochelari bigotti in stare estetica perfecta

29.06|20:48

2
Preţ149 LEIGeaca Adidas Olympique Lyon StadiumBraila, BrailaAcum 4 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Geaca Adidas Olympique Lyon Stadium Dimensiuni lungime 59 cm latime 52 maneca 49 Gluga detasabila Doua buzunare laterale Siglele brodate Marimea XS Cod: V13052 Livrare posta 15 ron curier 17 ron

01.06|05:37

7
Preţ68 LEIPantalon antrenament fotbal Joma VelaBraila, BrailaAcum 6 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Pantalon antrenament fotbal Joma Vela Model trei-sferturi 3/4 Climacool - polyester Marca Joma brodata Marimi: S-3XL Culori: negru, bleumarin, albastru, rosu Pre-comanda cu livrare in termen de 7-8 zile

01.07|16:51

2
Preţ195 LEIGeaca de iarna marca Joma AndesBraila, BrailaAcum 9 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Geaca de iarna marca Joma Andes, realizata din polyester/polar, impermeabila, buzunare laterale, gluga detasabila,logo brodat Fermoar in culoare contrastanta Recomandata ca parte din echipamentul de prezentare a echipelor sportive Marimi disponibile :XS-3XL Culori : bleumarin/rosu, bleumarin/albastru, negru/rosu Precomanda cu livrare in 6-7 zile