Preţ100 LEISacou nou MangoFemeimărimea 34 sau XSnouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 9 minuteDistr - căutare îmbrăcăminte, pantofi, accesorii la cerere

• >> Următoarea

7
Preţ100 LEISacou nou MangoFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 9 minuteDistr

lajumate.ro

Sacou nou, Mango, marimea xs. Nu schimb

01.06|11:42

2
Preţ100 LEISacou Mango nouFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minuteDistr

lajumate.ro

Sacou Mango,nou, marimea xs. Nu schimb

01.06|11:42

2
Preţ100 LEIPietre naturale RubineInele | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 7 minuteDistr

lajumate.ro

Pietre prețioase naturale Rubine am trei bucăți pentru detalii pe mesinger

20.04|09:53

2
Preţ100 LEICostum office cu sacou crop top roșuFemei | mărimea 42-44 sau L | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minute

lajumate.ro

Costum office Pantaloni lungi - XL cu fermoar la spate Sacou crop top mărimea 48 Material polistiren Trimit prin poștă și plătiți transportul 20 de lei

04.07|04:26

0
Preţ120 LEIBlugi MangoFemei | mărimea 38-40 sau M | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 35 secundeDistr

lajumate.ro

Blugi Mang, noi, marimea 38, gri.

11.03|17:54

2
Preţ80 LEIJacheta, sacou blugi MangoFemei | mărimea 36 sau S | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 11 minute

lajumate.ro

Jacheta, sacou blugi Mango, S, purtat de 2 -3 ori, fara nici un defect. Nu schimb

02.07|02:23

7
Preţ75 LEICostum de baieFemei | mărimea 42-44 sau L | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 7 minuteDistr

lajumate.ro

costum de baie dama marime L, 2 piese .slip talie inalta

29.04|12:56

2
Preţ70 LEICostume officeFemei | mărimea 38-40 sau M | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistr

lajumate.ro

Costume office ideale pentru persoanele care adopta aceasta tinuta la servici sau de zi cu zi. Costumele sunt in 2 culori : unul roz-siclam cu bluza multicolora si unul albastru. Dimensiuni costum siclam: - talie fusta=60 cm; solduri=82 cm; lungime fusta=52 cm; talie bluza =72 cm; marime bust= 84 cm. Domensiuni costum albastru: - talie fusta=62 cm; solduri=88 cm; lungime fusta=48 cm; talie bluza =88 cm; marime bust= 94 cm. Nu fac schimburi. Transport gratuit prin posta romana. Costumele au fost purtate de maxim 2 ori fiecare dar pentru ca nu sunt obisnuita cu acest gen doresc sa le vand.

01.06|21:09

2
Preţ200 LEISet GucciFemei | mărimea 36 | nou | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistr

lajumate.ro

Set Gucci geanta,curea si belerini nr.36,geanta si cureaua sunt noi,belerini sunt incaltati o data

04.03|18:01

7
Preţ25 LEITricou xs MohitoFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistr

lajumate.ro

Tricou Mohiho, marime xs, model oversize, compozitie: 50% bumbac 50% modal Nou, cu eticheta

12.07|13:38

2
Preţ35 LEITricou damaFemei | mărimea 34 sau XS | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 4 minuteDistr

lajumate.ro

Tricou dama, marimea XS - lejer, cu imprimeu colorat.

24.11|11:20

7
Preţ40 LEIVesta blugi VilaFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistr

lajumate.ro

Vesta blugi Vila,xs,noua. Nu schimb

02.05|16:42

7
Preţ130 LEIPantofi sport pe stocFemei | mărimea 37 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 10 minuteDistr

lajumate.ro

Pantofi sport pe stoc! 37,37,38,38,38,38,39,39,39,40,40

06.04|22:39

2
Preţ165 LEIAdidasi dama pe stoc❗️Femei | mărimea 36 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistr

lajumate.ro

Adidasi dama pe stoc❗️

18.09|13:09

2
Preţ30 LEIMaieu marimea S/MFemei | mărimea 36 sau S | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minuteDistr

lajumate.ro

Maieu cu imprimeu deosebit, din material placut la atingere si racoros, perfect pentru zilele de vara. Pret 30 lei. Masura S/M. Culoare lila, cu imprimeu. Trimit si prin posta. Pentru mai multe produse ofer si TRANSPORT GRATUIT! Vizualizati si celelalte anunturi, multumesc!

25.09|18:39

7
Preţ100 LEICeas Desigual Dama FloralCeasuri | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum un minutDistr

lajumate.ro

Ceas Desigual Dama Floral Ceasul este nou,nu a fost purtat niciodata, in cutia originala dupa cum se vede si in poze Verificati si celelalte anunturi ale mele Trimitem si prin posta oriunde in tara cu plata ramburs + taxa de transport aproximativ 15 Ron. Pentru comenzi mai mari de 200 de ron transportul este gratuit

22.08|22:55

7
Preţ60 LEIColier din jad și cristaleColiere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 8 minuteDistr

lajumate.ro

Set colier cu cercei, confecționat din cristale crem mat de 6x8 mm si jad portocaliu aprins de 8 mm. Culoarea calda și forma perfecta la baza gâtului, recomandă a fi purtat in orice ocazie și la orice fel de decolteu. Se reglează pt. orice mărime a gâtului datorită extensiei de 5 cm. Aspectul real este mult mai frumos datorită felului in care cristalele reflecta lumina. Lungime colier fără extensie: 42 cm

27.11|08:44

0
Preţ70 LEIColier fin din jad MashanColiere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 13 minuteDistr

lajumate.ro

Set colier și cercei din sfere de jad Mashan roșii cu irizații aurii, ce au diametrul de 4 mm. Colierul se poartă la baza gâtului, motiv pentru care am atașat o extensie, pentru a putea fi reglată lungimea in funcție de necesități. Modelul inedit și culoarea caldă vă vor face remarcată oricând. Lungime colier fără extensie: 43 cm. Cerceii model bulgăraș mic se asortează perfect colierului și au tortițe din oțel inoxidabil 304.

22.03|16:47

2
Preţ100 LEIRochie elegantaFemei | mărimea 36 sau S | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minuteD

lajumate.ro

Rochie lunga cu trena cu puf la capat Culoare navy blue Marime 8(S) Purtata doar 1 data

01.07|07:03

7
Preţ100 LEIRochie elegantaFemei | mărimea 38-40 sau M | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 26 minute

lajumate.ro

Rochie eleganta in mai multe nuanțe de mov, în partea de jos materialul vine așezat în colturi trecând de genunchi, bretelele sunt reglabile și are o centura atasata ce se leagă la spate cu o fundă, centura vine sub bust. Acesta este mărimea 38/40, poate fi purtat și de o gravida în primele luni de sarcina fiind lejera.

29.06|23:31

7
Preţ100 LEIVesta blana ReservedFemei | mărimea 36 sau S | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 23 minute

lajumate.ro

Vesta blana ,noua,S,77cm lungime,bust 44cm,intre umeri 33cm.

02.12|02:06

2
Preţ100 LEIBotoneFemei | mărimea 38 | nou | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minuteDistribu

lajumate.ro

23.07|11:21

7
Preţ100 LEITrenning pufos de iarnaFemei | mărimea 38-40 sau M | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 7 minute

lajumate.ro

Trenning foarte pufos si calduros pentru iarna. Culoare gri deschis cu model animal print leopard. Marimea M. Lungime pantaloni 108 cm, latime talie 38 cm, lungime hanorac 60 cm, lungime maneca 60 cm, latime sub maneci 50 cm. Este prevazut cu buzunar, gluga cu urechiuse iar pe piept are desenata o pisicuta. TRANSPORT GRATUIT in tara prin posta romana!

16.04|14:59

2
Preţ100 LEIRochie de searaFemei | mărimea 34 sau XS | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minute

lajumate.ro

rochie eleganta cu taietura pe picior si o singura maneca a fost purtata o singura data, arata foarte bine pe corp marimea XS (merge si la S), material elastic livrare personala in Bucuresti

03.09|18:47

2
Preţ100 LEIPantofi GubanFemei | mărimea 38 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 8 minuteDistribuie anu

lajumate.ro

Vand pantofi noi firma Guban, din piele, masura 38 (se potrivesc pentru 36-37). Predare personala in Bucuresti sau prin curier.

13.10|01:14

2
Preţ25 LEIBluza si fusta pantalonFemei | nou | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 9 minuteDistr

lajumate.ro

Fusta pantalon marimea M buzunar spate cu fermoar Bluza cu inscriptia NEW YORK CITY marimea M Pretul este pentru ambele articole Predare personala in Bucuresti

03.12|17:12

2
Preţ1 LEUBijuterii, accesorii, cadouri, decoratiuniFemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 19 minuteDistr

lajumate.ro

Productie si comercializare diverse articole , executate cu mult drag si rabdare : bijuterii , accesorii bijuterii , cutiute pentru mici cadouri, felicitari 3D, cadouri si articole decorative pentru sarbatori, evenimente . Produsele mele se pot realiza si in functie de cerintele dvs. (marime, culoare si model ) sau in functie de sarbatoarea/evenimentul la care participati. Pentru comenzi , colaborari ( productie) sau pentru diverse informatiidetalii , va rog sa ma contactati telefonic la : 0722.982.655.

04.01|00:30

2
Preţ39 LEIOchelari Cat eye (ochi de pisica) vintageFemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 14 minuteDistr

lajumate.ro

Ochelari Cat eye Vintage cu lentile fara dioptrii Produs Nou, poze reale!

26.06|20:17

0
Preţ40 LEIColier din perle de sticlaColiere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistr

lajumate.ro

05.08|18:11

2
Preţ100 LEIRochie de seara verde 46-48Femei | mărimea 46-48 sau XL | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 22 minute

lajumate.ro

Vine cu dublura gen furou. Are o crapatura pe o parte , pe picior.

20.05|20:13

2
Preţ100 LEIChilotei Victoria SecretFemei | mărimea 34 sau XS | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minute

lajumate.ro

Vand lenjerie intima, chiloti si dresuri. Daca sunteti interesati contactati-ma.

28.11|00:10

7
Preţ100 LEICizme Zara cu perleFemei | mărimea 36 | nou | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minute

lajumate.ro

Vand cizme Zara, masura 36, noi, cu perle la spate, fermoar pe laterala.

05.10|12:48

2
Preţ100 LEIGeaca/cojoc ZaraFemei | mărimea 42-44 sau LBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 8 minuteDistribu

lajumate.ro

Jacheta Zara stil cojoc, imitatie de piele intoarsa-fata, material-maneci si spate. Bleumarin. Nu se inchide. Stare buna, purtat f putin timp. Marime L. Predare personala in Bucuresti.

06.12|13:53

0
Preţ100 LEIPantofi Ara, piele interior exterior, 40Femei | mărimea 40 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 45 minute

lajumate.ro

Toc - 2.5 cm Purtati de cateva ori inauntru

01.05|18:45

0
Preţ100 LEIGeaca Puma feteFemei | mărimea 36 sau S | nou | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minute

lajumate.ro

08.11|19:56

7
Preţ53 LEICercei Argint, Broasca Testoasa A4S32813-1FemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistr

lajumate.ro

Cercei argint, Broasca testoasa cu cristale Swarovski Peridot MaterialArgint 925 FinisarePlacat cu argint 999 Placate + Peliculă anticorozivă, Este tratat cu pelicula anticoroziva, pentru a preveni oxidarea si pentru a-si pastra stralucirea in timp. Greutate argint0.60 g Dimensiune8 mm x 10 mm Cristal Inchidere Numărul de pietre : 16 Surub Garantat Cutie cadou Fara continut de nichel, cadmiu sau plumb, in conformitate cu legislatia Europeana, Americana si Internationala Bijuteria vine ambalata intr-o cutie de cadouri eleganta Peste 500 de modele si culori Verifica stocul si modelele disponibile pe ebest,ro Cercei-Inele-Coliere-Inele de picior-Piercing de Nas Transport Gratuit prin curier rapid la comenzi de minim 60 Lei

13.11|04:56

2
Preţ20 LEICeas fashion de damaCeasuri | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 13 minuteDistr

lajumate.ro

Vechi, folosit ocazional, functional, mult mai dragut in realitate! Livrare - posta romana ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

30.01|02:20

7
Preţ200 LEIPlic lucrat manual achiziționat din IndiaFemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 8 minuteDistr

lajumate.ro

Plic din margele colorat în stare impecabila achiziționat din India.

04.04|19:36

2
Preţ30 LEIGeantă EgiptGenți-poșete-trollere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistr

lajumate.ro

Vând geantă achiziționată din Egipt. Material textil, solid cu imprimeu pe o parte și de culoare neagră pe cealaltă parte. Este căptușita și prezintă fermoar. Dimensiuni 39/41 cm.

17.10|17:20

2
Preţ100 LEIGeaca noua de blugi, marimea LFemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistribuie anunțu

lajumate.ro

geaca noua de blugi,,cu "rupturi"..frumi,sport,buna de purtat

21.07|13:11

2
Preţ40 LEIRochie mango xs nouaFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 39 minute

lajumate.ro

Rochie mango Xs,noua cu eticheta. Cadou rochiță neagră,dantelă tot mărimea Xs noua cu eticheta. Trimit si in tara prin posta!

06.04|04:22

7
Preţ50 LEIRochie lunga MangoFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 7 minuteDis

lajumate.ro

Rochie lunga Mango, xs, noua. 134cm lungime. Nu schimb

02.05|18:22

7
Preţ40 LEIBlugi Mango 3 sferturiFemei | mărimea 34 sau XS | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 23 minute

lajumate.ro

Blugi Mango 3 sferturi,noi,marimea xs.

01.07|23:27

0
Preţ35 LEIFusta marca MangoFemei | mărimea 38-40 sau M | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 43 minuteD

lajumate.ro

10.04|12:23

2
Preţ50 LEIRochie neagra MangoFemei | mărimea 36 sau S | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 12 minute

lajumate.ro

Rochie neagra Mango, cu paiete, masura S, fara defecte, purtata 1 data. Nu accept schimburi

01.07|20:57

2
Preţ100 LEIHaină piele damăFemei | mărimea 46-48 sau XL | utilizat | negociabilChiajna, Bucuresti-IlfovAcum 6 minute

lajumate.ro

Vând haine piele damă 3/4, mărimea 48 și Trencht coat damă NOUĂ , mărimea xl .( boțite din dulap , nu am timp să le calc) Preț 100 lei bucata, ridicare personală din Chiajna . Telefon 0739128158

01.05|16:25

7
Preţ100 LEIHaina blana oaie artificialaFemei | mărimea 42-44 sau L | nouPopesti Leordeni, Bucuresti-IlfovAcum 4 minute

lajumate.ro

Vand haina blana oaie artificiala Brand: Primark Culoare: maro Stare: noua Masura: EUR 40IT 44US 8UK 12 Lungime: peste genunchi

07.08|15:30

7
Preţ100 LEIRochie cocktail/ partyFemei | mărimea 42-44 sau L | utilizatPopesti Leordeni, Bucuresti-IlfovAcum 7 minute

lajumate.ro

Rochie ocazie, combinatie negru si auriu. Stare excelenta, a fost purtata o singura data. Masura L/42 Material poliester, usor elastica

27.08|22:18

2
Preţ45 LEIPulover, cardigan cu dungi MangoFemei | mărimea 36 sau S | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 16 minute

lajumate.ro

Pulover, cardigan cu dungi Mango, S, recomand pt Xs , purtat o singura data, impecabil. Nu schimb

16.04|15:44

2
Preţ30 LEIMaiou, bluza Mango si H& M, 8 modele diferiteFemei | mărimea 36 sau S | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 9 minute

lajumate.ro

Maieu, maieuri H&M si Mango, xs si s ,preturi intre 15-30lei/buc purtate o singura data. Nu schimb